Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2016 - startovní listiny

Článek vydán 12. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3812

V sobotu Vás srdečně zveme do Kulturního domu ve Velkém Beranově u Jihlavy na Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 151.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live. Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Kdo není přihlášen, nebude moci
na soutěži startovat. Přihlášky až na místě nejsou možné. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)
- (start na soutěži je možný pouze pro nominované závodníky z postupových soutěží nebo bez nutnosti předchozí nominace pro závodníky mladšího dorostu - jak bylo zmíněno,
závodník musí být přihlášen, viz seznam níže).


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

• 1. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Zdeněk Lapeš (Big1One Fitness)
• 3. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Martin Tichý (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Dominik Turko (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

• 1. Jiří Cab (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Dominik Pollák (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 4. Ivan Pristaš (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Václav Šampalík (PeVan Gym Team Sedlčany)

Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ota Birnbaum (Fit Effect)
• 2. David Brázdil (Fitness AVE Přerov)
• 3. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 4. René Giňa (Gold Team Karviná)
• 5. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 6. Zdeněk Lapeš (Big1One Fitness)
• 7. Daniel Mojžíš (Fitness KWK Fit)
• 8. Lukáš Pavlík (Big1One Fitness)
• 9. Vojtěch Šilhánek (Fitness KWK Fit)
• 10. Vojtěch Tetur (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Jan Horák (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 12. Dominik Turko (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Marek Berka (Muscle Factory Březnice)
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Filip Botúr (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Lukáš Helebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 6. Michal Makovský (Extrifit Club)
• 7. David Maletínský (Fit klub Ludvík)
• 8. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 9. Michal Smetana (Fit klub Ludvík)
• 10. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 11. Tomáš Němec (Fitnesscentrum Šembi Orlová)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Łukasz Kantor (Fitness Studio Návsí)
• 3. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 4. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 5. Mikuláš Pechnik (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Tomáš Šimko (Muscle Factory Březnice)
• 7. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)
• 8. Petr Votava (Sport centrum Koloseum Plzeň)

Physique dorostu

• 1. Lukáš Červený (Pulse Czech Republic)
• 2. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 3. Zdeněk Pejřimovský (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Poledník (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Tomáš Růžička (SF7 Team)
• 6. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)

Bodyfitness dorostenek

• 1. Adéla Chalupková (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Konstanc Kolková (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 4. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Veronika Chromá (SIWI Fitness Brno)
• 2. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Silvie Hromádková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 5. Natálie Kejzlarová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 6. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 7. Tereza Pencová (Fitness Aris Jičín)
• 8. Barbora Planá (Obořil Elite Team)
• 9. Karolína Štěchová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 10. Barbora Viktorie Vaňková (Fitness Victory)
• 11. Katrin Walicová (Queen Club Třinec)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 2. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 5. Lukáš Váňa (Obořil Elite Team)
• 6. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Petr Ženíšek (Prom-In Team)
• 8. Michael Kriho (Pure Health & Fitness Praha)
• 9. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 10. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 11. Tomáš Koprla (Extrifit Club)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Jiří Judas (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 2. Milan Klein (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 4. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 5. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 6. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 7. Vladimír Semerád (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 8. Marko Treľo (Mega Fitness Praha)
• 9. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Filip Křivka (Extrifit Club)
• 2. Radek Kyzivát (Extrifit Club)
• 3. Vladislav Mengler (Body Fit Club Hradec Králové)
• 4. Antonín Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Ondřej Pustka (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Tomáš Roškot (SK PEPA centrum Opava)
• 7. František Slíž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 8. Blažej Kožár (Oddíl Kubík Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 2. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 3. Filip Cina (Fitness AVE Přerov)
• 4. Pavel Foretník (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Tomáš Mikula (Extrifit Club)
• 6. Štěpán Ševčík (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 7. Dominik Trkan (Fitness PEPA Opava)
• 8. Martin Wolfschläger (Muscle Factory Březnice)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Michal Fiala (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Jan Hašek (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 4. Michal Makovský (Extrifit Club)
• 5. Jiří Malíř (Eurogym Fitness Olomouc)
• 6. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 7. Petr Ouvín (Extrifit Club)
• 8. Adam Palovčík (Eurogym Fitness Olomouc)
• 9. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 10. Jakub Tomšů (Queen Club Třinec)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Pavel Czernek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 2. Roman Ertl (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Thong (Tom) Nguyen Minh (HIT Fitness Flora)
• 5. Lukáš Obršál (City Fitness Centrum Hořice)
• 6. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. David Procházka (SF7 Team)
• 8. Jakub Ryšavý (Eurogym Fitness Olomouc)
• 9. Jakub Simandl (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. David Veselý (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Lukáš Wojtyla (Queen Club Třinec)

Bodyfitness juniorek

• 1. Nikola Bezchlebová (Fitness Factory Jihlava)
• 2. Nela Fianová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Natalie Hrubá (Fit Park Ostrava)
• 4. Konstanc Kolková (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Tereza Linhartová (Pajič Trainings)
• 6. Kateřina Maňhalová (Univerzitní sportovní klub Plzeň)
• 7. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 8. Zuzana Špačková (SK Moog Brno)
• 9. Jitka Vorlová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Adéla Chalupková (Fitnesscentrum Šembi Orlová)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Markéta Baginská (SIWI Fitness Brno)
• 2. Veronika Chromá (SIWI Fitness Brno)
• 3. Radka Čonková (Fitness Victory)
• 4. Eva Dlabajová (Mišmaš Fitness Brno)
• 5. Sabina Doležalová (SF7 Team)
• 6. Silvie Hromádková (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 7. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 8. Kristýna Polomisová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Mirka Pratková (Pure Health & Fitness Praha)
• 10. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 11. Andrea Trávníková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Denisa Bayerová (Láďa Kurčík Bodybuilder Team)
• 2. Martina Chocholoušová (Fitness Victory)
• 3. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Michaela Hemmerová (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 7. Lenka Myslivcová (Fitness Centrum Alice)
• 8. Mariya Oleynik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Natálie Uhlířová (Naparia Bodybuilding Team)
• 10. Kristýna Urbanová (Fitness Victory)
• 11. Adriana Vašutová (Fitcentrum Assen Ostrava)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty