Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2016 - výsledky

Článek vydán 09. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2045

V neděli 8. května se v Kulturním domě ve Frenštátě pod Radhoštěm konala druhá juniorská soutěž letošní jarní sezóny, Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2016. Na závody se přihlásilo celkem 143 závodníků, z nichž nakonec 141 nastoupilo na pódium.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 51 René Giňa Gold Team Karviná 1998 58,9 3 3 6 9
2. 131 Jan Horák Fitcentrum Radim Mičulka 1998 61,5 10 9 16 25
3. 16 Martin Kulíšek Fit Darja Bohumín 1999 56,3 13 10 18 28
4. 4 Zdeněk Lapeš Big1One Fitness 2000 62,4 10 10 22 32
5. 117 Lukáš Pavlík Big1One Fitness 1998 58,5 10 16 28 44
6. 73 Daniel Bukovský SK Moog Brno 1999 59,3 18 15 36 51
7. 21 Josef Špetík Naparia Bodybuilding Team 1999 60,0 23 - - 23
8. 137 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 64,7 24 - - 24
9. 100 David Koždoň Kubík fitness Ostrava 1999 59,2 26 - - 26

 

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 David Brázdil Fitness AVE Přerov 1998 66,8 7 8 14 22
2. 122 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 68,3 9 7 20 27
3. 20 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 70,6 11 7 22 29
4. 44 Lukáš Helebrand SK PEPA centrum Opava 1999 69,1 8 13 18 31
5. 144 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1998 69,3 10 16 20 36
6. 60 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000 71,6 16 13 26 39
7. 96 Daniel Havlásek Naparia Bodybuilding Team 1998 69,4 21 - - 21
8. 140 Michal Šebestík TJ Moravan Lednice 1998 65,2 24 - - 24
9. 142 Jaroslav Zapletal Naparia Bodybuilding Team 2000 68,2 27 - - 27

 

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 9 Łukasz Kantor Fitness Studio Návsí 1999 79,1 3 3 6 9
2. 6 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 87,6 6 8 14 22
3. 76 Daniel Strýček SIWI Fitness Brno 1998 87,9 10 11 16 27
4. 70 Mikuláš Pechnik SK PEPA centrum Opava 1998 76,3 15 13 26 39
5. 26 Martin Hynšt Big1One Fitness 1998 80,6 15 12 28 40
6. 111 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 74,1 14 16 36 52
7. 38 Filip Stoklasa SK PEPA centrum Opava 1999 77,4 23 - - 23
8. 99 Daniel Slouka SK Moog Brno 1999 75,9 24 - - 24
9. 93 Michal Dostál SK PEPA centrum Opava 1998 78,2 27 - - 27
10. 87 Štěpán Vican TJ Moravan Lednice 1998 84,0 28 - - 28

 

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 9 Łukasz Kantor Fitness Studio Návsí 1999


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 98 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 67,0 3 3 6 9
2. 68 Michael Kriho Pure Health & Fitness Praha 1996 66,3 9 10 12 22
3. 77 Lukáš Váňa Obořil Elite Team 1996 69,2 9 8 22 30
4. 43 Robin Grenar TJ Valašské Meziříčí 1995 66,4 11 11 20 31
5. 132 Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov 1997 69,4 14 15 30 45
6. 2 Nikolas Golas Gold Team Karviná 1997 69,3 20 17 36 53
7. 44 Lukáš Helebrand SK PEPA centrum Opava 1999 69,1 21 - - 21
8. 7 Daniel Přibyl TJ Moravan Lednice 1997 66,2 22 - - 22
9. 137 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 64,7 28 - - 28
10. 28 Karel Šivák SK PEPA centrum Opava 1997 69,0 32 - - 32
11. 27 Zdeněk Albert Pro Life Fitness Telč 1997 70,0 33 - - 33
12. 136 Matěj Klimek FC KARO Slavia Havířov 1997 63,7 35 - - 35
13. 12 Jan Šmatera Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1997 62,2 37 - - 37

 

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 135 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 74,0 3 3 6 9
2. 75 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 74,9 7 6 14 20
3. 35 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 76,7 8 9 16 25
4. 81 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 73,4 14 14 28 42
5. 37 Marek Ošťádal Fitness Factory Olomouc 1995 73,0 16 16 28 44
6. 115 Michal Judas Kubík fitness Ostrava 1994 73,9 17 15 36 51
7. 42 Martin Ševčík SF7 Team 1994 76,1 19 - - 19
8. 25 Petr Tejkl MD Fitness Lanškroun 1997 74,2 22 - - 22
9. 31 Lukáš Kula SK PEPA centrum Opava 1994 77,0 27 - - 27
10. 32 Pavel Moštěk Obořil Elite Team 1994 75,7 30 - - 30
11. 70 Mikuláš Pechnik SK PEPA centrum Opava 1998 76,3 34 - - 34
12. 111 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 74,1 35 - - 35

 

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 14 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 79,0 6 7 8 15
2. 126 Radek Juráň Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1994 83,2 4 5 10 15
3. 52 Blažej Kožár Kubík fitness Ostrava 1994 78,4 8 7 18 25
4. 113 Radek Kuric Gold Team Karviná 1995 92,4 14 12 26 38
5. 130 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 79,8 13 15 28 43
6. 48 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 78,4 18 18 36 54
7. 93 Michal Dostál SK PEPA centrum Opava 1998 78,2 21 - - 21
8. 38 Filip Stoklasa SK PEPA centrum Opava 1999 77,4 24 - - 24
9. 39 Michal Němec Irongym Kyjov 1993 79,6 27 - - 27

 


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 3 Dominik Trkan SK PEPA centrum Opava 1995 177,5 78,5 3 5 8 13
2. 121 Tomáš Kurečka SK Quatro Fitness Ostrava 1996 180,0 81,5 7 8 14 22
3. 105 Štěpán Ševčík Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1993 181,5 83,6 10 11 14 25
4. 109 Jakub Kolínek Obořil Elite Team 1996 180,5 73,3 10 13 24 37
5. 79 Filip Cina Fitness AVE Přerov 1997 177,5 75,5 19 9 32 41
6. 45 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 175,8 69,3 18 15 32 47
7. 19 Dominik Pospíšil Fitcentrum Assen Ostrava 1995 178,0 70,9 20 - - 20
8. 119 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 180,0 78,7 21 - - 21
9. 92 Josef Klanica TJ Valašské Meziříčí 1995 183,0 72,4 30 - - 30
10. 90 Jiří Koritar Fitcentrum Radim Mičulka 1994 178,5 73,0 31 - - 31
11. 26 Martin Hynšt Big1One Fitness 1998 183,0 80,6 34 - - 34
12. 62 Jakub Pavelek Kubík fitness Ostrava 1996 176,5 69,3 35 - - 35
13. 91 Lukáš Blatný SC Kaze 1994 184,5 77,4 36 - - 36

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 14 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Tomáš Růžička SF7 Team 1998 186,5 5 4 9
2. 82 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 4 5 9
3. 139 Lukáš Wodecki FIT-GYM Havířov 1998 176,0 9 9 18
4. 134 Jan Poledník Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 167,5 12 12 24

 


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 17 Jiří Malíř Eurogym Fitness Olomouc 1995 176,0 4 3 7
2. 143 Adam Palovčík Eurogym Fitness Olomouc 1996 170,0 6 6 12
3. 80 Sebastian Gunčík FC KARO Slavia Havířov 1994 172,0 9 9 18
4. 40 Jan Hašek Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 176,0 13 12 25
5. 23 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 173,0 14 15 29
6. 50 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 170,0 19 18 37
7. 24 Daniel Ferčák Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994 159,0 21 - 21
8. 108 Michael Macek SF7 Team 1994 163,0 24 - 24
9. 11 Jan Šimek Eurogym Fitness Olomouc 1993 173,5 26 - 26
10. 72 Ondřej Čechák SK Přerov 1995 178,0 32 - 32
11. 54 Michal Čtvrtlík Eurogym Fitness Olomouc 1993 172,5 33 - 33
12. 82 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 34 - 34
13. 120 Robin Žurek SK PEPA centrum Opava 1997 173,5 39 - 39
DQ 15 Jaroslav Levák KSK Jalex Team Krnov 1995 175,5 - - -

 

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 David Procházka SF7 Team 1995 182,0 4 4 8
2. 88 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 182,5 7 7 14
3. 55 Roman Ertl Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1993 184,0 9 9 18
4. 112 Jakub Ryšavý Eurogym Fitness Olomouc 1994 186,0 12 14 26
5. 84 Lukáš Wojtyla Queen Club Třinec 1996 179,0 14 13 27
6. 56 Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 187,5 20 17 37
7. 59 Jan Skala Klub kulturistiky Ostrava 1997 182,0 20 - 20
8. 94 Zdeněk Galuška SIWI Fitness Brno 1996 179,0 24 - 24
9. 106 Radim Mácha TJ Valašské Meziříčí 1993 181,0 27 - 27
10. 74 Tomáš Růžička SF7 Team 1998 186,5 30 - 30
11. 118 Dominik Nevrla TJ Valašské Meziříčí 1996 184,0 33 - 33
12. 99 Daniel Slouka SK Moog Brno 1999 182,0 36 - 36

 

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 17 Jiří Malíř Eurogym Fitness Olomouc 1995


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Natalie Hrubá Fit Park Ostrava 1993 159,0 3 3 6
2. 41 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993 176,5 6 6 12
3. 110 Adéla Chalupková Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 163,5 10 10 20
4. 34 Nela Fianová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994 166,0 13 13 26
5. 57 Konstanc Kolková SK PEPA centrum Opava 2002 157,0 16 14 30
6. 63 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 169,5 17 17 34

 


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 78 Veronika Chromá SIWI Fitness Brno 1998 162,5 6 6 12
2. 30 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 6 6 12
3. 18 Anna Kraváčková Infitness Zlín 1999 169,0 7 7 14
4. 71 Katrin Walicová Queen Club Třinec 1999 166,0 12 14 26
5. 123 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 15 14 29
6. 116 Barbora Planá Obořil Elite Team 2000 162,5 19 17 36
7. 114 Klára Mackurová TJ Jiskra Rýmařov 1998 170,0 22 - 22
8. 146 Kateřina Lišková SIWI Fitness Brno 1998 168,0 22 - 22

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Eva Dlabajová Mišmaš Fitness Brno 1996 163,0 4 4 8
2. 58 Sabina Doležalová SF7 Team 1997 158,5 6 7 13
3. 78 Veronika Chromá SIWI Fitness Brno 1998 162,5 10 10 20
4. 127 Markéta Baginská SIWI Fitness Brno 1997 163,5 14 14 28
5. 86 Mirka Pratková Pure Health & Fitness Praha 1994 156,0 15 14 29
6. 85 Tereza Smejkalová Fitpeople Jihlava 1993 163,5 21 18 39
7. 141 Klára Strouhalová No Limits Krnov 1993 158,0 22 - 22
8. 102 Ivana Hrašková Big1One Fitness 1993 163,0 23 - 23
9. 129 Zuzana Bartošová Extreme Fitness Kroměříž 1995 158,0 25 - 25
10. 13 Tereza Kadlecová Big1One Fitness 1997 157,0 27 - 27

 

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 125 Adriana Vašutová Fitcentrum Assen Ostrava 1997 172,5 3 3 6
2. 18 Anna Kraváčková Infitness Zlín 1999 169,0 7 8 15
3. 30 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 8 8 16
4. 49 Natálie Uhlířová Naparia Bodybuilding Team 1993 168,5 16 13 29
5. 123 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 14 15 29
6. 8 Henriette Bonstad Kako 4 Stage 1994 168,0 19 16 35
7. 71 Katrin Walicová Queen Club Třinec 1999 166,0 20 - 20
8. 83 Nikola Šenovská Relax Fit Centrum Kroměříž 1996 172,0 21 - 21
9. 145 Jacqueline Figová Fitness Korzo Šumperk 1993 176,5 27 - 27
10. 146 Kateřina Lišková SIWI Fitness Brno 1998 168,0 31 - 31
11. 104 Lenka Kelemenová Kubík fitness Ostrava 1997 165,0 33 - 33
12. 114 Klára Mackurová TJ Jiskra Rýmařov 1998 170,0 34 - 34

 

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 103 Eva Dlabajová Mišmaš Fitness Brno 1996


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty