Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Golem Gifted Nutrition
Classic 2015 - výsledky

Článek vydán 21. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2650

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže Golem Gifted Nutrition Classic 2015, která se konala v sobotu 21. listopadu v Městském Tylově divadle v Kutné Hoře, od dopoledních hodin byly vstupenky na akci kompletně vyprodány. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Přihlášeno bylo 150 závodníků, mnohé kategorie se proto neobešly bez eliminace.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 4 10 8 18
2. 136 David Dítě Žďár nad Sázavou 1997 5 5 14 19
3. 73 David Ježek Rychnov nad Kněžnou 1997 10 11 16 27
4. 69 Patrick Havlíček Ústí nad Labem 1997 13 10 28 38
5. 87 Jakub Vass Muscle Factory Březnice 1997 12 11 28 39
6. 98 Jakub Rejda Nymburk 1998 17 17 36 53
7. 119 Vít Horák Česká Lípa 1997 24 - - 24
8. 29 Erik Olšiak Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1998 25 - - 25
9. 132 Tomáš Rod Jihlava 1997 26 - - 26
10. 126 Dominik Beer Pajič Trainings 1998 29 - - 29
11. 85 Martin Zelenka Mělník 1997 31 - - 31
12. 59 Lukáš Plíhal Havlíčkův Brod 1997 36 - - 36
13. 96 Tomáš Buberník Vsetín 1999 37 - - 37

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 145 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 3 4 6 10
2. 123 Lukáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1992 6 6 12 18
3. 54 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 10 9 20 29
4. 84 Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996 11 11 22 33
5. 23 Vít Režný Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 15 15 34 49
6. 12 Tomáš Vojík Kladno 1995 19 18 32 50
7. 150 Jakub Hrnčíř Chrudim 1992 20 - - 20
8. 88 Martin Kotnour Profi Fitness Eva Plzeň 1995 24 - - 24

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 139 Radek Pakandl Prom-In Team 1990 5 5 10 15
2. 146 Pavel Felcan Fitness Victory 1985 9 11 10 21
3. 145 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 8 8 18 26
4. 78 Jan Voráček Plzeň 1989 9 7 20 27
5. 66 Filip Plocek Golem´s Gym Kutná Hora 1989 19 15 30 45
- - - - - - - - -
7. 61 Jakub Macháček T&M Olympia Fitness Praha 1986 22 - - 22
8. 128 Jan Bartoněk Big1One Fitness 1985 22 - - 22
9. 54 Adam Pivoňka Fitness KWK Fit 1992 28 - - 28
10. 116 Martin Hep Mělník 1990 30 - - 30
11. 123 Lukáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1992 33 - - 33
12. 56 Miroslav Hotový Ústí nad Labem 1991 35 - - 35
13. 86 Jakub Ott Vsetín 1987 39 - - 39
14. 3 Martin Kišela Havlíčkův Brod 1987 41 - - 41
15. 143 Miroslav Zgažar Česká Lípa 1991 43 - - 43
16. 55 Anton Dashchenko Praha 1991 48 - - 48
DQ 38 Josef Hausler Prom-In Team 1990 14 - - -

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Tomáš Javůrek Brno 1984 3 3 6 9
2. 135 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 7 6 12 18
3. 74 Lukáš Beneš Golem´s Gym Kutná Hora 1984 8 11 18 29
4. 94 Zbyněk Hlaváček Praha 1982 12 9 24 33
5. 112 Jan Hrabal Pulse Czech Republic 1978 16 17 30 47
6. 19 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1975 18 16 36 52
7. 15 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 19 - - 19
8. 103 Lubomír Augustín Praha 1972 24 - - 24


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 5 Tomáš Javůrek Brno


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Ladislav Procházka Praha 1989 178 6 4 10
2. 93 Jiří Malíř Jeseník 1995 176 4 7 11
3. 124 Tomáš Vykydal Blue Gym Fitness Brno 1990 172 12 9 21
4. 118 Michal Chlapec Praha 1992 175 12 9 21
5. 26 Richard Kaván Louny 1990 175 13 18 31
6. 109 Patrik Pecka T&M Olympia Fitness Praha 1989 172 20 15 35
7. 113 Miloš Prouza Muscle Factory Březnice 1992 174 23 - 23
8. 7 Tomáš Petřík Olomouc 1983 174 26 - 26
9. 45 David Jirkovský T&M Olympia Fitness Praha 1990 176 26 - 26
10. 33 Martin Kozej Děčín 1991 173 27 - 27
11. 95 Jiří Škorňa Praha 1990 178 35 - 35
12. 36 Martin Holý Eagle Fitness 1984 176 36 - 36
13. 71 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 167 40 - 40
14. 35 Bohumír Baron Sport Studio Sandow M. Lázně 1994 171 41 - 41
15. 82 Miroslav Kozej Ústí nad Labem 1983 173 43 - 43
16. 25 Václav Kment Beroun 1995 178 - - -
16. 42 Matěj Pavlík Náchod 1996 174 - - -
16. 43 Tomáš Bláha Pardubice 1993 175 - - -
16. 53 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 177 - - -
16. 57 Michal Báča Extrifit Club 1990 168 - - -
16. 106 Martin Šincl Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 171 - - -
16. 107 David Novák Liberec 1990 178 - - -

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 60 Petr Jirků Golem´s Gym Kutná Hora 1990 186 3 3 6
2. 9 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 181 8 8 16
3. 18 Jan Vlček Praha 1992 190 9 10 19
4. 108 Jaromír Tykal Ústí nad Labem 1986 187 11 11 22
5. 30 Stanislav Čech Nymburk 1989 190 15 12 27
6. 17 Pavel Štědrý Praha 1976 179 19 18 37
7. 149 Michal Klaus Ústí nad Labem 1988 186 22 - 22
8. 75 Michal Chamula Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 182 24 - 24
9. 65 Dominik Ševců Náchod 1997 180 24 - 24
10. 14 Michal Kirsch Ústí nad Labem 1996 186 31 - 31
11. 16 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 184 33 - 33
12. 63 Radomír Šefr Cardiofitness Jablonec 1992 179 37 - 37
13. 141 Martin Nedoma Brandýs nad Labem 1992 183 38 - 38
14. 67 Zdeněk Plášil Fitness club TJ Agro Kolín 1994 186 40 - 40
15. 101 Lukáš Kverka Praha 1982 181 44 - 44
16. 2 Martin Dašek Ústí nad Labem 1995 186 - - -
16. 51 Jiří Matoušek Března Fitness Club Česká Lípa 1999 188 - - -


Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 60 Petr Jirků Golem´s Gym Kutná Hora


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 110 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 3 3 6
2. 147 Gabriela Joachimczyková Kroměříž 1970 8 7 15
3. 102 Eliška Smejkalová Znojmo 1990 11 12 23
4. 49 Elvira Galieva Praha 1983 11 12 23
5. 68 Zuzana Kučerová Praha 1984 11 13 24
6. 6 Kristýna Veselá Pardubice 1996 19 17 36
7. 52 Aneta Bílková Blansko 1997 19 - 19
8. 37 Veronika Zlatušková Mladá Boleslav 1980 25 - 25
9. 28 Karla Marešová OS Wellness 2000 Vyškov 1993 27 - 27
10. 100 Anna Slavíčková Kladno 1990 30 - 30
11. 129 Dominika Dikyová Big1One Fitness 1989 33 - 33


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 117 Nikola Matoušová Chomutov 1987 162 3 3 6
2. 46 Monika Taxová Nymburk 1987 162 8 7 15
3. 137 Tereza Šmejdová Praha 1997 151 8 11 19
4. 90 Lucie Szlamová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1994 157 13 13 26
5. 39 Denisa Bayerová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1997 164 17 14 31
6. 81 Dita Láblerová Profi Fitness Eva Plzeň 1996 155 19 18 37
7. 111 Lucie Schrammová Louny 1988 159 19 - 19
8. 142 Lucie Koudelová Havlíčkův Brod 1992 162 23 - 23
9. 11 Monika Martinková World Fitness Vlašim 1993 157 30 - 30
10. 115 Lucie Vajsová Litoměřice 1986 163 30 - 30
11. 10 Martina Průšová Litoměřice 1989 160 31 - 31
12. 27 Kristýna Závodníková Krnov 1989 162 39 - 39
13. 99 Lucie Varmužová Rokycany 1998 161 39 - 39
14. 125 Klára Petáková Beroun 1990 156 41 - 41
15. 72 Ludmila Magalhaesová Praha 1997 157 41 - 41
16. 120 Dana Koritenská Břeclav 1983 161 46 - 46

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 97 Lenka Trčková Jeseník 1990 173 8 3 11
2. 8 Pavlína Příbramská Brno 1978 169 7 7 14
3. 1 Renáta Kobrynová Česká Lípa 1983 170 7 10 17
4. 134 Kateřina Holmanová Semily 1993 171 9 11 20
5. 121 Zuzana Říbalová Fitness při CVČ Most 1989 171 12 17 29
6. 62 Zuzana Rysová Nymburk 1988 172 19 16 35
7. 144 Soňa Hořáková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1988 166 23 - 23
8. 131 Marcela Vovsová T&M Olympia Fitness Praha 1985 165 23 - 23
9. 80 Markéta Šuráňová Extreme Fitness Kroměříž 1983 183 24 - 24
10. 130 Aneta Hellerová FFF Bodybuilding Rakovník 1993 165 33 - 33
11. 64 Tereza Nosková Praha 1992 178 35 - 35
12. 76 Andrea Kantorová Rakovník 1990 171 37 - 37
13. 13 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 168 38 - 38
14. 154 Hana Jahelková Praha 1982 169 41 - 41
15. 133 Jana Štěpánová Body Fit Club Hradec Králové 1974 176 41 - 41
16. 4 Veronika Jáchimová Tachov 1990 168 - - -
16. 40 Lucie Trojanová Hard Core Gym Frant. Lázně 1991 166 - - -
16. 89 Kamila Pavlíčková Pulse Fitness Benešov 1991 174 - - -
16. 91 Tereza Zdražilová Pardubice 1999 172 - - -
16. 105 Soňa Lipovská Fitness club Jařest 1988 165 - - -
16. 122 Tereza Pencová Jablonec nad Nisou 2000 172 - - -
16. 127 Barbora Konečná Havlíčkův Brod 1991 165 - - -
16. 138 Barbora Pivná Nymburk 1989 1769 - - -


Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 97 Lenka Trčková Jeseník


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty