Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2016 - startovní listiny

Článek vydán 05. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 6191

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Nechanicích na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 141.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: michaela.ruzickova@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2000, 2001 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 1998, 1999, 2000, 2001 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1993, 1994, 1995, 1996 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ota Birnbaum (Fit Effect)
• 2. Michal Holín (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Jakub Janda (Gym Cornicula Praha)
• 4. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Daniel Mojžíš (Fitness KWK Fit)
• 6. Daniel Morong (Fitness Deukalion Praha)
• 7. Milan Novák (Gym Cornicula Praha)
• 8. Vladimír Rychtera (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 9. Vojtěch Šilhánek (Fitness KWK Fit)
• 10. Vojtěch Tetur (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Dominik Turko (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 12. Kryštof Zelenka (Extrifit Club)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Mikuláš Antoník (Sportstudio Prima Karlovy Vary)
• 2. Marek Berka (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jiří Cáb (SKK Hrádek nad Nisou)
• 4. Adrien Fajfr (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 5. Marián Janovský (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Ondřej Vaňourek (Fitness KWK Fit)
• 7. Filip Kopřiva (Eagle Fitness)
• 8. Michal Makovský (Extrifit Club)
• 9. David Maletínský (Fit klub Ludvík)
• 10. Miloš Novák (Pro Life Fitness Telč)
• 11. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 12. Ivan Pristaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 14. Michal Smetana (Fit klub Ludvík)
• 15. Patrik Šiman (Extrifit Club)
• 16. Jakub Ullrich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 17. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Petr Votava (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Tomáš Janoušek (Logymfitness Sadská)
• 3. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 5. Filip Kroček (BBC Praha)
• 6. Petr Pešek (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Tomáš Šimko (Muscle Factory Březnice)
• 8. Roman Širlo (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Physique dorostu

• 1. Dan Bořek (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 2. Lukáš Červený (Pulse Czech Republic)
• 3. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 4. Zdeněk Pejřimovský (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Pavel Šimáček (World Fitness Vlašim)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Silvie Hromádková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Natálie Kejzlarová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Tereza Pencová (Fitness Aris Jičín)
• 4. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 5. Karolína Štěchová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 6. Barbora Viktorie Vaňková (Fitness Victory)
• 7. Kristýna Zelená (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 2. Ota Birnbaum (Fit Effect)
• 3. Milan Hanzlíček (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 4. Lukáš Helekal (Obořil Elite Team)
• 5. Filip Janko (Fitness KWK Fit)
• 6. Petr Jon (Fitness Mamut Úvaly)
• 7. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 8. Petr Ženíšek (Prom-In Team)
• 9. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Vít Kratochvíl (F.AN Fitness Třešť)
• 11. Michal Vaněk (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Filip Novák (Muscle Factory Březnice)
• 13. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 14. Stanislav Slezák (SC Kaze)
• 15. Dominik Šesták (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 16. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 17. Lukáš Kurucz (Prom-In Team)
• 18. Tomáš Koprla (Extrifit Club)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 2. Tomáš Koutník (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Vladislav Mengler (Body Fit Club Hradec Králové)
• 4. František Slíž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Marko Treľo (Mega Fitness Praha)
• 6. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Tomáš Fořt (Fitness studio Mike)
• 2. Antonín Hodan (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 4. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 5. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 6. Jakub Slavkovský (Delta Fitness Praha)
• 7. Jan Vachal (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Petr Votava (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 9. Šimon Vaic (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Josef Antoš (Fit klub Ludvík)
• 2. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 3. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 4. Petr Bučinský (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Filip Daníček (Fitness Aris Jičín)
• 6. Adam Darebník (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 7. Jakub Jarzebczyk (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. David Kozák (Posilovna SA Jičín)
• 9. Filip Kroček (BBC Praha)
• 10. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 11. Ondřej Nejedlý (Fitness Factory Jihlava)
• 12. Vladimír Semerád (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 13. Aleš Šenfeld (Pajič Trainings)
• 14. Daniel Šilhán (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 15. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 16. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Jindřich Bitnar (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 2. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 3. Michal Fiala (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 5. Michal Kufner (Fitness KWK Fit)
• 6. Pavel Kurka (Extrifit Club)
• 7. Michal Makovský (Extrifit Club)
• 8. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 9. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 10. Jan Štěrba (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tomáš Uhlíř (Xfitness Praha)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Josef Kejha (Fitness KWK Fit)
• 2. Thong (Tom) Nguyen Minh (HIT Fitness Flora)
• 3. Lukáš Obršál (City Fitness Centrum Hořice)
• 4. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Jakub Simandl (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Pavel Šimáček (World Fitness Vlašim)
• 7. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bodyfitness juniorek

• 1. Nikola Bezchlebová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Tereza Linhartová (Pajič Trainings)
• 3. Kateřina Maňhalová (Univerzitní sportovní klub Plzeň)
• 4. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Jitka Vorlová (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Radka Čonková (Fitness Victory)
• 2. Silvie Hromádková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 3. Natálie Kejzlarová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 5. Kristýna Polomisová (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Edita Tuzarová (Fajn Fitness Mladá Boleslav)
• 7. Kristýna Zelená (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Martina Chocholoušová (Fitness Victory)
• 3. Anna Faltová (Fitness Victory)
• 4. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Kateřina Míková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 6. Lenka Myslivcová (Fitness Centrum Alice)
• 7. Mariya Oleynik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Tereza Pencová (Fitness Aris Jičín)
• 9. Karolína Štěchová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 10. Andrea Trávníková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. Karolína Vacková (Fitness Fontána Club Teplice)
• 12. Kristýna Urbanová (Fitness Victory)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty