Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kubík Fitness Classic 2015
- startovní listiny

Článek vydán 05. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2341

V sobotu Vás srdečně zveme do Rock & Roll GARAGE v Ostravě na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Kubík Fitness Classic 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Zbyněk Besta (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Patrick Havlíček
• 4. Tomáš Jurák
• 5. Martin Kulíšek
• 6. Vojtěch Nádeníček (SIWI Fitness Brno)
• 7. Vojtěch Starynský
• 8. Vladimír Žižka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Daniel Bezděk
• 2. Tomáš Harabiš
• 3. Jakub Havlásek
• 4. Martin Horký
• 5. Roman Hýbl
• 6. Daniel Koždoň (Fitness PEPA Opava)
• 7. Martin Lajmar (Naparia Bodybuilding Team)
• 8. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Josef Oulehla
• 10. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 11. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Miroslav Řeháček
• 13. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Martin Ševčík
• 15. Michael Šustr
• 16. Aleš Urbášek
• 17. Michal Václavík (Hardcore Gym Fontána)
• 18. Filip Vaculík
• 19. Tomáš Vojík

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Jan Bartoněk (Big1One Fitness)
• 2. Ondřej Kolář
• 3. Daniel Koždoň (Fitness PEPA Opava)
• 4. Jan Král
• 5. Vít Langer (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Jakub Macháček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Jiří Mičánek
• 8. Josef Oulehla
• 9. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 10. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 11. Lukáš Pomikálek (SK PEPA centrum Opava)
• 12. David Triandafilu
• 13. Václav Truksa

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hincák
• 3. Josef Martinec (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 5. Lukáš Rusin
• 6. Marek Vérosta
• 7. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Jakub Bugris
• 3. Tomáš Bukovský (Big1One Fitness)
• 4. Michal Chlapec
• 5. Tomáš Delevský (SK Radoch Ostrava)
• 6. Thanh Son (Tomáš) Doan (Big1One Fitness)
• 7. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 8. Tomáš Kahlig (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Roman Kezlinek
• 10. David Koloděj (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Jaroslav Levák (KSK Jalex Team Krnov)
• 12. Jiří Matuška
• 13. Jakub Mik
• 14. David Mikéska
• 15. Martin Molnár (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 16. Martin Nevřela
• 17. Miloš Prouza (Muscle Factory Březnice)
• 18. Pavel Roháč (Kubík fitness Ostrava)
• 19. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 20. Petr Uřinovský
• 21. Lukáš Váhala
• 22. Tomáš Vykydal
• 23. Simon Zaponidis (Power - Gym Krnov)
• 24. Patrik Žolna (No Limits Krnov)

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Lukáš Bernatík
• 2. David Brecher (Gold Team Karviná)
• 3. Pavel Czernek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 4. Jan Zvolánek
• 5. Radek Dokoupil
• 6. Martin Gajdoš
• 7. Petr Gubani
• 8. Tomas Guzdek
• 9. Josef Habich
• 10. Petr Klečka (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Blažej Kožár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 12. Radek Kuba
• 13. Tomáš Kurečka (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 14. Pavel Nožička
• 15. Petr Rábek (FC KARO Slavia Havířov)
• 16. David Rek
• 17. Michal Smejkal (Gold Team Karviná)
• 18. Jindřich Suchý
• 19. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 20. Matěj Vacek
• 21. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 22. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)

Kondiční bodyfitness

• 1. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Soňa Kvíčalová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Kristýna Veselá

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

• 1. Monika Bagarová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Michaela Divinská (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 3. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 4. Kristýna Klundová
• 5. Monika Martinková (World Fitness Vlašim)
• 6. Nikola Matoušová
• 7. Daniela Novobilská (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Michala Sallut
• 9. Lucie Szlamová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 10. Monika Taxová
• 11. Kristýna Závodníková
• 12. Lenka Kelemenová (Kubík fitness Ostrava)

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

• 1. Michaela Bibrová
• 2. Tereza Cónová
• 3. Dominika Čečetková
• 4. Jacqueline Figová
• 5. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Veronika Michalcová
• 7. Veronika Pifková (Infitness Zlín)
• 8. Šárka Poulová
• 9. Eliška Smejkalová
• 10. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 11. Markéta Šuráňová
• 12. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty