Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2016 - startovní listiny

Článek vydán 07. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 5275

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Mistrovství Čech mužů a žen 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 182.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Harmonogram
9:00 - 10:00prezentace závodníků
10:30semifinále
klasická kulturistika do 180 cm - 1. kolo
klasická kulturistika nad 180 cm - 1. kolo
bodyfitness do 164 cm - 1. kolo
bodyfitness nad 164 cm - 1. kolo
kulturistika do 67,5 kg - 1. kolo
kulturistika do 75 kg - 1. kolo
kulturistika do 82,5 kg - 1. kolo
kulturistika do 90 kg - 1. kolo
kulturistika nad 90 kg - 1. kolo
bikiny fitness do 164 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 168 cm - 1. kolo
bikiny fitness nad 168 cm - 1. kolo
physique mužů do 174 cm - 1. kolo
physique mužů do 178 cm - 1. kolo
physique mužů do 182 cm - 1. kolo
physique mužů nad 182 cm - 1. kolo
15:00finále
(postupuje 6 nejlepších z každé kategorie)
klasická kulturistika do 180 cm - volné sestavy + porovnávání
klasická kulturistika nad 180 cm - volné sestavy + porovnávání
bodyfitness do 164 cm - porovnávání
bodyfitness nad 164 cm - porovnávání
výsledky - klasická kulturistika + bodyfitness
absolutní vítěz - bodyfitness
kulturistika do 67,5 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika do 75 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika do 82,5 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika do 90 kg - volné sestavy + porovnávání
kulturistika nad 90 kg - volné sestavy + porovnávání
výsledky - kulturistika
absolutní vítěz - kulturistika + klasická kulturistika
bikiny fitness do 164 cm - porovnávání
bikiny fitness do 168 cm - porovnávání
bikiny fitness nad 168 cm - porovnávání
physique mužů do 174 cm - porovnávání
physique mužů do 178 cm - porovnávání
physique mužů do 182 cm - porovnávání
physique mužů nad 182 cm - porovnávání
výsledky - bikiny fitness + physique mužů
absolutní vítěz - bikiny fitness
absolutní vítěz - physique mužů

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Tiep Duc (Petr) Bui (Extrifit Club)
• 2. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 3. Marek Jelínek (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 4. Jan Kašpar (Tom „S“ Gym Děčín)
• 5. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 6. Michal Římánek (BBC Praha)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Václav Adámek (Xfitness Praha)
• 2. Roman Fiala (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 4. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Andrej Ondruš (Extrifit Club)
• 6. Viktor Rieger (Hop's Fitness Gym Jaroměř)
• 7. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 8. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Radek Juráň (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Koutník (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 6. Jiří Lang (Fitpeople Jihlava)
• 7. Ondřej Maleč (Eagle Fitness)
• 8. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 9. Vojtěch Trnka (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jiří Holub (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 2. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Josef Kobliha (Fitness Deukalion Praha)
• 5. Milan Martinovič (Prom-In Team)
• 6. Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
• 7. Martin Vaněk (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 8. Tomáš Adámek (Extrifit Club)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 2. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 3. Daniel Kopřiva (Fitness Fontána Club Teplice)
• 4. Radim Kučera (Fit klub Ludvík)
• 5. Jan Matějka (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)
• 8. Jaromír Prášek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Jaroslav Švarc (Fitness při CVČ Most)
• 11. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Michal Dlouhý (Prom-In Team)
• 2. Jan Šmíd (Pro Life Fitness Telč)
• 3. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Zdeněk Nový (Fitkouč)
• 5. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 6. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 2. Josef Čamra (Hammer Strength Fitness)
• 3. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 4. David Gottlieb (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 5. Martin Kortiš (Fitness Instructor Kaplice)
• 6. Marek Kovářík (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 7. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Jakub Krnáč (Gladiators Ústí nad Labem)
• 9. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 10. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 11. Jiří Schäfer (Fitkouč)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 2. Erich Mika (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 4. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)
• 6. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Martin Bělohradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Jakub Bugris (Fitness Victory)
• 3. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 4. Ladislav Procházka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Michael Říha (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 7. Jiří Uhlík (Sportcentrum Imperial Karlovy Vary)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Miroslav Janeček (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Jaroslav Janouch (Fit klub Ludvík)
• 3. Jiří Kaňák (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 4. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 5. Marek Pirzkall (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Jan Sokolowski (TJ Jiskra Nový Bor)
• 8. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Radek Trousil (Gym Cornicula Praha)
• 10. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 4. Matyáš Černohorský (Body Fit Club Hradec Králové)
• 5. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 6. Patrik Havel (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 7. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 8. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)
• 9. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Marek Perutka (Muscle Factory Březnice)
• 11. Tomáš Prášek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Radek Šéla (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 13. Pavel Šimáček (World Fitness Vlašim)
• 14. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 15. Tomáš Tesař (Harmony Wellnes Club Písek)
• 16. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 17. Jiří Vevera (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 18. Jan Vlček (Hammer Strength Fitness)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Veronika Bláhová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 2. Nikola Dusová (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 3. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 5. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 6. Pavla Marková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Šárka Mašková (Fitness Studio Louny)
• 8. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Anna Schmidtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Veronika Tomášková (Fitness Factory Jihlava)
• 11. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Marie Bouchalová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Zuzana Kučerová (Fit klub Ludvík)
• 6. Kateřina Opatrná (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Barbora Řeháčková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 9. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Nikola Cihlářová (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 3. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 4. Zuzana Fílová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Veronika Fotrová (Delta Fitness Praha)
• 6. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)
• 7. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 8. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 9. Bára Kubátová (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 10. Lucie Líšková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Nikola Matoušová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 13. Kristýna Ocásková (Diamond Gym Fitness Club)
• 14. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 15. Martina Průšová (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 16. Lucie Schrammová (S. K. Maximus Praha)
• 17. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 18. Magdalena Švagerková (MTV Fitness Praha)
• 19. Petra Veselá (Fitness KWK Fit)
• 20. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Natallia Altenburger (Fitcentrum Mládek)
• 2. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 3. Pavla Halabrínová (Xfitness Praha)
• 4. Soňa Hořáková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 5. Lucie Hurábová (Fitkouč)
• 6. Veronika Jáchimová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Anna Jánská (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Veronika Kabátová (Eagle Fitness)
• 9. Barbora Konečná (SC Kaze)
• 10. Tereza Králová (Sportcentrum Cheb)
• 11. Simona Krečevová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 12. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Pavlína Příbramská (SC Kaze)
• 14. Lenka Stehlíková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 15. Lucie Trojanová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 16. Lucie Vajsová (Let's Go Hoštka)
• 17. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 18. Tereza Vondráčková (Fitness Mania Gym Kladno)
• 19. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Elina Galukhina (Eagle Fitness)
• 3. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Lucie Jandová (Fitness KWK Fit)
• 5. Renata Kobrynová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Kateřina Lašáková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 9. Jana Nováková (Fitness při CVČ Most)
• 10. Petra Oswaldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Kristýna Pejšová (Mega - Pro)
• 12. Andrea Sedláčková (Fitness Victory)
• 13. Markéta Šebestová (Extrifit Club)
• 14. Karolína Štěchová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 15. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 16. Lenka Trčková (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Marijana Trkuljová (S. K. Maximus Praha)
• 18. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 19. Pavlína Urbanová (Fitness U Pešků Liberec)
• 20. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 21. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty