Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

FFF Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 28. 04. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2694

V sobotu 30. dubna Vás srdečně zveme do Kulturního centra v Rakovníku na pohárovou soutěž v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - FFF Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 76.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika juniorů

• 1. Tomáš Barthel (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 2. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 3. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Dominik Šesták (PeVan Gym Team Sedlčany)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Tiep Bui Duc (Extrifit Club)
• 2. Michal Horák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 3. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 4. Jakub Mašek (Fitness Studio Louny)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 2. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 2. Šimon Pešek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)
• 4. Jiří Surý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Jakub Šedivý (Prom-In Team)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Martin Bělohradský (Muscle Factory Březnice)
• 2. Tomáš Chrástek (Prom-In Team)
• 3. Jan Dužda (Fitness při CVČ Most)
• 4. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 5. Erich Mika (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Patrik Pecka (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 8. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Karel Kohout (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 5. Thong (Tom) Nguyen Minh (HIT Fitness Flora)
• 6. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 2. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 3. Jiří Vevera (Fitness Club Luky Karlovy Vary)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Michaela Hrubá (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 5. Jitka Vorlová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 6. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Martina Crlová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 3. Veronika Fotrová (Delta Fitness Praha)
• 4. Daniela Halás (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Silvie Hromádková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 6. Naďa Kellnerová (InCore Fitness Brno)
• 7. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 8. Klára Peceková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Martina Průšová (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 10. Kristina Samofal (Rusko)
• 11. Lucie Schrammová (S. K. Maximus Praha)
• 12. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Kateřina Berdychová (Delta Fitness Praha)
• 3. Hana Dostálová (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Zdeňka Drtinová (Fitness studio Věra)
• 5. Svetlana Elina (Rusko)
• 6. Soňa Hořáková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 7. Jana Jandeková (SIWI Fitness Brno)
• 8. Evgenija Krasnova (Rusko)
• 9. Andrea Siváková (BBC Praha)
• 10. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 11. Lucie Vajsová (Let's Go Hoštka)
• 12. Barbora Votavová (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lubov Afonina (Rusko)
• 2. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 4. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 5. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Kateřina Míková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 7. Monika Mlejnková (Extrifit Club)
• 8. Jana Nováková (Fitness při CVČ Most)
• 9. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Denisa Snovická (Extreme Fitness Kroměříž)
• 11. Natalia Trifanova (Rusko)
• 12. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty