Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2015
- startovní listiny

Článek vydán 19. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2106

V neděli Vás srdečně zveme do Městského kulturního zařízení Březnice na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Ronnie.cz 2015. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 131.

Na závěr večera je připraven již tradiční raut pro vítěze kategorií a další pozvané hosty!

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. David Dítě
• 2. Patrick Havlíček
• 3. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Lukáš Plíhal
• 5. Jakub Rejda
• 6. Tomáš Šimko
• 7. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Robert Binko
• 3. Vladimír Částka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jakub Hrnčíř
• 5. Ondřej Kališko
• 6. Václav Kovář
• 7. Lukáš Řezníček
• 8. Jiří Růžek (Fitness KWK Fit)
• 9. Tomáš Šimko
• 10. Tomáš Vojík

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Jan Bartoněk (Big1One Fitness)
• 2. Lukáš Beneš (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Josef Dvořák (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Martin Hep
• 5. Zbyněk Hlaváček
• 6. Miroslav Hotový
• 7. David Pašek (Muscle Factory Březnice)
• 8. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 9. Filip Plocek (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 10. Martin Šlapák (Fit klub Ludvík)
• 11. Marek Vérosta

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Martin Adamus (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Lubomír Augustín
• 3. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Tomáš Dvořáček
• 5. Pavel Felcan (Fitness Victory)
• 6. Pavel Hincák
• 7. Libor Kousal (Fitnesscentrum Dobříš)
• 8. Jakub Macháček (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Jakub Ott
• 10. Radek Pakandl (Prom-In Team)
• 11. Roman Samko
• 12. Jan Voráček
• 13. Miroslav Zgažar

Kondiční physique mužů do 178 cm

• 1. Michal Báča (Extrifit Club)
• 2. Bohumír Baron (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)
• 3. Michal Chlapec
• 4. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 5. Jakub Firla
• 6. Martin Holý (Eagle Fitness)
• 7. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. David Koloděj (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Miroslav Kozej
• 10. Martin Kozej
• 11. Jiří Malíř
• 12. Martin Nentvich (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 13. Matěj Pavlík
• 14. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 15. Tomáš Petřík
• 16. Ladislav Procházka
• 17. Miloš Prouza (Muscle Factory Březnice)
• 18. Michal Říha
• 19. Petr Růžička
• 20. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 21. Martin Šincl (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 22. Jiří Škorňa
• 23. Tomáš Vykydal

Kondiční physique mužů nad 178 cm

• 1. Jiří Bělohrad (TJ Lokomotiva Beroun)
• 2. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Stanislav Čech
• 4. Martin Čermák (Hammer Strength Fitness)
• 5. Martin Dašek
• 6. Jiří Doležal
• 7. David Jahoda
• 8. Petr Jirků (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Vojta Kabátník (SF7 Team)
• 10. Michal Kirsch
• 11. Michal Klaus
• 12. Václav Kment
• 13. Václav Kofroň
• 14. Lukáš Kverka
• 15. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 16. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 17. Zdeněk Plášil (Fitness club TJ Agro Kolín)
• 18. Jindřich Suchý (Kubík fitness Ostrava)
• 19. Radomír Šefr (Cardiofitness Jablonec)
• 20. Dominik Ševců
• 21. Pavel Štědrý
• 22. Jaromír Tykal
• 23. Jan Vlček
• 24. Jan Zvolánek

Kondiční bodyfitness

• 1. Dominika Dikyová (Big1One Fitness)
• 2. Simona Hošková
• 3. Zuzana Kučerová
• 4. Karla Marešová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 5. Anna Slavíčková
• 6. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 7. Kristýna Veselá

Kondiční bikiny fitness masters

Pro malý počet přihlášených závodnic (1) byla kategorie zrušena.

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

• 1. Miroslava Bučorová
• 2. Naďa Kellnerová
• 3. Nikola Matoušová
• 4. Klára Petáková
• 5. Martina Průšová
• 6. Lucie Schrammová
• 7. Lucie Szlamová (Kulturistika a bodyfitness Lanškroun)
• 8. Tereza Šmejdová
• 9. Monika Taxová
• 10. Kristýna Závodníková
• 11. Dita Láblerová (Profi Fitness Eva Plzeň)

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

• 1. Michaela Bibrová
• 2. Aneta Hellerová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 3. Kateřina Holmanová
• 4. Veronika Jáchimová
• 5. Hana Jahelková
• 6. Renáta Kobrynová
• 7. Tereza Kůrková
• 8. Karolina Lišková
• 9. Veronika Michalcová
• 10. Petra Mikolášková
• 11. Marcela Vovsová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 13. Tereza Nosková
• 14. Kamila Pavlíčková
• 15. Tereza Pencová
• 16. Zuzana Říbalová (Fitness při CVČ Most)
• 17. Adéla Rumrichová (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 18. Zuzana Rysová
• 19. Eliška Smejkalová
• 20. Michaela Šandorová
• 21. Jana Štěpánová (Body Fit Club Hradec Králové)
• 22. Markéta Šuráňová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 23. Lenka Trčková
• 24. Lucie Vajsová


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty