Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2015
- startovní listiny

Článek vydán 12. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2725

V neděli 15. listopadu Vás srdečně zveme do Dělňáku Líšně v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, fitness dětí, bikiny fitness a bodyfitness žen - Smartlabs Cup 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 187.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Zbyněk Besta (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jakub Brázda (AZ Fitness Brno)
• 3. Lukáš Brdár (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 4. David Dítě
• 5. Patrick Havlíček
• 6. David Ježek
• 7. Tomáš Jurák
• 8. Tomáš Mlénský
• 9. Vojtěch Nádeníček (SIWI Fitness Brno)
• 10. Tomáš Novotný (SIWI Fitness Brno)
• 11. Erik Olšiak (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 12. Lukáš Plíhal
• 13. Tomáš Rod
• 14. Vojtěch Starynský

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Daniel Bezděk
• 3. Vladimír Částka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Adam Darebník
• 5. Tomáš Harabiš
• 6. Martin Horký
• 7. Jakub Hrnčíř
• 8. Roman Hýbl
• 9. David Kolář (SK Fitness Velké Meziříčí)
• 10. Lukáš Řezníček
• 11. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Roman Soušek
• 13. Lukáš Štěpánek
• 14. Lukáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 15. Filip Vaculík
• 16. Marek Vago
• 17. Lukáš Váhala (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 18. Tomáš Vojík

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Jan Bartoněk (Big1One Fitness)
• 3. Vladimír Částka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Tomáš Dvořáček
• 5. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 6. Martin Horký
• 7. Martin Kišela
• 8. Libor Kousal (Fitnesscentrum Dobříš)
• 9. Michal Majerník
• 10. Jiří Mičánek
• 11. Radek Pakandl (Prom-In Team)
• 12. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 13. Filip Plocek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 14. Milan Rob (MD Fitness Lanškroun)
• 15. Petr Šimek (TJ Valašské Meziříčí)
• 16. Lukáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 17. Václav Truksa

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Lukáš Beneš (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Petr Eigner (Extrifit Club)
• 4. Pavel Hincák
• 5. Tomáš Javůrek
• 6. Roman Pučelík
• 7. Roman Samko
• 8. Marek Vérosta
• 9. Jaroslav Zbořil

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Jiří Bělohrad (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Tomáš Bukovský (Big1One Fitness)
• 3. Adam Černý (SIWI Fitness Brno)
• 4. Thanh Son (Tomaš) Doan (Big1One Fitness)
• 5. Patrik Doležal (Fit centrum D & K)
• 6. Matouš Formánek
• 7. Radek Grulich (Fitness klub Omega Olomouc)
• 8. Lukáš Hrůza (Big1One Fitness)
• 9. David Jahoda
• 10. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Lukáš Jorda
• 13. Vojta Kabátník (SF7 Team)
• 14. Roman Kezlinek
• 15. Václav Král
• 16. Vít Kratochvíl (Fitness Factory Jihlava)
• 17. Martin Kubert (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 18. Tomáš Kurečka (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 19. Aleš Kůrka
• 20. Lukáš Kutálek
• 21. Martin Lajmar (Naparia Bodybuilding Team)
• 22. Jiří Malíř
• 23. David Mikéska
• 24. Antonín Mikláš (Big1One Fitness)
• 25. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 26. Martin Molnár (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 27. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 28. Martin Nedoma
• 29. Pavel Nožička
• 30. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 31. Zdeněk Plášil (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 32. Miloš Prouza (Muscle Factory Březnice)
• 33. Michal Říha (Mišmaš Fitness Brno)
• 34. Martin Roháček
• 35. Stanislav Slížek
• 36. Michal Šenk (TJ Sokol Lanžhot)
• 37. Filip Ševčík
• 38. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 39. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 40. Matěj Vacek
• 41. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)
• 42. Jiří Vondráček
• 43. Daniel Vrána
• 44. Tomáš Vykydal
• 45. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 46. Jan Zvolánek
• 47. Petr Ženatý
• 48. Petr Uřinovský

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Hana Holišová (InCore Fitness Brno)
• 4. Gabriela Joachimczyková
• 5. Soňa Kvíčalová (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Anna Slavíčková

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Monika Bagarová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Michaela Bibrová
• 4. Miroslava Bučorová
• 5. Dominika Čečetková
• 6. Karin Daněčková
• 7. Jacqueline Figová
• 8. Aneta Hellerová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 9. Soňa Hořáková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 10. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 11. Renáta Kobrynová
• 12. Barbora Konečná
• 13. Lucie Koudelová
• 14. Daniela Křenová (Fitness akademie Ronnie.cz)
• 15. Tereza Kůrková
• 16. Ludmila Magalhaesová
• 17. Karla Marešová
• 18. Nikola Matoušová
• 19. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 20. Tereza Nosková
• 21. Daniela Novobilská (Hardcore Gym Fontána)
• 22. Kamila Pavlíčková
• 23. Tereza Pencová
• 24. Veronika Pifková (Infitness Zlín)
• 25. Šárka Poulová
• 26. Pavlína Příbramská
• 27. Martina Průšová
• 28. Adéla Rumrichová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 29. Eliška Smejkalová
• 30. Lucie Szlamová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 31. Lucie Škrabánková
• 32. Jana Štěpánová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 33. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 34. Markéta Šuráňová
• 35. Monika Taxová
• 36. Lucie Varmužová
• 37. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Nicol Celeriková
• 4. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Natálie Dvořáková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Petra Holešová
• 9. Viktória Hrnková
• 10. Chiara Hudecová
• 11. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 12. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 13. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Dorota Kresáňová
• 15. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Kristina Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 18. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 19. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 20. Anna Miklová
• 21. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Viktória Ondríčková
• 23. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Eliška Pokorná (The Queen Club)
• 26. Dominika Rosincová
• 27. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 28. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 29. Nataša Šolcová
• 30. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 31. Sofia Tužinčinová
• 32. Lucie Vagundová (All Stars fitness tým Lužice)
• 33. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 34. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)

Fitness chlapců

• 1. Adam Fiala (SK Moog Brno)
• 2. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Tomáš Trizuljak


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty