Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2016 - výsledky

Článek vydán 09. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3364

Přinášíme Vám výsledky úvodní soutěže jarní sezóny Mistrovství Čech mužů a žen v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2016, které se konalo v sobotu 9. dubna v Kulturním domě Lorec v Kutné Hoře. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 182 závodníků, na pódium před zcela zaplněným hledištěm, kdy vstupenky byly vyprodány v předprodeji již pár dní před začátkem soutěže, jich nakonec vystoupilo 176.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 180 Anna Schmidtová Fitness team Ronnie.cz 1981 159,5 7 4 11
2. 90 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 159,0 7 8 15
3. 209 Arleta Krausová Fit klub Ludvík 1980 161,0 9 8 17
4. 120 Petra Mazačová Fitness U Pešků Liberec 1976 160,5 10 11 21
5. 96 Alexandra Ferešová Fitness club Jařest 1989 156,5 15 15 30
6. 15 Nikola Dusová Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1982 156,0 20 17 37
7. 173 Ivana Dvořáková Profi Fitness Eva Plzeň 1986 163,0 22 - 22
8. 268 Pavla Marková Fitness team Ronnie.cz 1992 161,0 24 - 24
9. 49 Šárka Mašková Fitness Studio Louny 1982 160,5 27 - 27
10. 204 Veronika Bláhová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1984 157,0 28 - 28
11. 272 Veronika Tomášková Fitness Factory Jihlava 1982 163,0 32 - 32

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 79 Jana Bolomová T&M Olympia Fitness Praha 1983 167,0 6 7 13
2. 106 Jana Cocherová Fitness při CVČ Most 1981 167,0 7 9 16
3. 72 Margaryta Viachalo T&M Olympia Fitness Praha 1990 164,5 9 8 17
4. 132 Barbora Řeháčková M-klub Roudnice nad Labem 1983 196,5 12 10 22
5. 188 Anna Vaculíková Fitness Centrum Aura Plzeň 1982 176,5 12 15 27
6. 83 Marie Bouchalová Fitness team Ronnie.cz 1983 170,5 19 18 37
7. 288 Kateřina Opatrná Profi Fitness Eva Plzeň 1982 168,0 20 - 20
8. 134 Vladimíra Žeravíková Profi Fitness Eva Plzeň 1972 165,0 24 - 24
9. 116 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 170,0 25 - 25
10. 69 Zuzana Kučerová Fit klub Ludvík 1984 169,5 31 - 31
11. 12 Lenka Suchopárová Fitness Victory 1977 166,0 32 - 32

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 180 Anna Schmidtová Fitness team Ronnie.cz 1981 159,5


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 197 Nikola Matoušová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1987 160,5 5 6 11
2. 77 Veronika Svobodová Fitness při CVČ Most 1989 159,0 8 7 15
3. 60 Markéta Černá Fitness KWK Fit 1990 157,0 10 10 20
4. 88 Tatsiana Hertsyk Eagle Fitness 1979 161,5 10 11 21
5. 75 Kristýna Ocásková Diamond Gym Fitness Club 1990 153,0 13 16 29
6. 20 Denisa Votápková Profi Fitness Eva Plzeň 1992 157,0 20 14 34
7. 39 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 158,5 20 - 20
8. 11 Štěpánka Dolejšová TJ Sport Chomutov 1992 161,5 24 - 24
9. 189 Magdalena Švagerková MTV Fitness Praha 1988 153,5 27 - 27
10. 201 Martina Průšová O. K. Universal Gym Ústí nad Labem 1989 160,0 28 - 28
11. 41 Lucie Schrammová S. K. Maximus Praha 1988 158,0 34 - 34
12. 264 Lucie Líšková Profi Fitness Eva Plzeň 1990 159,5 37 - 37
13. 277 Veronika Fotrová Delta Fitness Praha 1989 161,0 38 - 38
14. 279 Tereza Vondráčková Fitness Mania Gym Kladno 1987 164,0 41 - 41
15. 223 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 161,5 44 - 44
16. 23 Nikola Cihlářová Pro Life Fitness Telč 1992 162,5 - - -
16. 59 Petra Veselá Fitness KWK Fit 1990 159,0 - - -
16. 105 Zuzana Fílová Profi Fitness Eva Plzeň 1991 161,5 - - -
16. 157 Marcela Janouchová MJ club 7 Špindlerův Mlýn 1992 163,0 - - -
16. 163 Bára Kubátová PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 1991 162,0 - - -
16. 170 Denisa Pilařová Fitness Club Luky Karlovy Vary 1986 160,0 - - -

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Kateřina Berdychová Delta Fitness Praha 1979 164,5 6 7 13
2. 229 Michaela Vlnasová Fitness Victory 1985 166,5 8 8 16
3. 100 Barbora Votavová Sport centrum Koloseum Plzeň 1989 165,0 8 8 16
4. 66 Lenka Stehlíková Harmony Wellnes Club Písek 1985 166,0 9 9 18
5. 37 Pavla Halabrínová Xfitness Praha 1991 167,5 15 17 32
6. 123 Natallia Altenburger Fitcentrum Mládek 1991 167,0 21 14 35
7. 162 Veronika Kabátová Eagle Fitness 1986 166,0 22 - 22
8. 24 Pavlína Příbramská SC Kaze 1978 165,5 23 - 23
9. 174 Soňa Hořáková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1988 166,0 28 - 28
10. 155 Dominika Pobudová Fitness team Ronnie.cz 1992 168,0 31 - 31
11. 108 Lucie Vajsová Let's Go Hoštka 1986 165,0 32 - 32
12. 61 Veronika Jáchimová Fitness Centrum Aura Plzeň 1990 165,5 38 - 38
13. 95 Simona Krečevová Fitness R. A. P. Factory Praha 1981 168,0 40 - 40
14. 74 Lucie Hurábová Fitkouč 1987 168,0 42 - 42
15. 85 Barbora Konečná SC Kaze 1991 165,0 44 - 44
16. 91 Lucie Trojanová Hard Core Gym Františkovy Lázně 1991 167,0 45 - 45
17. 294 Anna Jánská Fitness team Ronnie.cz 1980 164,5 49 - 49

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 172 Veronika Zemanová Pure Health & Fitness Praha 1990 170,5 7 8 15
2. 214 Lenka Trčková Fitness team Ronnie.cz 1990 174,0 8 9 17
3. 87 Monika Mlejnková Extrifit Club 1987 174,0 9 10 19
4. 175 Kateřina Lašáková Fitness team Ronnie.cz 1983 169,0 12 10 22
5. 27 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 175,0 16 9 25
6. 115 Renata Kobrynová Fitness team Ronnie.cz 1983 170,5 20 17 37
7. 119 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 170,5 23 - 23
8. 21 Markéta Šebestová Extrifit Club 1989 178,5 24 - 24
9. 266 Kateřina Švástová MTV Fitness Praha 1988 171,5 26 - 26
10. 1 Elina Galukhina Eagle Fitness 1995 176,0 28 - 28
11. 151 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 171,5 34 - 34
12. 7 Jana Nováková Fitness při CVČ Most 1986 175,5 35 - 35
13. 28 Pavlína Urbanová Fitness U Pešků Liberec 1994 171,0 39 - 39
14. 122 Marijana Trkuljová S. K. Maximus Praha 1994 180,0 41 - 41
15. 238 Michaela Hemmerová Fitness Mania Gym Kladno 1994 171,0 42 - 42
16. 58 Kristýna Pejšová Mega - Pro 1985 170,0 - - -
16. 140 Petra Oswaldová Fitness team Ronnie.cz 1978 171,5 - - -
16. 198 Karolína Štěchová V.I.P. Gym České Budějovice 1998 170,0 - - -
16. 283 Andrea Sedláčková Fitness Victory 1991 171,0 - - -

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 197 Nikola Matoušová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1987 165,5


Physique mužů do 174 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 53 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 173,0 3 3 6
2. 184 Josef Šefl Fitness Aquapalace 1991 173,5 7 6 13
3. 126 Patrik Pecka T&M Olympia Fitness Praha 1989 170,0 9 9 18
4. 260 Slávek Novotný Fitness Studio Louny 1988 174,0 13 14 27
5. 9 Erich Mika Fitness U Pešků Liberec 1989 172,0 15 15 30
6. 261 Jiří Uhlík Sportcentrum Imperial Karlovy Vary 1983 172,0 17 17 34

Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 107 Ladislav Procházka T&M Olympia Fitness Praha 1989 175,5 5 4 9
2. 76 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 177,0 8 6 14
3. 276 Patrik Herčzík TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1990 177,0 6 8 14
4. 131 Martin Bělohradský Muscle Factory Březnice 1992 176,5 11 11 22
5. 84 Jaroslav Janouch Fit klub Ludvík 1990 178,0 13 15 28
6. 111 Jakub Bugris Fitness Victory 1990 175,1 19 17 36
7. 160 Michael Říha Fitness team Ronnie.cz 1992 176,0 20 - 20

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 101 Vyacheslav Arkhiereev Profi Fitness Eva Plzeň 1983 171,0 5 5 10
2. 5 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180,0 6 6 12
3. 64 Martin Mikšíček Harmony Wellnes Club Písek 1987 180,0 8 10 18
4. 234 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1989 178,5 11 14 25
5. 50 Miroslav Janeček Sport centrum Koloseum Plzeň 1991 178,5 18 10 28
6. 293 Marek Pirzkall Pure Health & Fitness Praha 1991 179,0 15 17 32
7. 93 Jiří Kaňák Sport centrum Koloseum Plzeň 1984 179,0 21 - 21
8. 187 Jan Sokolowski TJ Jiskra Nový Bor 1991 179,0 25 - 25
9. 48 Radek Trousil Gym Cornicula Praha 1992 180,0 27 - 27
10. 133 Pavel Šimáček World Fitness Vlašim 1998 179,5 28 - 28
11. 150 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 178,5 32 - 32

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. celk.
1. 141 Jiří Vevera Fitness Club Luky Karlovy Vary 1989 184,0 7 7 14
2. 4 Jan Herynk Hammer Strength Fitness 1987 194,0 6 8 14
3. 86 Jan Hrázský Infinity Fitness Český Brod 1989 189,5 10 8 18
4. 89 Marek Perutka Muscle Factory Březnice 1989 184,5 11 11 22
5. 29 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 183,0 13 12 25
6. 30 Matyáš Černohorský Body Fit Club Hradec Králové 1989 186,5 20 17 37
7. 26 Tomáš Bašta Fitness team Ronnie.cz 1983 187,5 22 - 22
8. 104 Jaromír Tykal Delta Fitness Praha 1986 186,0 26 - 26
9. 278 Jan Vlček Hammer Strength Fitness 1992 190,0 26 - 26
10. 18 Radek Šéla Sport centrum Koloseum Plzeň 1985 192,5 26 - 26
11. 80 Patrik Havel Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady 1991 186,0 35 - 35
12. 19 Jan Bláha Hard Core Gym Františkovy Lázně 1983 192,5 37 - 37
13. 228 Tomáš Tesař Harmony Wellnes Club Písek 1987 185,5 41 - 41
14. 32 Pavel Dressler Fitness KWK Fit 1982 185,0 41 - 41
15. 289 Pavel Šohaj Gym Cornicula Praha 1988 185,0 43 - 43
16. 158 Tomáš Prášek T&M Olympia Fitness Praha 1992 183,0 44 - 44

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 101 Vyacheslav Arkhiereev Profi Fitness Eva Plzeň 1983 171,0


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 171 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 178,5 84,2 5 3 6 9
2. 291 Radek Lysý Fitness Factory Jihlava 1988 175,0 81,0 5 6 12 18
3. 56 Michal Dlouhý Prom-In Team 1987 175,0 79,3 9 9 18 27
4. 17 Bohumil Ševc Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1977 176,5 79,2 12 12 24 36
5. 25 Jan Šmíd Pro Life Fitness Telč 1986 179,0 80,6 16 16 30 46
6. 35 Aleš Dušek Delta Fitness Praha 1986 180,0 83,2 17 15 36 51
7. 63 Zdeněk Nový Fitkouč 1985 176,0 80,5 20 - - 20
8. 248 Martin Kortiš Fitness Instructor Kaplice 1992 180,0 79,8 23 - - 23

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 97 Jiří Schäfer Fitkouč 1971 181,0 87,3 3 9 6 15
2. 118 Josef Čamra Hammer Strength Fitness 1985 186,0 91,5 6 12 12 24
3. 43 Vít Sahula Delta Fitness Praha 1991 182,0 90,0 11 6 20 26
4. 2 Martin Navrátil Extrifit Club 1983 182,5 86,6 15 3 32 35
5. 286 Marek Kovářík Sportstudio Prima Karlovy Vary 1992 185,0 88,2 10 15 22 37
6. 281 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 185,0 89,9 18 18 34 52
7. 33 David Gottlieb O. K. Universal Gym Ústí nad Labem 1983 191,0 98,5 21 - - 21
8. 78 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 182,5 98,2 24 - - 24
9. 65 Jakub Krnáč Gladiators Ústí nad Labem 1986 187,0 84,8 27 - - 27


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 44 Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou 1989 62,4 4 6 8 14
2. 99 Michal Římánek BBC Praha 1984 61,3 7 3 14 17
3. 52 Marek Jelínek Black Widow Fitness Mladá Boleslav 1990 65,8 8 9 16 25
4. 81 Tiep Duc (Petr) Bui Extrifit Club 1991 61,3 13 13 26 39
5. 190 Jan Kašpar Tom „S“ Gym Děčín 1986 63,3 14 14 28 42
6. 169 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 65,2 18 17 36 53

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 8 Tomáš Koutník Fitness R. A. P. Factory Praha 1993 75,0 3 3 6 9
2. 70 Viktor Rieger Hop's Fitness Gym Jaroměř 1978 73,8 6 6 12 18
3. 231 Andrej Ondruš Extrifit Club 1992 74,2 10 11 20 31
4. 269 Václav Adámek Xfitness Praha 1992 75,0 12 11 22 33
5. 159 David Varga SKK Hrádek nad Nisou 1994 72,1 18 16 30 46
6. 142 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 73,5 14 15 34 49
7. 45 Slavomír Titěra Fit Club Wendy Liběchov 1960 74,0 21 - - 21
8. 16 Ladislav Mráz Fitness Centrum Aura Plzeň 1979 74,7 24 - - 24

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 54 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993 79,0 3 3 6 9
2. 215 Jakub Mašek Fitness Studio Louny 1986 80,7 8 9 16 25
3. 282 Roman Fiala MD Fitness Lanškroun 1977 78,2 7 9 16 25
4. 62 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 77,9 11 9 24 33
5. 57 Jiří Lang Fitpeople Jihlava 1985 78,0 15 18 30 48
6. 82 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 81,4 18 15 36 51

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1987 87,6 3 3 6 9
2. 31 Radek Juráň Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1994 84,9 6 6 12 18
3. 136 Milan Martinovič Prom-In Team 1979 88,0 9 12 18 30
4. 290 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 82,7 12 12 26 38
5. 10 Josef Kašpar Fitness Centrum Aura Plzeň 1977 85,5 15 14 32 46
6. 34 Ondřej Maleček Eagle Fitness 1994 82,8 18 17 34 51
7. 55 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 83,4 21 - - 21
8. 79 Jiří Holub GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1976 89,7 24 - - 24
9. 249 Josef Kobliha Fitness Deukalion Praha 1991 90,0 27 - - 27

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 92 Jaroslav Švarc Fitness při CVČ Most 1989 92,0 7 8 8 16
2. 40 Jaromír Prášek PeVan Gym Team Sedlčany 1987 98,4 6 5 12 17
3. 208 Jiří Surý PeVan Gym Team Sedlčany 1988 104,7 7 8 16 24
4. 6 Michal Kičák Fitness club Jařest 1965 107,1 13 10 24 34
5. 161 David Frýba Posilovna SA Jičín 1978 105,6 13 15 30 45
6. - - - - - - - - -
7. 51 Josef Podhrázský S. K. Maximus Praha 1978 103,3 21 - - 21
8. 67 Daniel Kopřiva Fitness Fontána Club Teplice 1981 95,6 24 - - 24
9. 280 Pavel Svinka Muscle Factory Březnice 1988 91,9 28 - - 28
10. 98 Radim Kučera Fit klub Ludvík 1978 100,7 30 - - 30
11. 137 Alexey Musatov Fitness team Ronnie.cz 1981 97,1 32 - - 32
DQ 232 Jan Matějka Hard Core Gym Františkovy Lázně 1984 99,0 19 - - -

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 54 Vojtěch Trnka T&M Olympia Fitness Praha 1993 79,0


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty