Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Extrifit Cup 2016 - výsledky

Článek vydán 24. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2134

Přinášíme Vám výsledky pohárové soutěže jarní sezóny BFC Extrifit Cup 2016, která se konala v neděli 24. dubna v hotelu Merkur v České Lípě. Na soutěži se prezentovalo 103 závodníků.


Bodyfitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 159,0 3 3 6
2. 30 Veronika Bláhová Oddíl sil. trojboje a kult. - TJ Turnov 1984 157,0 7 6 13
3. 95 Pavla Marková Fitness team Ronnie.cz 1992 161,5 8 9 17
4. 36 Soňa Kvíčalová InCore Fitness Brno 1988 162,0 12 12 24

Bodyfitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 59 Jana Bolomová T&M Olympia Fitness Praha 1983 165,5 3 3 6
2. 113 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 171,0 8 7 15
3. 83 Jitka Vorlová Fitness Centrum Aura Plzeň 1993 166,0 11 8 19
4. 94 Michaela Hrubá Mišmaš Fitness Brno 1984 167,5 13 11 24
5. 31 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,5 13 14 27

 

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 1 Kristýna Vojtíšková Fitnesscentrum Dobříš 1982 159,0


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 56 Štěpánka Weissová Extrifit Club 1990 162,5 6 4 10
2. 32 Lucie Schrammová S. K. Maximus Praha 1988 157,5 7 8 15
3. 2 Nikola Pavelková Slovensko 1990 160,5 11 8 19
4. 110 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 158,0 11 14 25
5. 46 Martina Průšová O. K. Universal Gym Ústí nad Labem 1989 159,5 14 17 31
6. 90 Denisa Votápková Profi Fitness Eva Plzeň 1992 156,5 20 13 33
7. 45 Andrea Siváková BBC Praha 1990 163,5 21 - 21
8. 21 Tereza Petrášková T&M Olympia Fitness Praha 1998 161,0 23 - 23
9. 11 Veronika Fotrová Delta Fitness Praha 1989 160,5 27 - 27
10. 75 Lucie Hermanová Kubík fitness Ostrava 1993 164,0 30 - 30
11. 80 Klára Peceková Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1992 156,0 33 - 33

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 27 Lucie Vajsová Let´s Go Hoštka 1986 165,5 7 5 12
2. 16 Denisa Bayerová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1997 165,5 8 8 16
3. 48 Jana Jandeková SIWI Fitness Brno 1988 166,0 10 8 18
4. 102 Zuzana Šimončičová Slovensko 1977 164,5 11 9 20
5. 76 Soňa Hořáková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1988 166,0 12 16 28
6. 115 Iris Grohotolsky Rakousko 1989 167,5 20 16 36
7. 29 Lucie Škrabánková InCore Fitness Brno 1988 166,5 21 - 21
8. 97 Miriam Sudková Sport centrum Koloseum Plzeň 1975 166,0 21 - 21
9. 23 Zdeňka Drtinová Fitness team Ronnie.cz 1972 166,0 27 - 27

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 116 Markéta Tůmová Fitness U Pešků Liberec 1979 175,5 8 6 14
2. 28 Monika Mlejnková Extrifit Club 1987 173,0 7 8 15
3. 67 Dominika Pobudová Fitness team Ronnie.cz 1992 170,0 4 13 17
4. 47 Kateřina Švástová MTV Fitness Praha 1988 172,5 12 9 21
5. 12 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 177,0 16 14 30
6. 22 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 172,0 18 16 34
7. 114 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 170,5 21 - 21
8. 35 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 171,0 25 - 25
9. 87 Michaela Hemmerová Fitness Mania Gym Kladno 1994 170,5 26 - 26
10. 33 Olga Lanova Rakousko 1995 177,5 32 - 32
11. 49 Vladimíra Nosková Fitness Aris Jičín 1988 169,0 32 - 32
12. 93 Petra Drahotová BBC Praha 1987 176,5 35 - 35

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 27 Lucie Vajsová Let´s Go Hoštka 1986 165,5


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 72 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 173,5 3 4 7
2. 55 Jan Švec Fitness klub Omega Olomouc 1988 175,5 6 6 12
3. 73 Patrik Pecka T&M Olympia Fitness Praha 1989 169,5 10 9 19
4. 40 Zdeněk Pejřimovský Března Fitness Club Česká Lípa 1998 176,0 11 10 21
5. 54 Erich Mika Fitness U Pešků Liberec 1989 173,0 15 15 30
6. 65 Hamid Reza Rakousko 1984 170,5 18 18 36

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 119 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 182,0 4 4 8
2. 51 Karel Kohout BBC Praha 1988 181,5 5 8 13
3. 18 Michael Špaček Fitness team Ronnie.cz 1976 180,0 10 9 19
4. 5 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 179,5 9 12 21
5. 85 Pavel Šimáček World Fitness Vlašim 1998 179,5 13 12 25
6. 42 Radek Trousil Gym Cornicula Praha 1992 181,5 18 18 36

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 41 Jaromír Tykal Delta Fitness Praha 1986 187,5 5 7 12
2. 68 Tomáš Bašta Fitness team Ronnie.cz 1983 187,0 7 7 14
3. 111 Matěj Povolný Fitness team Ronnie.cz 1994 190,0 12 8 20
4. 34 Jan Vlček Hammer Strength Fitness 1992 189,0 11 10 21
5. 4 Jan Herynk Hammer Strength Fitness 1987 193,5 12 12 24
6. 92 David Veselý Března Fitness Club Česká Lípa 1994 186,5 16 17 33

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 72 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Boris Palovič Slovensko 1978 177,0 82,6 3 3 6 9
2. 25 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 175,0 80,2 6 6 12 18
3. 103 Aleš Dušek Delta Fitness Praha 1986 178,0 83,5 9 9 18 27
4. 64 Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc 1982 169,5 77,7 12 12 24 36

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 52 Tomáš Mikula Extrifit Club 1993 181,0 83,8 3 3 6 9
2. 24 Radek Studený TJ Spartak Třebíč 1990 185,0 84,2 6 6 12 18
3. 77 Alexey Musatov Fitness team Ronnie.cz 1981 191,5 99,2 9 9 18 27

 


Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 76,7 3 3 6 9
2. 99 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 74,3 6 6 12 18
3. 88 Denis Petrovic Rakousko 1993 77,0 11 10 18 28
4. 112 Jakub Klučil Extrifit Club 1996 72,6 10 10 26 36
5. 71 Michal Judas Kubík fitness Ostrava 1994 73,2 14 15 28 43
6. 120 Tomáš Skřivánek Fitness při CVČ Most 1993 76,3 18 18 36 54
7. 109 Vojtěch Jindřišek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 72,3 21 - - 21
8. 104 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 71,5 24 - - 24
9. 10 Kryštof Zelenka Extrifit Club 1999 66,3 27 - - 27

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 86,1 3 5 8 13
2. 107 Tomasz Puzio Rakousko 1995 84,5 14 8 18 26
3. 25 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 80,2 7 9 20 29
4. 52 Tomáš Mikula Extrifit Club 1993 83,8 9 11 22 33
5. 108 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 83,1 11 12 26 38
6. 78 Ondřej Pešek Extrifit Club 1994 83,4 19 18 36 54
7. 62 Radek Kyzivát Extrifit Club 1993 83,7 21 - - 21
8. 39 Lukáš Voženílek Extrifit Club 1995 104,4 21 - - 21
9. 6 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 79,4 27 - - 27


Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Wolfgang Schober Rakousko 1959 103,4 3 3 6 9
2. 8 Michal Kičák Fitness club Jařest 1965 106,5 6 6 12 18
3. 37 Vladimír Dostál Března Fitness Club Česká Lípa 1946 84,0 9 9 18 27


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 60 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 76,7 4 6 10 16
2. 82 Michal Horák SKK Hrádek nad Nisou 1989 65,1 6 7 10 17
3. 117 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 70,5 8 5 16 21
4. 50 Robin Laschke Eurogym Fitness Olomouc 1989 79,5 12 12 24 36

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Roman Širlo Března Fitness Club Česká Lípa 1998 86,1 5 5 10 15
2. 86 Vít Kotas Fitcentrum Gambare Olomouc 1974 90,0 8 5 12 17
3. 108 Petr Vogel Března Fitness Club Česká Lípa 1997 83,1 10 9 18 27
4. 74 Jakub Mašek Fitness Studio Louny 1986 82,6 9 11 22 33
5. 61 Patrik Šerý Arny Gym Club 1975 87,6 15 15 30 45
6. 100 Josef Kobliha Fitness Deukalion Praha 1991 87,5 18 18 36 54

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 98 Jakub Caha Pro Life Fitness Telč 1988 101,2 5 3 10 13
2. 79 Jaroslav Švarc Fitness při CVČ Most 1989 91,6 9 9 12 21
3. 7 Jiří Surý PeVan Gym Team Sedlčany 1988 106,5 8 10 22 32
4. 101 David Frýba Posilovna SA Jičín 1978 107,5 12 12 24 36
5. 96 David Černý SIWI Fitness Brno 1988 92,3 10 17 20 37
6. 8 Michal Kičák Fitness club Jařest 1965 106,5 17 13 30 43

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 26 Boris Palovič Slovensko 1978 82,6


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty