Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Extrifit Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 21. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2541

V neděli 24. dubna Vás srdečně zveme do hotelu Merkur v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - BFC Extrifit Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 113.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Denis Petrovic (Rakousko)
• 2. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 4. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 5. Michal Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 7. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 8. Tomáš Skřivánek (Fitness při CVČ Most)
• 9. Michal Vaněk (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Kryštof Zelenka (Extrifit Club)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 2. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 3. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 4. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Tomasz Puzio (Rakousko)
• 6. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Lukáš Voženílek (Extrifit Club)

Kulturistika mužů masters

• 1. Vladimír Dostál (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Wolfgang Schober (Rakousko)
• 3. Michal Kičák (Fitness club Jařest)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vlastimil Alt (Arny Gym Club)
• 2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 5. Robin Laschke (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)
• 7. Petr Vogel (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Josef Kobliha (Fitness Deukalion Praha)
• 2. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Jakub Caha (Pro Life Fitness Telč)
• 2. David Černý (SIWI Fitness Brno)
• 3. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 4. Michal Kičák (Fitness club Jařest)
• 5. Vít Kotas (Fitcentrum Gambare Olomouc)
• 6. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Jaroslav Švarc (Fitness při CVČ Most)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Boris Palovič (Slovensko)
• 2. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 3. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 2. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Radek Studený (TJ Spartak Třebíč)
• 4. Patrik Šerý (Arny Gym Club)
• 5. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 2. Erich Mika (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Zdeněk Pejřimovský (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 6. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 7. Hamid Reza (Rakousko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Pavel Šimáček (World Fitness Vlašim)
• 3. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Radek Trousil (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Jiří Doležal (Mega Fitness Praha)
• 3. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 4. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Karel Kohout (BBC Praha)
• 6. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 8. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Jan Vlček (Hammer Strength Fitness)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Veronika Bláhová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 2. Pavla Marková (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Soňa Kvíčalová (InCore Fitness Brno)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Jana Bolomová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Jitka Vorlová (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 3. Veronika Fotrová (Delta Fitness Praha)
• 4. Lucie Hermanová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 6. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Nikola Pavelková (Slovensko)
• 8. Klára Peceková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Tereza Petrášková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Martina Průšová (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 11. Lucie Schrammová (S. K. Maximus Praha)
• 12. Marcela Sľúková (Arny Gym Club)
• 13. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 14. Štěpánka Weissová (Extrifit Club)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Soňa Hořáková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 3. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 5. Miriam Sudková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 6. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 7. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
• 8. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 9. Iris Grohotolsky (Rakousko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 3. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 4. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 8. Vladimíra Nosková (Fitness Aris Jičín)
• 9. Olga Lanova (Rakousko)
• 10. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 12. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 13. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 14. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 15. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty