Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2015
- startovní listiny

Článek vydán 05. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 1957

V neděli Vás srdečně zveme do Klubu Kofola v Krnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Jalex Krnov 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Zbyněk Besta (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 3. Patrick Havlíček
• 4. Tomáš Jurák
• 5. Vojtěch Nádeníček (SIWI Fitness Brno)
• 6. Vojtěch Starynský
• 7. Vladimír Žižka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Tomáš Harabiš
• 2. Jakub Havlásek
• 3. Roman Hýbl
• 4. Daniel Koždoň (Fitness PEPA Opava)
• 5. Martin Lajmar (Naparia Bodybuilding Team)
• 6. Lukáš Motús (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Martin Ševčík
• 11. Michael Šustr
• 12. Aleš Urbášek
• 13. Michal Václavík (Hardcore Gym Fontána)
• 14. Tomáš Vojík

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Daniel Koždoň (Fitness PEPA Opava)
• 2. Vít Langer (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Jakub Macháček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jiří Mičánek
• 5. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Lukáš Pomikálek (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jakub Šilhavý
• 8. David Triandafilu
• 9. Václav Truksa

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hincák
• 3. Josef Martinec (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 5. Lukáš Rusin
• 6. Marek Vérosta
• 7. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Jakub Bugris
• 3. Tomáš Bukovský (Big1One Fitness)
• 4. Michal Chlapec
• 5. Thanh Son (Tomáš) Doan (Big1One Fitness)
• 6. Tomáš Kahlig (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Roman Kezlinek
• 8. David Koloděj (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Jaroslav Levák (KSK Jalex Team Krnov)
• 10. Jiří Matuška
• 11. Jakub Mik
• 12. Martin Nevřela
• 13. Miloš Prouza (Muscle Factory Březnice)
• 14. Pavel Roháč (Kubík fitness Ostrava)
• 15. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 16. Petr Uřinovský
• 17. Lukáš Váhala
• 18. Tomáš Vykydal
• 19. Simon Zaponidis (Power - Gym Krnov)
• 20. Patrik Žolna (No Limits Krnov)

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Kamil Biada (Fit Darja Bohumín)
• 2. Radek Dokoupil
• 3. Martin Gajdoš
• 4. Tomáš Guzdek
• 5. Petr Klečka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Radek Kuba
• 7. Jindřich Suchý
• 8. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 9. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)

Kondiční bodyfitness

• 1. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

• 1. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 2. Kristýna Klundová (Hardcore Gym Fontána)
• 3. Nikola Matoušová
• 4. Michala Sallut
• 5. Markéta Synková
• 6. Lucie Szlamová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 7. Kristýna Závodníková

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

• 1. Dominika Čečetková
• 2. Jacqueline Figová
• 3. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Veronika Michalcová
• 5. Veronika Pifková (Infitness Zlín)
• 6. Eliška Smejkalová
• 7. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 8. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty