Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2015
- výsledky

Článek vydán 09. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2365

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny soutěže v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen, která se konala v neděli 8. listopadu v klubu Kofola v Krnově.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Vladimír Žižka Vyškov 1997 3 3 6 9
2. 83 Patrick Havlíček Ústí nad Labem 1997 6 6 12 18
3. 51 Lukáš Brdár TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1997 10 12 20 32
4. 86 Vojtěch Starynský Břeclav 1997 10 12 22 34
5. 10 Vojtěch Nádeníček SIWI Fitness Brno 1997 14 12 30 42
6. 30 Tomáš Jurák Brno 1997 18 18 36 54

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 4 Lukáš Motús Kubík fitness Ostrava 1992 4 8 6 14
2. 96 Michael Šustr Zlín 1994 10 12 18 30
3. 75 Michal Václavík Hardcore Gym Fontána 1992 20 9 24 33
4. 47 Daniel Koždoň Fitness PEPA Opava 1993 15 10 24 34
5. 36 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1992 9 10 26 36
6. 9 Aleš Urbášek Olomouc 1992 8 14 28 42
7. 26 Tomáš Harabiš Frýdek-Místek 1995 21 - - 21
8. 25 Jakub Havlásek Opava 1992 24 - - 24
9. 73 Tomáš Vojík Kladno 1995 27 - - 27
10. 78 Martin Lajmar Naparia Bodybuilding Team 1996 30 - - 30
11. 85 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 30 - - 30
12. 64 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 30 - - 30
13. 58 Roman Hýbl Šumperk 1996 39 - - 39


Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 13 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 3 3 6 9
2. 65 Jiří Mičánek Brno 1986 7 6 12 18
3. 4 Lukáš Motús Kubík fitness Ostrava 1992 10 11 18 29
4. 47 Daniel Koždoň Fitness PEPA Opava 1993 14 12 26 38
5. 9 Aleš Urbášek Olomouc 1992 11 14 28 42
6. 26 Jakub Macháček T&M Olympia Fitness Praha 1986 20 17 36 53
7. 44 Vít Langer SK PEPA centrum Opava 1991 21 - - 21
8. 63 David Triandafilu Pardubice 1989 24 - - 24
9. 88 Václav Truksa Olomouc 1989 25 - - 25
10. 90 Jakub Šilhavý David Triandafilu 1986 30 - - 30

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 84 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 3 3 6 9
2. 56 Marek Vérosta Vyškov 1980 8 7 16 23
3. 94 Pavel Hincák Vyškov 1984 7 8 16 24
4. 32 Josef Martinec Kubík fitness Ostrava 1983 12 12 22 34
5. 97 Jaroslav Plánka Power - Gym Krnov 1968 15 15 30 45
6. 3 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1975 18 18 36 54


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 84 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava


Kondiční physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 15 Tomáš Vykydal Brno 1990 173 3 3 6
2. 82 Tomáš Bukovský Big1One Fitness 1983 172 6 6 12
3. 52 Thanh Son (Tomáš) Doan Big1One Fitness 1984 158 10 11 21
4. 72 Jiří Matuška Přerov 1992 172 12 12 24
5. 34 Roman Kežlínek Vyškov 1989 174 16 15 31
6. 41 Miloš Prouza Muscle Factory Březnice 1992 174 17 16 33
7. 77 Jaroslav Levák KSK Jalex Team Krnov 1995 174 21 - 21
8. 49 Martin Nevřela Ostrava 1995 170 26 - 26
9. 68 Martin Šincl Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 170 27 - 27
10. 89 Lukáš Váhala Caesar fitness Nový Jičín 1996 170 28 - 28
11. 19 Patrik Žolna No Limits Krnov 1996 161 31 - 31

Kondiční physique mužů nad 174 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 28 David Koloděj Kubík fitness Ostrava 1993 177 4 4 8
2. 91 Tomáš Kahlig SK PEPA centrum Opava 1990 181 6 6 12
3. 92 Radek Dokoupil Olomouc 1994 180 13 12 25
4. 6 Kamil Biada Fit Darja Bohumín 1992 184 13 13 26
5. 60 Jindřich Suchý Ostrava 1982 181 16 15 31
6. 21 Jan Vavrečka KSK Jalex Team Krnov 1992 180 17 15 32
7. 79 Jakub Bugris Fitness Victory Praha 1990 175 18 - 18
8. 71 Radek Kuba Přerov 1994 185 22 - 22
9. 45 Simon Zaponidis Power - Gym Krnov 1985 180 24 - 24
10. 29 Jakub Mik Nový Jičín 1994 176 30 - 30


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 7 Nikola Matoušová Chomutov 1987 161 5 5 10
2. 54 Lucie Szlamová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1994 156 7 7 14
3. 57 Naďa Kellnerová InCore Fitness Brno 1987 161 9 6 15
4. 74 Kristýna Závodníková Bruntál 1989 162 9 11 20
5. 20 Markéta Synková Kroměříž 1989 148 15 15 30
6. 42 Michala Sallut Slovensko 1986 163 17 16 33
7. 39 Kristýna Klundová Hardcore Gym Fontána 1994 159 22 - 22
8. 69 Lenka Kelemanová Kubík Fitness Ostrava 1997 163 23 - 23

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 95 Jacqueline Figová Šumperk 1993 176 3 3 6
2. 93 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 177 6 6 12
3. 81 Eliška Smejkalová Znojmo 1990 167 9 11 20
4. 50 Veronika Zbořilová Fitness klub Omega Olomouc 1996 171 12 10 22


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty