Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Gifted Nutrition Classic 2015
- startovní listiny

Článek vydán 19. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2279

V sobotu Vás srdečně zveme do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Golem Gifted Nutrition Classic 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 150.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Dominik Beer (Pajič Trainings)
• 2. Tomáš Buberník
• 3. David Dítě
• 4. Patrick Havlíček
• 5. Vít Horák
• 6. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. David Ježek
• 8. Pavel Knedlik
• 9. Erik Olšiak (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 10. Lukáš Plíhal
• 11. Jakub Rejda
• 12. Tomáš Rod
• 13. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)
• 14. Pepa Vojta
• 15. Martin Zelenka

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Vladimír Částka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Jakub Hrnčíř
• 4. Martin Kotnour (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 6. Lukáš Řezníček
• 7. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)
• 8. Lukáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 9. Filip Vaculík
• 10. Tomáš Vojík

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Jan Bartoněk (Big1One Fitness)
• 3. Anton Dashchenko
• 4. Pavel Felcan (Fitness Victory)
• 5. Josef Hausler (Prom-In Team)
• 6. Martin Hep
• 7. Miroslav Hotový
• 8. Martin Kišela
• 9. Jakub Macháček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Jakub Ott
• 11. Radek Pakandl (Prom-In Team)
• 12. Filip Plocek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 13. Lukáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 14. Jan Voráček
• 15. Miroslav Zgažar

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Lubomír Augustín
• 2. Lukáš Beneš (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Pavel Hincák
• 5. Zbyněk Hlaváček
• 6. Jan Hrabal (Pulse Czech Republic)
• 7. Tomáš Javůrek
• 8. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 9. Marek Vérosta

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Michal Báča (Extrifit Club)
• 2. Bohumír Baron (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 3. Tomáš Bláha
• 4. Michal Chlapec
• 5. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 6. Martin Holý (Eagle Fitness)
• 7. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Richard Kaván
• 9. Martin Kozej
• 10. Miroslav Kozej
• 11. Jiří Malíř
• 12. Matěj Pavlík
• 13. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Tomáš Petřík
• 15. Ladislav Procházka
• 16. Miloš Prouza (Muscle Factory Březnice)
• 17. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 18. Petr Růžička
• 19. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 20. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 21. Jiří Škorňa
• 22. Tomáš Vykydal

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Stanislav Čech
• 3. Martin Dašek
• 4. David Jahoda
• 5. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 6. Michal Kirsch
• 7. Michal Klaus
• 8. Václav Kment
• 9. Lukáš Kverka
• 10. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 12. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 13. Martin Nedoma
• 14. David Novák
• 15. Zdeněk Plášil (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 16. Petr Szkorupa
• 17. Radomír Šefr (Cardiofitness Jablonec)
• 18. Dominik Ševců
• 19. Pavel Štědrý
• 20. Jaromír Tykal
• 21. Jan Vlček
• 22. Jan Zvolánek

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Dominika Dikyová (Big1One Fitness)
• 3. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 4. Elvira Galieva
• 5. Gabriela Joachimczyková
• 6. Zuzana Kučerová
• 7. Karla Marešová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Anna Slavíčková
• 9. Kristýna Veselá
• 10. Veronika Zlatušková

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

• 1. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Miroslava Bučorová
• 3. Naďa Kellnerová
• 4. Dana Koritenská
• 5. Lucie Koudelová
• 6. Ludmila Magalhaesová
• 7. Monika Martinková (World Fitness Vlašim)
• 8. Nikola Matoušová
• 9. Klára Petáková
• 10. Martina Průšová
• 11. Lucie Schrammová
• 12. Lucie Szlamová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 13. Tereza Šmejdová
• 14. Monika Taxová
• 15. Lucie Varmužová
• 16. Kristýna Závodníková
• 17. Dita Láblerová (Profi Fitness Eva Plzeň)

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

• 1. Aneta Hellerová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 2. Kateřina Holmanová
• 3. Soňa Hořáková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 4. Veronika Jáchimová
• 5. Hana Jahelková
• 6. Andrea Kantorová
• 7. Renáta Kobrynová
• 8. Barbora Konečná
• 9. Tereza Kůrková
• 10. Soňa Lipovská (Fitness club Jařest)
• 11. Karolina Lišková
• 12. Veronika Michalcová
• 13. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 14. Tereza Nosková
• 15. Kamila Pavlíčková
• 16. Tereza Pencová
• 17. Barbora Pivná
• 18. Pavlína Příbramská (Fitpeople Jihlava)
• 19. Zuzana Říbalová (Fitness při CVČ Most)
• 20. Adéla Rumrichová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 21. Zuzana Rysová
• 22. Eliška Smejkalová
• 23. Jana Štěpánová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 24. Markéta Šuráňová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 25. Lenka Trčková
• 26. Lucie Trojanová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 27. Lucie Vajsová
• 28. Marcela Vovsová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 29. Tereza Zdražilová


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty