Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2016 - startovní listiny

Článek vydán 05. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3865

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního domu ve Frenštátu pod Radhoštěm na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 143.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: michaela.ruzickova@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2000, 2001 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 1998, 1999, 2000, 2001 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1993, 1994, 1995, 1996 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 2. René Giňa (Gold Team Karviná)
• 3. Daniel Havlásek (Naparia Bodybuilding Team)
• 4. Jan Horák (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 5. David Koždoň (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 7. Zdeněk Lapeš (Big1One Fitness)
• 8. Lukáš Pavlík (Big1One Fitness)
• 9. Jan Poledník (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 10. Pavel Pumperla (Hardcore Gym Fontána)
• 11. Josef Špetík (Naparia Bodybuilding Team)
• 12. Michal Šebestík (TJ Moravan Lednice)
• 13. Jaroslav Zapletal (Naparia Bodybuilding Team)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. David Brázdil (Fitness AVE Přerov)
• 4. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Daniel Slouka (SK Moog Brno)
• 9. Lukáš Helebrand (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Štěpán Vican (TJ Moravan Lednice)
• 2. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Martin Hynšt (Big1One Fitness)
• 4. Łukasz Kantor (Fitness Studio Návsí)
• 5. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Mikuláš Pechnik (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Daniel Strýček (SIWI Fitness Brno)
• 8. Filip Stoklasa (SK PEPA centrum Opava)

Physique dorostu

• 1. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Lukáš Wodecki (FIT-GYM Havířov)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Veronika Chromá (SIWI Fitness Brno)
• 2. Katrin Walicová (Queen Club Třinec)
• 3. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 5. Kateřina Lišková (SIWI Fitness Brno)
• 6. Barbora Planá (Obořil Elite Team)
• 7. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Zdeněk Albert (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Nikolas Golas (Gold Team Karviná)
• 3. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 5. Michael Kriho (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 8. Daniel Přibyl (TJ Moravan Lednice)
• 9. Karel Šivák (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Jan Šmatera (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Lukáš Váňa (Obořil Elite Team)
• 12. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Baďura (TJ Olympia Zlín)
• 2. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Martin Ševčík (SF7 Team)
• 4. Michal Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 6. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Lukáš Kula (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Pavel Moštěk (Obořil Elite Team)
• 9. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 10. Mikuláš Pechnik (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Lukáš Helebrand (SK PEPA centrum Opava)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Petr Dědoch (Infitness Zlín)
• 2. Michal Dostál (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Radek Juráň (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 4. Radek Kuric (Gold Team Karviná)
• 5. Michal Němec (Irongym Kyjov)
• 6. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Filip Stoklasa (SK PEPA centrum Opava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. Lukáš Blatný (SC Kaze)
• 3. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Josef Klanica (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 7. Dominik Trkan (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jiří Koritar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 9. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Tomáš Kurečka (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 12. Jakub Pavelek (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Dominik Pospíšil (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 14. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 15. Štěpán Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 16. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Ondřej Čechák (SK Přerov)
• 3. Michal Čtvrtlík (Eurogym Fitness Olomouc)
• 4. Daniel Ferčák (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Sebastian Gunčík (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Jan Hašek (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 7. Jaroslav Levák (KSK Jalex Team Krnov)
• 8. Michael Macek (SF7 Team)
• 9. Jiří Malíř (Eurogym Fitness Olomouc)
• 10. Adam Palovčík (Eurogym Fitness Olomouc)
• 11. Jan Šimek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 12. Jakub Tomšů (Queen Club Třinec)
• 13. Lukáš Wojtyla (Queen Club Třinec)
• 14. Robin Žurek (SK PEPA centrum Opava)
• 15. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Pavel Czernek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 2. Roman Ertl (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Zdeněk Galuška (SIWI Fitness Brno)
• 4. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Radim Mácha (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Dominik Nevrla (TJ Valašské Meziříčí)
• 7. David Procházka (SF7 Team)
• 8. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 9. Jakub Ryšavý (Eurogym Fitness Olomouc)
• 10. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 11. Daniel Slouka (SK Moog Brno)
• 12. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Adéla Chalupková (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Nela Fianová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Kamila Hejnarová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Natalie Hrubá (Fit Park Ostrava)
• 6. Konstanc Kolková (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Markéta Baginská (SIWI Fitness Brno)
• 2. Zuzana Bartošová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Veronika Chromá (SIWI Fitness Brno)
• 4. Eva Dlabajová (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 6. Ivana Hrašková (Big1One Fitness)
• 7. Tereza Kadlecová (Big1One Fitness)
• 8. Lenka Kelemenová (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Mirka Pratková (Pure Health & Fitness Praha)
• 10. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 11. Klára Strouhalová (No Limits Krnov)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Jacqueline Figová (Fitness Korzo Šumperk)
• 2. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 3. Kateřina Lišková (SIWI Fitness Brno)
• 4. Klára Mackurová (TJ Jiskra Rýmařov)
• 5. Nikola Šenovská (Relax Fit Centrum Kroměříž)
• 6. Natálie Uhlířová (Naparia Bodybuilding Team)
• 7. Adriana Vašutová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 8. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Henriette Bonstad (Kako 4 Stage)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty