Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Zbýšov 2016 - startovní listiny

Článek vydán 21. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1814

V sobotu 23. dubna Vás srdečně zveme do Retro kavárny ve Zbýšově na Grand Prix Zbýšov 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 73.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Physique mužů do 178 cm

• 1. Tomáš Bukovský (Factory Fitness Bystrc)
• 2. Thanh Son (Tomáš) Doan (Factory Fitness Bystrc)
• 3. Ondřej Pokorný (Oddíl kulturistiky Zbýšov)
• 4. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Tomáš Vaicenbacher (TJ Moravan Lednice)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 2. Lucie Hermanová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 4. Nikola Pavelková (Slovensko)
• 5. Klára Peceková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Magdalena Švagerková (MTV Fitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Eva Baraniková (Fitcentrum Mládek)
• 2. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Kateřina Kostiková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Veronika Kožíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Petra Mikolášková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Natálie Pitnerová (Fit - K.O. Staré Město)
• 9. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 10. Lucie Treutlerová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 11. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
• 12. Zuzana Šimončičova (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Kateřina Davidová (SK Moog Brno)
• 3. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Petra Šebková (Fitness Victory)
• 6. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny dle věku do 3 kategorií.

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Iva Bučková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Hana Holišová (All Stars fitness tým Lužice)
• 7. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 8. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 9. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 10. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Kristýna Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Eliška Kučerová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Andrea Kudrnová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 16. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 19. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 20. Eliška Pokorná (The Queen Club)
• 21. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 22. Justína Tlachová (All Stars fitness tým Lužice)
• 23. Michaela Tóthová (The Queen Club)
• 24. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 25. Vanesa Janowská (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 26. Natália Jacinová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 27. Markéta Musilová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 28. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 29. Kristina Pernicová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 30. Sofie Slováčková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 31. Šárka Mikysková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 32. Adéla Böhmová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 33. Michaela Malá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 34. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 35. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 36. Daniela Kohoutová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)
• 37. Lucie Hanousková (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové Dočekalové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty