Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Nominace rozhodčích pro jarní soutěže 2016

Článek vydán 28. 03. 2016 - Rozhodčí - zhlédnutí: 2449

Níže najdete nominaci rozhodčích pro jarní mistrovské a pohárové soutěže Svazu kulturistiky a fitness České republiky. K nominacím platí, že:

  • nominovaní rozhodčí musí potvrdit účast elektronickou cestou na www.skfcr.cz/prihlasky,

  • v případě, že se rozhodčí soutěže, na kterou je nominován, nemůže zúčastnit, prosím, kontaktujte co nejdříve předsedu STK Martina Loudu,

  • rozhodčí může rozhodovat i na soutěži, na kterou není nominován (v daném případě bude rozhodovat minimálně jednu kategorii, po dohodě i více - je ale nezbytné se též dopředu a především co nejdříve elektronicky přihlásit),

  • rozhodčí by aktivně měli sledovat domácí a mezinárodní scénu (jezdit po soutěžích i když nerozhodují, sledovat internet), aby chytali trendy a souvislosti v rozhodování.


Tento článek bude průběžně doplňován a může být také aktualizován. Následné změny budou vyznačeny modrou barvou.


Mistrovství Čech mužů a žen

sobota 9. 4. 2016 • Kutná Hora

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • pódiový rozhodčí: Ludmila Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Simona Horáková
  • rozhodčí (2): František Zámola
  • rozhodčí (3): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (4): Jana Paulátová
  • rozhodčí (5): Jan Smejkal
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen

neděle 10. 4. 2016 • Dolní Benešov

  • hlavní rozhodčí: Pavel Rašín
  • pódiový rozhodčí: Václav Pospíšil
  • sekretář: Lenka Pospíšilová
  • rozhodčí (1): Martin Šembera
  • rozhodčí (2): Robert Komiš
  • rozhodčí (3): Jiří Rohan
  • rozhodčí (4): Jana Bendová
  • rozhodčí (5): Martin Šrubař
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky mužů a masters

sobota 16. 4. 2016 • Uherské Hradiště

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • pódiový rozhodčí: Jiří Rohan
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): František Zámola
  • rozhodčí (3): Robert Komiš
  • rozhodčí (4): Vladimír Pajič
  • rozhodčí (5): Jiří Řehůřek
  • rozhodčí (6): Milan Ecler
  • rozhodčí (7): Jan Král
  • delegát SKFČR: Martin Jebas


Mistrovství České republiky mužů, žen, párů

neděle 17. 4. 2016 • Čelákovice

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • pódiový rozhodčí: Simona Horáková
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (2): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Lída Čížová
  • rozhodčí (5): Irena Pokorná
  • rozhodčí (6): Jana Bendová
  • rozhodčí (7): Josef Pitra
  • delegát SKFČR: Martin Louda


GP Zbýšov 2016

sobota 23. 4. 2016 • Zbýšov

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Luboš Koumal
  • rozhodčí (3): Martina Pospíšilová
  • rozhodčí (4): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (5): Martina Hamáčková
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


B.F.C. Extrifit Cup 2016

neděle 24. 4. 2016 • Česká Lípa

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): František Zámola
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Vladimír Pajič
  • rozhodčí (4): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (5): Ondřej Holboj
  • delegát SKFČR: Martin Louda


FFF Cup 2016

sobota 30. 4. 2016 • Rakovník

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Jana Bendová
  • rozhodčí (2): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (3): Lída Čížová
  • rozhodčí (4): Zdena Razýmová
  • rozhodčí (5): Ondřej Holboj
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky ve fitness 2016
Fitness Mania Classic II. - Women’s Cup

neděle 1. 5. 2016 • Kladno

  • hlavní rozhodčí: Vjačeslav Vinogradov
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Pavel Rašín
  • rozhodčí (2): Irena Pokorná
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Lída Čížová
  • rozhodčí (5): Jan Král
  • delegát SKFČR: Luboš Koumal


Mistrovství Čech dorostu a juniorů

sobota 7. 5. 2016 • Nechanice

  • hlavní rozhodčí: Lída Čížová
  • pódiový rozhodčí: Martina Hamáčková
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Ivan Rudzinskyj
  • rozhodčí (2): Vladimíra Dědičová
  • rozhodčí (3): Luboš Koumal
  • rozhodčí (4): Milan Ecler
  • rozhodčí (5): Alena Žídková
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů

neděle 8. 5. 2016 • Frenštát pod Radhoštěm

  • hlavní rozhodčí: Václav Pospíšil
  • pódiový rozhodčí: Jiří Prudil
  • sekretář: Lenka Pospíšilová
  • rozhodčí (1): Stanislav Pešát
  • rozhodčí (2): Jana Bendová
  • rozhodčí (3): Ladislav Novák
  • rozhodčí (4): Antonín Podškubka
  • rozhodčí (5): Ladislav Slezák
  • delegát SKFČR: Martin Louda


Mistrovství České republiky dorostu a juniorů

sobota 14. 5. 2016 • Jihlava

  • hlavní rozhodčí: Luboš Koumal
  • pódiový rozhodčí: Milan Ecler
  • sekretář: Martin Louda
  • rozhodčí (1): Miroslav Tichý
  • rozhodčí (2): Simona Horáková
  • rozhodčí (3): Vladimír Pajič
  • rozhodčí (4): Lída Čížová
  • rozhodčí (5): Jiří Prudil
  • rozhodčí (6): Martin Šembera
  • rozhodčí (7): Jiří Řehůřek
  • delegát SKFČR: Martin Jebas
Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty