Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2016 - startovní listiny

Článek vydán 14. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2828

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na Mistrovství ČR mužů (v klasické kulturistice a physique), žen a párů 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 131.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika smíšených párů

• 1. Pavel Fanta (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)
• 2. Kateřina Fantová (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Lukáš Barvík (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Michal Dlouhý (Prom-In Team)
• 3. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 4. Ondřej Krkoška (Infitness Zlín)
• 5. Radek Lysý (Fitness Factory Jihlava)
• 6. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 7. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 8. Petr Veverka (Eurogym Fitness Olomouc)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Šimon Bellovič (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 3. Marek Kovářík (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 4. Martin Navrátil (Extrifit Club)
• 5. Jan Raus (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 6. Vít Sahula (Delta Fitness Praha)
• 7. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 8. Jakub Slováček (TJ Valašské Meziříčí)
• 9. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 10. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 11. Petr Nytra (Klub kulturistika Ostrava)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Kamil Bubeník (Unnosport Ostrava)
• 2. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Thanh Son (Tomáš) Doan (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. David Maška (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 6. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 7. Václav Pátek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 8. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Martin Bělohradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Jakub Bugris (Fitness Victory)
• 3. Josef Červík (BUDU Fitclub Ostrava)
• 4. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 5. Jaroslav Janouch (Fit klub Ludvík)
• 6. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 7. Ladislav Procházka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 9. Filip Šteflovič (SF7 Team)
• 10. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Miroslav Janeček (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Milan Kolář (SF7 Team)
• 6. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Vít Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 2. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 3. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Václav Král (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 8. Jiří Vevera (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 9. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 10. Martin Wojkowský (Fitcentrum Radim Mičulka)

Physique žen

• 1. Lenka Jandová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Romana Renzová (Kovona Karviná)
• 3. Aneta Tomanová (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Nikola Dusová (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 2. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 3. Žaneta Jursová (TJ Tesla Brno)
• 4. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 5. Soňa Kvíčalová (InCore Fitness Brno)
• 6. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Pavla Pranspergerová (InCore Fitness Brno)
• 8. Anna Schmidtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kamila Bezoldová (SK Přerov)
• 2. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Kristýna Onderková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Barbora Řeháčková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 9. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 10. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 11. Margaryta Viachalo (T&M Olympia Fitness Praha)

Bodyfitness masters nad 35 let

• 1. Jana Cocherová (Fitness při CVČ Most)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Kateřina Fantová (Kako 4 Stage Kralupy nad Vltavou)
• 4. Arleta Krausová (Fit klub Ludvík)
• 5. Petra Mazačová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Anna Schmidtová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Edita Trojanová (TJ Tesla Brno)
• 8. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Markéta Černá (Fitness KWK Fit)
• 3. Daniela Halás (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Andrea Horňáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 6. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 7. Nikola Matoušová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 8. Michaela Mazáčová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Kristýna Ocásková (Diamond Gym Fitness Club)
• 10. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 11. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 2. Hana Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 6. Lenka Stehlíková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 7. Michaela Vlnasová (Fitness Victory)
• 8. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Martina Bečičková (TJ Valašské Meziříčí)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Eliška Dombková (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Martina Dvořáková (Slovan Moravská Třebová)
• 5. Renata Kobrynová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Kateřina Lašáková (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 8. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 9. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 10. Lenka Trčková (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 12. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)

Bikiny fitness masters

• 1. Marcela Blechtová (Pajič Trainings)
• 2. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Tatsiana Hertsyk (Eagle Fitness)
• 4. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 6. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Petra Oswaldová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Pavlína Příbramská (SC Kaze)
• 9. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty