Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup - výsledky

Článek vydán 16. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2543

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Smartlabs Cup 2015, která se konala v neděli 15. listopadu v brněnském Dělňáku Líšni. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness, bodyfitness a fitness dětí. Na soutěž se přihlásilo 187 závodníků.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 145 David Dítě Žďár nad Sázavou 1997 6 4 12 16
2. 52 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 5 8 10 18
3. 5 Vojtěch Starynský Břeclav 1997 7 12 18 30
4. 103 Patrick Havlíček Ústí nad Labem 1997 10 8 22 30
5. 110 Tomáš Novotný SIWI Fitness Brno 1998 16 15 28 43
6. 43 Vojtěch Nádeníček SIWI Fitness Brno 1997 20 16 36 52
7. 87 Tomáš Rod Jihlava 1997 21 - - 21
8. 71 Erik Olšiak Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1998 23 - - 23
9. 123 Lukáš Brdár TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1997 25 - - 25
10. 11 Jakub Brázda AZ Fitness Brno 1997 31 - - 31
11. 106 Tomáš Mlénský Brno 1997 32 - - 32
12. 168 Lukáš Plíhal Havlíčkův Brod 1997 37 - - 37
13. 129 Tomáš Jurák Brno 1997 38 - - 38

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 135 Vladimír Částka T&M Olympia Fitness Praha 1996 3 4 6 10
2. 172 Daniel Bezděk Zlín 1992 7 8 14 22
3. 141 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 8 11 16 27
4. 47 Lukáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1992 12 11 24 35
5. 164 David Kolář SK Fitness Velké Meziříčí 1993 18 11 34 45
6. 57 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1996 14 17 32 49
7. 12 Jakub Hrnčíř Chrudim 1992 23 - - 23
8. 25 Tomáš Vojík Kladno 1995 24 - - 24
9. 120 Lukáš Váhala Caesar Fitness Nový Jičín 1996 25 - - 25
10. 56 Roman Hýbl Šumperk 1996 30 - - 30
11. 45 Tomáš Harabiš Čeladná 1995 34 - - 34
12. 85 Filip Vaculík Brno 1995 35 - - 35
13. 66 Lukáš Řezníček Olomouc 1992 39 - - 39
14. 89 Adam Darebník Rychnov 1995 39 - - 39
15. 2 Marek Vago Brno 1994 45 - - 45
16. 39 Lukáš Štěpánek Blansko 1992 - - - -
16. 155 Roman Soušek Prostějov 1996 - - - -

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 135 Vladimír Částka T&M Olympia Fitness Praha 1996 10 11 8 19
2. 16 Libor Kousal Fitnesscentrum Dobříš 1989 3 5 14 19
3. 95 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 9 5 16 21
4. 55 Jiří Mičánek Brno 1986 7 9 20 29
5. 109 Filip Plocek Golem´s Gym Kutná Hora 1989 15 15 32 47
6. 15 Jan Bartoněk Big1One Fitness 1985 19 18 34 52
7. 172 Daniel Bezděk Zlín 1992 22 - - 22
8. 47 Lukáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1992 27 - - 27
9. 115 Tomáš Dvořáček Praha 1989 27 - - 27
10. 140 Michal Majerník Brno 1990 32 - - 32
11. 118 Tomáš Dvořáček Brno 1986 35 - - 35
12. 57 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1996 36 - - 36
13. 141 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 36 - - 36
14. 97 Radek Pakandl Prom-In Team 1990 37 - - 37
15. 83 Martin Kišela Havlíčkův Brod 1987 45 - - 45
16. 27 Petr Šimek TJ Valašské Meziříčí 1986 - - - -
16. 38 Václav Truksa Olomouc 1989 - - - -

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 61 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 4 3 6 9
2. 174 Tomáš Javůrek Brno 1984 6 6 12 18
3. 157 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 11 11 22 33
4. 158 Lukáš Beneš Golem´s Gym Kutná Hora 1984 11 10 24 34
5. 138 Pavel Hincák Vyškov 1984 13 13 26 39
6. 186 Petr Eigner Extrifit Club 1979 18 18 34 52
7. 34 Roman Pučelík Praha 1969 21 - - 21
8. 82 Roman Samko Semily 1984 24 - - 24
9. 24 Jaroslav Zbořil Brno 1975 27 - - 27


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 61 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava


Kondiční physique mužů do 179 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 136 Tomáš Bukovský Big1One Fitness 1983 174 5 8 13
2. 117 Tomáš Vykydal Blue Gym Fitness Brno 1990 173 7 8 15
3. 60 Thanh Son (Tomaš) Doan Big1One Fitness 1984 159 10 9 19
4. 179 Jiří Malíř Jeseník 1995 177 11 9 20
5. 149 David Jirkovský T&M Olympia Fitness Praha 1990 173 15 14 29
6. 175 Michal Vinkler TJ Valašské Meziříčí 1988 179 15 18 33
7. 72 Michal Říha Mišmaš Fitness Brno 1990 177 25 - 25
8. 14 Tomáš Kurečka SK Quatro Fitness Ostrava 1996 178 26 - 26
-9. 6 Miloš Prouza Muscle Factory Březnice 1992 174 27 - 27
10. 18 Radek Grulich Fitness klub Omega Olomouc 1998 169 28 - 28
11. 78 Patrik Pecka T&M Olympia Fitness Praha 1989 171 29 - 29
12. 162 Roman Kezlinek Iron Clinic Brankovice 1989 176 38 - 38
13. 92 David Mikéska Hodonín 1994 171 38 - 38
14. 88 Lukáš Hrůza Big1One Fitness 1989 174 43 - 43
15. 183 Martin Nedoma Praha 1992 174 44 - 44
16. 51 Vít Kratochvíl Fitness Factory Jihlava 1993 167 - - -
16. 100 Petr Uřinovský Přerov 1994 172 - - -
16. 127 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 177 - - -
16. 139 Lukáš Jorda Prostějov 1995 176 - - -
16. 165 Matouš Formánek Třebíč 1993 177 - - -
16. 180 Martin Molnár HELP CZ Bodyfitness Club 1996 171 - - -
16. 185 Martin Kubert Fitness R. A. P. Factory Praha 1997 176 - - -

Kondiční physique mužů nad 179 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 76 Pavel Nožička Hodonín 1992 180 8 6 14
2. 53 Petr Šorf SK Quatro Fitness Ostrava 1989 180 8 8 16
3. 30 Petr Jirků Golem´s Gym Kutná Hora 1990 187 9 8 17
4. 3 Matěj Vacek Olomouc 1990 183 9 11 20
5. 114 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 182 13 11 24
6. 142 Martin Roháček Slovensko 1987 184 21 17 38
7. 65 Lukáš Kutálek Brno 1995 180 22 - 22
8. 153 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 185 23 - 23
9. 156 Jiří Bělohrad TJ Lokomotiva Beroun 1988 192 25 - 25
10. 79 Robin Weiermuller HELP CZ Bodyfitness Club 1994 184 29 - 29
11. 37 Zdeněk Plášil Fitness club TJ Agro Kolín 1994 186 35 - 35
12. 160 Filip Ševčík Jihlava 1992 186 35 - 35
13. 133 Václav Král Prostějov 1984 191 40 - 40
14. 98 Michal Šenk TJ Sokol Lanžhot 1994 180 41 - 41
15. 102 Aleš Kůrka Pelhřimov 1989 193 42 - 42
16. 8 Petr Ženatý Hodonín 1994 192 - - -
16. 17 Jiří Vondráček Kroměříž 1993 184 - - -
16. 23 Antonín Mikláš Big1One Fitness 1993 180 - - -
16. 67 Daniel Vrána Boskovice 1994 186 - - -
16. 90 David Jahoda Kolín 1976 184 - - -
16. 116 Patrik Doležal Fit centrum D & K 1992 183 - - -
16. 148 Adam Černý SIWI Fitness Brno 1992 187 - - -


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 128 Gabriela Joachimczyková Kroměříž 1970 4 4 8
2. 154 Soňa Kvíčalová Mišmaš Fitness Brno 1988 5 5 10
3. 119 Hana Holišová InCore Fitness Brno 1986 12 9 21
4. 1 Aneta Bílková Blansko 1997 11 13 24
5. 13 Andrea Chylíková KSK Jalex Team Krnov 1988 14 14 28
6. 163 Anna Slavíčková Kladno 1990 18 18 36


Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 91 Nikola Matoušová Chomutov 1987 162 5 5 10
2. 21 Naďa Kellnerová InCore Fitness Brno 1988 163 7 6 13
3. 54 Monika Bagarová SIWI Fitness Brno 1990 164 9 10 19
4. 44 Dominika Čečetková Náchod 1997 163 10 11 21
5. 167 Lucie Szlamová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1994 159 15 15 30
6. 62 Monika Taxová Nymburk 1987 164 20 18 38
7. 113 Martina Průšová Litoměřice 1989 161 22 - 22
8. 182 Denisa Bayerová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1997 164 25 - 25
9. 122 Šárka Poulová Nové Město na Moravě 1993 165 26 - 26
10. 132 Daniela Křenová Fitness akademie Ronnie.cz 1997 164 29 - 29
11. 124 Lucie Koudelová Havlíčkův Brod 1992 163 35 - 35
12. 81 Barbora Konečná Havlíčkův Brod 1991 165 37 - 37
13. 4 Lucie Varmužová Rokycany 1998 162 40 - 40
14. 184 Miroslava Bučorová Slovensko 1993 157 42 - 42
15. 26 Ludmila Magalhaesová Praha 1997 159 43 - 43
16. 101 Tereza Kůrková Liberec 1996 166 - - -
16. 130 Daniela Novobilská Hardcore Gym Fontána 1986 163 - - -

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 49 Renáta Kobrynová Liberec 1983 171 5 8 13
2. 161 Pavlína Příbramská Brno 1978 167 7 7 14
3. 70 Jacqueline Figová Šumperk 1993 176 10 9 19
4. 125 Markéta Šuráňová Brno 1983 184 10 10 20
5. 33 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 178 11 10 21
6. 9 Michaela Bibrová Žďár nad Sázavou 1997 169 20 18 38
7. 35 Soňa Hořáková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1988 167 24 - 24
8. 69 Eliška Smejkalová Znojmo 1990 168 25 - 25
9. 151 Aneta Hellerová FFF Bodybuilding Rakovník 1993 167 26 - 26
10. 22 Tereza Pencová Jablonec nad Nisou 2000 173 28 - 28
11. 50 Tereza Nosková Praha 1992 176 37 - 37
12. 40 Veronika Zbořilová Fitness klub Omega Olomouc 1996 171 37 - 37
13. 126 Kamila Pavlíčková Pulse Fitness Benešov 1991 175 38 - 38
14. 171 Lucie Škrabánková Brno 1988 168 39 - 39
15. 84 Jana Štěpánová Body Fit Club Hradec Králové 1974 174 43 - 43
16. 20 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 169 - - -
16. 86 Karin Daněčková Hodonín 1982 167 - - -


Fitness dívek do 10 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 178 Viktória Hrnková Slovensko 2006 7 6 3 16
2. 176 Nataša Šolcová Slovensko 2005 13 7 6 26
3. 36 Petra Holešová Slovensko 2008 9 8 15 32
4. 7 Chiara Hudecová Slovensko 2006 11 11 13 35
5. 59 Iva Bučková All Stars fitness tým Lužice 2005 16 15 12 43
6. 93 Michaela Tóthová The Queen Club 2005 17 16 13 46
7. 96 Anna Miklová Slovensko 2007 18 - - 18
8. 112 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 20 - - 20
9. 187 Klára Dubšíková All Stars fitness tým Lužice 2005 25 - - 25
10. 152 Sofia Tužinčinová Slovensko 2007 30 - - 30
11. 77 Andrea Kudrnová All Stars fitness tým Lužice 2005 31 - - 31
12. 41 Eliška Palyzová SK PEPA centrum Opava 2005 36 - - 36
13. 68 Marie Krásová SK PEPA centrum Opava 2006 36 - - 36

Fitness dívek nad 10 let

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 94 Eliška Pokorná The Queen Club 2003 4 4 7 15
2. 188 Nicol Celeriková Slovensko 2004 8 8 7 23
3. 105 Dominika Rosincová Slovensko 2004 10 9 7 26
4. 31 Nela Laurichová Sport. akad. P&M P. Kadlecové 2004 13 13 12 38
5. 121 Viktória Ondríčková Slovensko 2004 12 11 17 40
6. 170 Sára Libá Sport. akad. P&M P. Kadlecové 2004 21 18 13 52
7. 80 Dorota Kresáňová Slovensko 2003 23 - - 23
8. 29 Veronika Pekařová All Stars fitness tým Lužice 2003 24 - - 24
9. 63 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 25 - - 25
10. 104 Natálie Bílíková All Stars fitness tým Lužice 2004 29 - - 29
11. 143 Kateřina Smičková Fitness AVE Přerov 2003 36 - - 36
12. 42 Adéla Kupková Fitness AVE Přerov 2001 38 - - 38
13. 131 Barbora Kubánková SK PEPA centrum Opava 2003 39 - - 39
14. 147 Barbora Slavíková All Stars fitness tým Lužice 2002 42 - - 42
15. 64 Lucie Vagundová All Stars fitness tým Lužice 2001 44 - - 44
16. 99 Kristina Kubáňová SK PEPA centrum Opava 2003 48 - - 48
17. 169 Kristýna Koblihová Fitness AVE Přerov 2003 49 - - 49
18. 173 Barbora Nováková SK PEPA centrum Opava 2004 49 - - 49
19. 32 Tereza Kafková Fitness AVE Přerov 2203 51 - - 51
20. 28 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 56 - - 56

Fitness chlapců

p. č. jméno klub / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 134 Tomáš Trizuljak Slovensko 2006 4 4 3 11
2. 150 Adam Fiala SK Moog Brno 2005 5 5 7 17
3. 58 Jan Štěpánek SK PEPA centrum Opava 2006 9 9 8 26
4. 74 Matěj Kalaš SK Moog Brno 2009 12 12 12 36


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty