Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Kubík Fitness Classic 2015
- výsledky

Článek vydán 09. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2378

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny soutěže v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen, která se konala v sobotu 7. listopadu v klubu Rock & Roll Garage v Ostravě.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 129 Patrick Havlíček Ústí nad Labem 1997 3 4 8 12
2. 59 Vladimír Žižka Ivanovice na Hané 1997 6 5 10 15
3. 110 Lukáš Brdár TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1997 9 9 22 31
4. 86 Vojtěch Starynský Břeclav 1997 11 13 24 37
5. 6 Vojtěch Nádeníček SIWI Fitness Brno 1997 15 15 26 41
6. 87 Zbyněk Besta Kubík fitness Ostrava 1997 19 18 36 54
7. 5 Tomáš Jurák Brno 1997 21 - - 21
8. 50 Martin Kulíšek Bohumín 1999 22 - - 22

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 10 Lukáš Motús Kubík fitness Ostrava 1992 3 6 10 16
2. 130 Josef Oulehla Olomouc 1992 7 6 14 20
3. 123 Michal Václavík Hardcore Gym Fontána 1992 20 13 22 35
4. 111 Aleš Urbášek Olomouc 1992 11 12 26 38
5. 31 Michael Šustr Zlín 1994 20 14 32 46
6. 126 Daniel Koždoň Fitness PEPA Opava 1993 10 15 34 49
7. 47 Martin Ševčík Vyškov 1994 21 - - 21
8. 65 Martin Horký Uherské Hradiště 1996 23 - - 23
9. 53 Daniel Bezděk Zlín 1992 24 - - 24
10. 61 Tomáš Vojík Kladno 1995 31 - - 31
11. 133 Tomáš Harabiš Frýdek Místek 1995 33 - - 33
12. 75 Jakub Havlásek Hradec nad Moravicí 1992 36 - - 36
13. 89 Martin Lajmar Naparia Bodybuilding Team 1996 38 - - 38
14. 74 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 38 - - 38
15. 94 Filip Vaculík Brno 1995 43 - - 43
16. 11 Roman Hýbl Šumperk 1996 - - - -
16. 48 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 - - - -
16. 52 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 - - - -
16. 72 Miroslav Řeháček Bílovec 1993 - - - -


Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 1 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 3 3 6 9
2. 130 Josef Oulehla Olomouc 1992 14 6 16 22
3. 83 Jiří Mičánek Brno 1986 7 9 18 27
4. 8 Jan Bartoněk Big1One Fitness 1985 9 12 22 34
5. 30 Lukáš Pomikálek SK PEPA centrum Opava 1990 13 15 28 43
6. 126 Daniel Koždoň Fitness PEPA Opava 1993 19 18 36 54
7. 124 Jakub Macháček T&M Olympia Fitness Praha 1986 20 - - 20
8. 120 Jan Král Olomouc 1991 26 - - 26
9. 79 Vít Langer SK PEPA centrum Opava 1991 29 - - 29
10. 4 Václav Truksa Olomouc 1989 31 - - 31
11. 74 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 32 - - 32
12. 66 David Triandafilu Pardubice 1989 33 - - 33

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 103 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 3 3 6 9
2. 134 Josef Martinec Kubík fitness Ostrava 1983 10 7 18 25
3. 58 Marek Vérosta Vyškov 1980 10 8 18 26
4. 21 Pavel Hincák Vyškov 1984 7 12 18 30
5. 107 Jaroslav Plánka Power - Gym Krnov 1968 18 17 30 47
6. 67 Lukáš Rusin Nový Jičín 1979 15 16 36 52
7. 92 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1975 21 - - 21


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 103 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 19 David Koloděj Kubík fitness Ostrava 1993 4 4 8
2. 42 Thanh Son (Tomáš) Doan Big1One Fitness 1984 7 8 15
3. 119 Tomáš Bukovský Big1One Fitness 1983 11 8 19
4. 98 Tomáš Vykydal Brno 1990 10 11 21
5. 36 Roman Kežlínek Vyškov 1989 11 14 25
6. 16 Pavel Roháč Kubík fitness Ostrava 1993 19 18 37
7. 82 Radek Grulich Fitness klub Omega Olomouc 1998 23 - 23
8. 45 Petr Uřinovský Hranice 1994 24 - 24
9. 17 Jiří Matuška Ostrava 1992 26 - 26
10. 18 Jaroslav Levák KSK Jalex Team Krnov 1995 28 - 28
11. 39 Michal Chlapec Praha 1992 36 - 36
12. 60 David Mikéska Hodonín 1994 38 - 38
13. 26 Jakub Bugris Praha 1990 39 - 39
14. 64 Miloš Prouza Muscle Factory Březnice 1992 39 - 39
15. 25 Martin Nevřela Opava 1995 42 - 42
16. 6 Martin Šincl Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 - - -
16. 20 Dalibor Bělohoubek FC KARO Slavia Havířov 1993 - - -
16. 23 Lukáš Váhala Caesar Fitness Nový Jičín 1996 - - -
16. 28 Jakub Mik Odry 1994 - - -
16. 76 Tomáš Delevský SK Radoch Ostrava 1989 - - -
16. 96 Martin Molnár HELP CZ Bodyfitness Club 1996 - - -

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 81 Tomáš Kahlig SK PEPA centrum Opava 1990 5 7 12
2. 127 Petr Šorf SK Quatro Fitness Ostrava 1989 9 5 14
3. 7 Jindřich Suchý Ostrava 1982 10 12 22
4. 105 Michal Vinkler TJ Valašské Meziříčí 1988 13 11 24
5. 108 Tomáš Kurečka SK Quatro Fitness Ostrava 1996 12 12 24
6. 13 Radek Kuba Olšovec 1994 22 18 40
7. 97 Pavel Nožička Hodonín 1992 25 - 25
8. 34 Petr Klečka SK PEPA centrum Opava 1990 26 - 26
9. 112 Matěj Vacek Olomouc 1990 26 - 26
10. 49 Michal Smejkal Gold Team Karviná 1988 31 - 31
11. 122 Radek Dokoupil Olomouc 1994 32 - 32
12. 70 Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 34 - 34
13. 56 Petr Gubani Praha 1982 38 - 38
14. 32 Lukáš Bernatík Kroměříž 1991 39 - 39
15. 169 David Rek Noví Jičín 1987 42 - 42
16. 12 Josef Habich Šumperk 1992 - - -
16. 29 Simon Zaponidis Power - Gym Krnov 1985 - - -
16. 78 Martin Gajdoš Ostrava 1981 - - -
16. 80 Petr Rábek FC KARO Slavia Havířov 1998 - - -
16. 95 Jan Vavrečka KSK Jalex Team Krnov 1992 - - -
16. 104 Jan Zvolánek Chrudim 1991 - - -
16. 106 Tomas Guzdek Ostrava 1988 - - -

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 19 David Koloděj Kubík fitness Ostrava


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 99 Soňa Kvíčalová Mišmaš Fitness Brno 1988 4 4 8
2. 46 Kristýna Veselá Pardubice 1996 5 5 10
3. 15 Andrea Chylíková KSK Jalex Team Krnov 1988 9 9 18


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 27 Naďa Kellnerová InCore Fitness Brno 1988 7 5 12
2. 100 Nikola Matoušová Chomutov 1987 5 7 12
3. 114 Lucie Szlamová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1994 12 9 21
4. 88 Monika Taxová Jičín 1987 9 14 23
5. 68 Monika Martinková World Fitness Vlašim 1993 13 14 27
6. 77 Monika Bagarová SIWI Fitness Brno 1990 18 17 35
7. 35 Kristýna Závodníková Bruntál 1989 26 - 26
8. 101 Michaela Divinská Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 26 - 26
9. 121 Michala Sallut Slovensko 1986 27 - 27
10. 55 Kristýna Klundová Frýdek Místek 1994 30 - 30
11. 63 Lenka Kelemenová Kubík fitness ostrava 1997 31 - 31
12. 33 Daniela Novobilská Hardcore Gym Fontána 1986 32 - 32

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 24 Jacqueline Figová Šumperk 1993 4 4 8
2. 125 Veronika Zbořilová Fitness klub Omega Olomouc 1996 9 8 17
3. 37 Michaela Bibrová Žďár nad Sázavou 1997 9 9 18
4. 93 Šárka Poulová Praha 1993 11 11 22
5. 102 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 13 14 27
6. 62 Eliška Smejkalová Znojmo 1990 20 17 37
7. 118 Domonika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 21 - 21
8. 38 Markéta Šuráňová Brno 1983 23 - 23
9. 2 Dominika Čečetková Náchod 1997 28 - 28
10. 57 Tereza Cónová Ostrava 1982 30 - 30
11. 43 Veronika Pifková Infitness Zlín 1984 31 - 31

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 24 Jacqueline Figová Šumperk


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty