Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz - výsledky

Článek vydán 22. 11. 2015 - Informace svazu - zhlédnutí: 2658

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny z kondiční soutěže GP Ronnie.cz 2015, která se konala v neděli 22. listopadu v Městském kulturním zařízení v Březnici (sál byl stejně jako u předešlé soutěže v Kutné Hoře vyprodán). Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 131 závodníků.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 131 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 4 3 6 9
2. 48 Tomáš Šimko Příbram 1999 5 7 12 19
3. 78 David Dítě Zubří 1997 9 7 18 25
4. 47 Jakub Vass Muscle Factory Březnice 1997 12 10 24 34

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 3 3 6 9
2. 107 Václav Kovář Klatovy 1992 6 8 12 20
3. 70 Jiří Růžek Fitness KWK Fit 1996 12 9 20 29
4. 48 Tomáš Šimko Příbram 1999 9 12 22 34
5. 34 Jakub Hrnčíř Chrast 1992 15 15 30 45
6. 103 Robert Binko Hořovice 1997 19 18 36 54
7. 52 Tomáš Vojík Kladno 1995 20 - - 20

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Jan Voráček Nýřany 1989 78,4 4 6 8 14
2. 108 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 66,1 5 5 10 15
3. 26 Filip Plocek Golem´s Gym Kutná Hora 1989 65,0 8 11 18 29
4. 88 Marek Vérosta Iron Clinic Brankovice 1980 79,0 11 9 22 31
5. 136 Zbyněk Hlaváček Vítek Rendl Team Praha 1982 75,0 15 15 30 45
6. 132 Tomáš Dvořáček Praha 1989 79,6 18 18 36 54
7. 91 Martin Hep Čakovičky 1990 77,0 22 - - 22
8. 54 Miroslav Hotový Ústí nad Labem 1991 74,7 23 - - 23
9. 44 David Pašek Muscle Factory Březnice 1976 75,8 29 - - 29
10. 55 Martin Šlapák Fit klub Ludvík 1984 68,0 29 - - 29
11. 81 Josef Dvořák Fitcentrum I-R Club Pardubice 1975 75,6 31 - - 31

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / město nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 90 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 96,7 3 3 6 9
2. 102 Libor Kousal Fitnesscentrum Dobříš 1989 101,0 6 6 12 18
3. 20 Pavel Felcan Fitness Victory 1985 99,6 9 9 18 27
4. 74 Martin Adamus PeVan Gym Team Sedlčany 1995 86,6 12 12 24 36
5. 6 Jakub Macháček T&M Olympia Fitness Praha 1986 84,7 15 15 30 45
6. 79 Roman Samko Semily 1984 83,3 18 18 36 54


Absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 90 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Ladislav Procházka Praha 1989 175,0 3 3 6
2. 68 Jiří Malíř Javorník 1995 176,0 9 6 15
3. 80 Tomáš Vykydal Holasice 1990 173,0 7 11 18
4. 116 Patrik Pecka T&M Olympia Fitness Praha 1989 170,5 12 13 25
5. 39 Michal Říha Pohořelice 1990 176,0 18 15 33
6. 2 Martin Kozej Děčín 1991 175,0 19 15 34
7. 4 David Jirkovský T&M Olympia Fitness Praha 1990 174,0 22 - 22
8. 29 Jiří Škorňa Praha 1990 178,0 22 - 22
9. 71 Tomáš Petřík Olomouc 1983 175,0 26 - 26
10. 129 Radomír Šefr Cardiofitness Jablonec 1992 178,0 31 - 31
11. 3 Miroslav Kozej Malečov 1993 175,0 35 - 35
12. 93 Vojtěch Dvořák Muscle Factory Březnice 1995 167,5 36 - 36
13. 118 Martin Šincl Fitcentrum I-R Club Pardubice 1991 170,0 38 - 38
14. 94 Miloš Prouza Muscle Factory Březnice 1992 174,0 39 - 39
15. 106 Martin Nentvich Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 178,0 41 - 41
16. 10 Jakub Firla Mariánské Lázně 1992 173,0 - - -
16. 18 Michael Říha Zduchovice 1992 175,0 - - -
16. 42 Matěj Pavlík Náchod 1996 174,0 - - -
16. 85 Petr Šimůnek Muscle Factory Březnice 1976 176,0 - - -
16. 100 Václav Kment Chaloupky 1995 176,5 - - -

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 104 Petr Jirků Golem´s Gym Kutná Hora 1990 186,0 3 3 6
2. 76 Jaromír Tykal Ústí nad Labem 1986 187,0 6 7 13
3. 59 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 181,5 9 8 17
4. 130 Stanislav Čech Nymburk 1989 187,0 18 12 30
5. 1 Pavel Štědrý Praha 1976 180,0 18 17 35
6. 17 Dominik Ševců Náchod 1997 180,0 20 16 36
7. 61 Michal Klaus Ústí nad Labem 1988 187,0 20 - 20
8. 56 Vojta Kabátník Praha 1999 185,0 21 - 21
9. 99 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 185,0 24 - 24
10. 41 Jindřich Suchý Kubík fitness Ostrava 1982 181,0 29 - 29
11. 7 Michal Chamula Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 183,0 33 - 33
12. 109 Jiří Bělohrad TJ Lokomotiva Beroun 1988 193,0 35 - 35
13. 16 Václav Kofroň Příbram 1995 190,5 38 - 38
14. 50 Lukáš Kverka Praha 1982 181,0 38 - 38
15. 134 Martin Čermák Hammer Strength Fitness 1990 181,0 43 - 43


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 5 Eliška Smejkalová Znojmo 1990 3 3 6
2. 133 Zuzana Kučerová Praha 1984 6 6 12
3. 135 Simona Hošková Blovice 1969 9 9 18
4. 45 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977 12 12 24


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Nikola Matoušová Chomutov 1987 161,0 3 4 7
2. 84 Monika Taxová Nymburk 1987 162,0 7 6 13
3. 77 Lucie Szlamová Kult. a bodyfitness Lanškroun 1994 157,0 12 11 23
4. 58 Lucie Schrammová Louny 1988 157,5 16 10 26
5. 51 Martina Průšová Litoměřice 1989 161,0 11 17 28
6. 98 Tereza Šmejdová Praha 1997 153,0 17 14 31
7. 105 Dita Láblerová Profi Fitness Eva Plzeň 1996 156,0 18 - 18
8. 28 Lucie Vajsová Roudnice nad Labem 1986 164,0 23 - 23
9. 96 Kristýna Závodníková Krnov 1989 162,5 27 - 27
10. 32 Miroslava Bučorová Beroun 1993 156,0 30 - 30

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 25 Lenka Trčková Mikulovice 1990 174,0 3 3 6
2. 53 Michaela Bibrová Velké Meziříčí 1997 170,0 8 10 18
3. 95 Zuzana Říbalová Fitness při CVČ Most 1989 173,0 8 13 21
4. 92 Klára Moravcová Golem´s Gym Kutná Hora 1999 169,0 10 15 25
5. 97 Kateřina Holmanová Jilemnice 1993 170,5 16 11 27
6. 120 Renáta Kobrynová Česká Lípa 1983 171,0 18 12 30
7. 87 Marcela Vovsová T&M Olympia Fitness Praha 1985 168,0 23 - 23
8. 69 Markéta Šuráňová Extreme Fitness Kroměříž 1983 184,0 23 - 23
9. 73 Aneta Hellerová FFF Bodybuilding Rakovník 1993 165,0 24 - 24
10. 63 Tereza Nosková Praha 1992 176,0 34 - 34
11. 65 Petra Mikolášková Kladno 1994 168,0 35 - 35
12. 112 Kamila Pavlíčková Benešov 1991 175,0 37 - 37
13. 75 Veronika Jáchimová Tachov 1990 166,0 40 - 40
14. 49 Zuzana Rysová Nymburk 1988 172,0 41 - 41
15. 127 Hana Jahelková Praha 1982 170,0 43 - 43
16. 31 Michaela Šandorová Jablonec nad Nisou 1991 166,0 44 - 44
17. 89 Karolina Lišková Praha 1984 174,0 50 - 50


Rozhodčí a pořadatelé


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty