Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2016 - startovní listiny

Článek vydán 07. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3228

V neděli Vás srdečně zveme do kulturního domu v Dolním Benešově na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 126.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Michal Bystriansky (Fitness Centrum Jalex)
• 2. Martin Kaleta (Queen Club Třinec)
• 3. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Vlastimil Alt (Arny Gym Club)
• 2. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 5. Michal Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Robin Kolek (Pure Health & Fitness Praha)
• 7. Robin Laschke (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 9. Miloš Růžička (Relax Fit Centrum Kroměříž)
• 10. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Tomáš Hasoň (Big1One Fitness)
• 2. Lukáš Janoušek (SIWI Fitness Brno)
• 3. Miroslav Juríček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 4. Marek Šejnar (Fitness AVE Přerov)
• 5. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 6. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 7. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. David Černý (SIWI Fitness Brno)
• 2. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 3. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Martin Vaněk (Fitpelc Veselí nad Moravou)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Miroslav Vyňuchal (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 3. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Marek Mrnka (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 5. Martin Plhal (SK Přerov)
• 6. Erik Richter (Remi Sport Prostějov)
• 7. Michal Selmeczi (Extrifit Club)
• 8. Jan Střeštík (Fitko Kameňák)
• 9. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Lukáš Barvík (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Jakub Krajcar (SK Přerov)
• 4. Ondřej Krkoška (Infitness Zlín)
• 5. Petr Veverka (Eurogym Fitness Olomouc)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Šimon Bellovič (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Petr Nytra (Klub kulturistiky Ostrava)
• 4. Jan Raus (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 5. Jakub Slováček (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Patrik Šerý (Arny Gym Club)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Thanh Son (Tomáš) Doan (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Jaromír Horváth (Hardcore Gym Fontána)
• 4. Petr Hýbl (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Michael Macek (SF7 Team)
• 6. David Maška (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 7. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Václav Pátek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 9. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Kamil Bubeník (Unnosport Ostrava)
• 2. Josef Červík (BUDU Fitclub Ostrava)
• 3. Jan Hašek (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Luděk Jaša (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 6. Filip Šteflovič (SF7 Team)
• 7. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 8. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Marek Heryán (MD-Posilovna Brno)
• 4. Jakub Horňák (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 5. Petr Klečka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Michal Latiok (Prom-In Team)
• 9. Igor Vitoslavský (MD-Posilovna Brno)
• 10. Lukáš Podpinka (Kubík fitness Ostrava)
• 11. David Procházka (SF7 Team)
• 12. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 13. Martin Valach (SF7 Team)
• 14. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Michal Benda (BUDU Fitclub Ostrava)
• 2. Vít Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Milan Kolář (SF7 Team)
• 4. Vlastislav Korytar (SIWI Fitness Brno)
• 5. Václav Král (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Ondřej Krupa (Fitnesstudio Jumi Bolatice)
• 7. Marek Kuchajda (Hardcore Gym Fontána)
• 8. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 9. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 10. Jan Siatka (Hardcore Gym Fontána)
• 11. Dominik Tesař (Fitko Kameňák)
• 12. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 13. Martin Wojkowský (Fitcentrum Radim Mičulka)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Lucie Bronerská (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Simona Dřímalková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Žaneta Jursová (TJ Tesla Brno)
• 4. Kristýna Onderková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Soňa Kvíčalová (InCore Fitness Brno)
• 6. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness Brno)
• 7. Veronika Anna Tomanová (SIWI Fitness Brno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 3. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 6. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Markéta Baginská (SIWI Fitness Brno)
• 2. Martina Crlová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 4. Daniela Halás Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 6. Veronika Kožíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 7. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 8. Zuzana Machynková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 9. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Hana Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Andrea Siváková (BBC Praha)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Jana Barbořáková (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Martina Bečičková (TJ Valašské Meziříčí)
• 3. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 4. Andrea Břečková (SIWI Fitness Brno)
• 5. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 6. Eliška Dombková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 8. Martina Dvořáková (Slovan Moravská Třebová)
• 9. Tatiana Pustková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 11. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty