Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters mužů) 2016 - startovní listiny

Článek vydán 14. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1949

V sobotu Vás srdečně zveme do Klubu kultury v Uherském Hradišti na Mistrovství ČR mužů (v kulturistice mužů a masters mužů) 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 71.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Tiep (Petr) Bui Duc (Extrifit Club)
• 2. Michal Bystriansky (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Martin Kaleta (Queen Club Třinec)
• 6. Jan Kašpar (Tom „S“ Gym Děčín)
• 7. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Robin Laschke (Eurogym Fitness Olomouc)
• 3. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 4. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 5. Miloš Růžička (Relax Fit Centrum Kroměříž)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Roman Fiala (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Radek Juráň (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 5. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 6. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 7. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 8. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 9. Vojtěch Trnka (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. David Černý (SIWI Fitness Brno)
• 2. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Milan Martinovič (Prom-In Team)
• 6. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 2. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 4. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 5. Marek Mrnka (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Jaromír Prášek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Michal Selmeczi (Extrifit Club)
• 8. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)

Kulturistika masters mužů 40 - 49 let

• 1. Robert Archman (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Lubomír Augustín (Pulse Czech Republic)
• 3. Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
• 4. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Jiří Holub (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 6. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 8. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 9. Martin Mancini (Fitness Mania Gym Kladno)
• 10. Petr Michálek (SK Moog Brno)
• 11. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika masters mužů 50 - 59 let

• 1. Luboš Bednář (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Jaroslav Hala (SIWI Fitness Brno)
• 4. Miroslav Hrozek (SK Morava Kroměříž)
• 5. Josef Hrubý (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 7. Jiří Němec (TJ Slovácká Slávia)
• 8. Jan Slovák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 9. Slavomír Titěra (Fit Club Wendy Liběchov)
• 10. Aleš Vrzák (Fitnesscentrum B + M)

Kulturistika masters mužů 60 - 64 let

• 1. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Vladimír Dvořák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Imrich Oláh (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)

Kulturistika masters mužů nad 65 let

• 1. Pavel Beránek (Gym 2000 Kladno)
• 2. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jiří Faflík (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Jan Horáček (TJ Slavoj Děčín)
• 5. Anton Podškubka (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 6. Zdeněk Šaman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Vladimír Štěpánek (Fitness studio TP Chotěboř)

Kulturistika vozíčkářů

• 1. Petr Lindák (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Daniel Minster (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika masters

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 3. Patrik Šerý (Arny Gym Club)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty