Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství České republiky dorostu a juniorů 2016 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2787

Přinášíme Vám výsledky vrcholné soutěže jarní sezóny pro mladé závodníky Mistrovství České republiky dorostu a juniorů v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness 2016, které se konalo v sobotu 14. května v Kulturním domě ve Velkém Beranově. Na soutěž bylo přihlášeno celkem 151 závodníků, na pódium před zcela zaplněným sálem jich nakonec vystoupilo 148, všichni již při prezentaci dostali od pořadatelů dárkové tašky.


Kulturistika mladšího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 32 Dominik Turko Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 2000 58,7 3 3 6 9
2. 159 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 65,0 7 8 14 22
3. 7 Zdeněk Lapeš Big1One Fitness 2000 63,0 8 7 16 23
4. 37 Sebastian Jindrák SKK Hrádek nad Nisou 2001 53,0 12 12 24 36

 

Kulturistika mladšího dorostu nad 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 158 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000 69,8 3 3 6 9
2. 40 Václav Šampalík PeVan Gym Team Sedlčany 2000 74,2 6 8 12 20
3. 27 Ivan Pristaš T&M Olympia Fitness Praha 2001 69,9 8 9 16 25
4. 45 Jiří Cáb SKK Hrádek nad Nisou 2000 68,4 12 11 24 35
5. 87 Dominik Pollák T-gym - Klub kulturistiky a fitness 2000 78,2 15 15 30 45

 

Kulturistika mladšího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 158 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 140 Michal Makovský Extrifit Club 1998 64,7 4 4 10 14
2. 129 David Brázdil Fitness AVE Přerov 1998 64,2 6 7 12 19
3. 69 René Giňa Gold Team Karviná 1999 60,3 9 6 20 26
4. 123 Vojtěch Šilhánek Fitness KWK Fit 1998 64,1 11 10 20 30
5. 32 Dominik Turko Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 2000 58,7 13 15 26 41
6. 95 Ota Birnbaum Fit Effect 1998 61,0 19 18 36 54
7. 86 Martin Kulíšek Fit Darja Bohumín 1998 56,4 25 - - 25
8. 120 Vojtěch Tetur T&M Olympia Fitness Praha 1998 63,8 27 - - 27
9. 153 Lukáš Pavlík Big1One Fitness 1998 57,5 27 - - 27
10. 43 Daniel Mojžíš Fitness KWK Fit 1998 62,5 29 - - 29
11. 7 Zdeněk Lapeš Big1One Fitness 2000 63,0 31 - - 31
12. 156 Daniel Bukovský SK Moog Brno 1999 60,0 33 - - 33

 

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 65 Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice 1998 68,1 6 7 14 21
2. 10 Marek Berka Muscle Factory Březnice 1998 71,3 5 9 14 23
3. 61 Michal Smetana Fit klub Ludvík 1998 67,5 9 12 16 28
4. 14 David Maletínský Fit klub Ludvík 1998 71,2 11 11 18 29
5. 158 Tomáš Němec Fitnesscentrum Šembi Orlová 2000 69,8 18 10 32 42
6. 84 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1998 70,0 15 15 32 47
7. 149 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 68,1 22 - - 22
8. 20 Lukáš Helebrand SK PEPA centrum Opava 1999 69,8 24 - - 24
9. 154 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 69,8 25 - - 25
10. 23 Vojtěch Jindřišek GG TJ Sokol Lázně Bělohrad 1999 72,0 30 - - 30

 

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 135 Filip Křivka Extrifit Club 1998 79,0 3 4 6 10
2. 66 Tomáš Šimko Muscle Factory Březnice 1999 76,6 8 8 14 22
3. 132 Petr Votava Sport centrum Koloseum Plzeň 1998 83,7 6 6 16 22
4. 3 Łukasz Kantor Fitness Studio Návsí 1999 78,9 12 12 28 40
5. 8 Marek Ješko Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1998 72,9 15 15 26 41
6. 24 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 88,0 18 18 36 54
7. 111 Marek Vlasák Infinity Fitness Český Brod 1999 76,8 21 - - 21
8. 75 Mikuláš Pechnik SK PEPA centrum Opava 1998 79,9 24 - - 24

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 135 Filip Křivka Extrifit Club 1998


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 72 Jan Pítr Caesar Fitness Nový Jičín 1996 66,2 3 3 6 9
2. 144 Jakub Klučil Extrifit Club 1996 69,8 9 7 14 21
3. 79 Michael Kriho Pure Health & Fitness Praha 1996 66,1 6 8 16 24
4. 65 Ondřej Pospíšil Fitness Beseda Litoměřice 1998 68,1 12 12 24 36
5. 12 Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov 1997 70,0 20 16 30 46
6. 1 Lukáš Váňa Obořil Elite Team 1996 68,5 15 17 36 53
7. 60 Tomáš Koprla Extrifit Club 1997 69,1 23 - - 23
8. 13 Robin Grenar TJ Valašské Meziříčí 1995 67,5 23 - - 23
9. 131 Petr Ženíšek Prom-In Team 1997 67,0 25 - - 25
10. 96 Petr Kovářík Fitness Centrum Aura Plzeň 1995 69,1 28 - - 28

 

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 155 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 73,8 3 3 6 9
2. 80 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 73,4 9 7 12 19
3. 19 Jiří Benda Extrifit Club 1993 73,3 8 11 22 33
4. 30 Jiří Judas Sportovní klub Slavia Orlová 1997 74,6 10 12 24 36
5. 125 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 74,5 15 14 28 42
6. 99 Milan Klein SK PEPA centrum Opava 1995 76,7 21 18 34 52
7. 68 Marek Ošťádal Fitness Factory Olomouc 1995 73,9 22 - - 22
8. 116 David Varga SKK Hrádek nad Nisou 1994 71,4 24 - - 24
9. 152 Marko Treľo Mega Fitness Praha 1993 75,7 25 - - 25
10. 126 Vladimír Semerád Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1995 75,8 30 - - 30

 

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Antonín Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1993 78,6 5 6 8 14
2. 63 Vladislav Mengler Body Fit Club Hradec Králové 1993 80,9 6 12 12 24
3. 70 Radek Kyzivát Extrifit Club 1993 82,1 8 8 16 24
4. 16 Blažej Kožár Oddíl Kubík Fitness Ostrava 1994 79,6 10 6 22 28
5. 97 František Slíž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1997 82,2 17 14 34 48
6. 148 Ondřej Pustka SK PEPA centrum Opava 1996 80,6 16 18 32 50
7. 127 Tomáš Roškot SK PEPA centrum Opava 1993 78,9 21 - - 21

 


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 139 Dominik Trkan Fitness PEPA Opava 1995 177,5 77,3 3 3 6 9
2. 25 Tomáš Mikula Extrifit Club 1993 181,0 79,8 8 10 16 26
3. 28 Filip Cina Fitness AVE Přerov 1997 177,5 75,6 9 6 20 26
4. 77 Jan Bláha Muscle Factory Březnice 1994 182,0 83,6 11 13 18 31
5. 74 Štěpán Ševčík Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1993 181,5 84,1 15 14 28 42
6. 147 Pavel Foretník FC KARO Slavia Havířov 1993 175,8 70,0 18 18 36 54
7. 134 Martin Wolfschläger Muscle Factory Březnice 1997 178,0 78,3 20 - - 20
8. 94 René Blahovský Eagle Fitness 1997 179,0 81,2 24 - - 24

 

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 155 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 35 Zdeněk Pejřimovský Března Fitness Club Česká Lípa 1998 176,0 3 3 6
2. 102 David Gärtner Fitness Beseda Litoměřice 1999 173,0 8 7 15
3. 142 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 175,5 8 9 17
4. 59 Tomáš Růžička SF7 Team 1998 186,5 11 10 21
5. 143 Lukáš Červený Pulse Czech Republic 1998 183,0 15 15 30
6. 98 Jan Poledník Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 167,5 18 18 36

 


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 100 Ondřej Krátký PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 1996 178,0 6 6 12
2. 157 Jiří Malíř Eurogym Fitness Olomouc 1995 176,0 8 6 14
3. 145 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 171,0 8 8 16
4. 53 Petr Ouvín Extrifit Club 1997 175,0 9 12 21
5. 9 Adam Palovčík Eurogym Fitness Olomouc 1996 170,0 13 14 27
6. 55 Marek Sviridov Extrifit Club 1993 176,0 18 17 35
7. 115 Jan Hašek Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 176,0 22 - 22
8. 140 Michal Makovský Extrifit Club 1998 171,0 24 - 24
9. 46 Michal Fiala Fitness Centrum Aura Plzeň 1996 171,0 26 - 26
10. 151 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 170,0 28 - 28

 

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 103 Lukáš Wojtyla Queen Club Třinec 1996 179,0 3 3 6
2. 22 David Procházka SF7 Team 1995 182,0 9 8 17
3. 146 Pavel Czernek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 187,5 6 11 17
4. 31 Matěj Povolný Fitness team Ronnie.cz 1994 192,0 12 11 23
5. 121 David Veselý Března Fitness Club Česká Lípa 1994 186,0 14 12 26
6. 15 Jakub Simandl PeVan Gym Team Sedlčany 1994 181,0 21 15 36
7. 73 Roman Ertl Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1993 184,0 23 - 23
8. 50 Jakub Ryšavý Eurogym Fitness Olomouc 1994 186,0 23 - 23
9. 104 Šimon Kutnar MD Fitness Lanškroun 1994 182,5 26 - 26
10. 138 Lukáš Obršál City Fitness Centrum Hořice 1993 186,0 30 - 30
11. 106 Thong (Tom) Nguyen Minh HIT Fitness Flora 1993 179,0 33 - 33

 

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 100 Ondřej Krátký PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 1996


Bodyfitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 38 Markéta Martinásková M-klub Roudnice nad Labem 1999 160,0 3 3 6
2. 41 Konstanc Kolková SK PEPA centrum Opava 2002 157,0 6 6 12
3. 136 Adéla Chalupková Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 163,5 9 9 18
4. 76 Aneta Šmídlová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 164,0 12 12 24

 


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 133 Tereza Linhartová Pajič Trainings 1994 164,0 3 3 6
2. 18 Jitka Vorlová Fitness Centrum Aura Plzeň 1993 166,0 6 6 12
3. 107 Natalie Hrubá Fit Park Ostrava 1993 159,0 8 8 16
4. 118 Kateřina Maňhalová Univerzitní sportovní klub Plzeň 1994 163,0 12 12 24
5. 124 Zuzana Špačková SK Moog Brno 1993 176,5 15 15 30
6. 38 Markéta Martinásková M-klub Roudnice nad Labem 1999 160,0 21 18 39
7. 64 Nikola Bezchlebová Fitness Factory Jihlava 1994 172,0 22 - 22
8. 90 Nela Fianová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1994 166,0 22 - 22
9. 41 Konstanc Kolková SK PEPA centrum Opava 2002 157,0 25 - 25
10. 136 Adéla Chalupková Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 163,5 30 - 30

 


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Silvie Hromádková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1998 157,0 6 8 14
2. 5 Anna Kraváčková Infitness Zlín 1999 169,0 9 6 15
3. 130 Veronika Chromá SIWI Fitness Brno 1998 162,5 8 9 17
4. 58 Barbora Viktorie Vaňková Fitness Victory 1998 164,0 9 10 19
5. 114 Natálie Kejzlarová Profi Fitness Eva Plzeň 1998 161,0 14 12 26
6. 91 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 18 18 36
7. 2 Barbora Planá Obořil Elite Team 2000 162,5 23 - 23
8. 78 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 24 - 24
9. 54 Karolína Štěchová V.I.P. Gym České Budějovice 1998 170,0 26 - 26
10. 160 Katrin Walicová Queen Club Třinec 1999 166,0 27 - 27
11. 52 Tereza Pencová Fitness Aris Jičín 2000 173,0 32 - 32

 


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 36 Silvie Hromádková Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1998 157,0 6 7 13
2. 44 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 157,0 7 9 16
3. 130 Veronika Chromá SIWI Fitness Brno 1998 162,5 7 10 17
4. 128 Andrea Trávníková Profi Fitness Eva Plzeň 1994 164,0 10 8 18
5. 26 Sabina Doležalová SF7 Team 1997 158,5 12 14 26
6. 42 Eva Dlabajová Mišmaš Fitness Brno 1996 163,0 19 14 33
7. 17 Kristýna Polomisová Fitness team Ronnie.cz 1996 162,0 23 - 23
8. 47 Tereza Smejkalová Fitpeople Jihlava 1993 163,5 25 - 25
9. 105 Radka Čonková Fitness Victory 1993 164,0 26 - 26
10. 83 Mirka Pratková Pure Health & Fitness Praha 1994 156,0 29 - 29
11. 34 Markéta Baginská SIWI Fitness Brno 1997 163,5 32 - 32

 

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 33 Adriana Vašutová Fitcentrum Assen Ostrava 1997 172,5 5 5 10
2. 150 Michaela Hemmerová Fitness Mania Gym Kladno 1994 171,0 8 8 16
3. 48 Kristýna Urbanová Fitness Victory 1996 167,0 9 9 18
4. 5 Anna Kraváčková Infitness Zlín 1999 169,0 11 11 22
5. 88 Martina Chocholoušová Fitness Victory 1993 165,0 10 12 22
6. 51 Mariya Oleynik T&M Olympia Fitness Praha 1994 168,0 22 17 39
7. 29 Natálie Uhlířová Naparia Bodybuilding Team 1993 168,5 22 - 22
8. 39 Lenka Myslivcová Fitness Centrum Alice 1994 170,0 24 - 24
9. 57 Denisa Bayerová Láďa Kurčík Bodybuilder Team 1997 165,0 24 - 24
10. 78 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 28 - 28
11. 91 Klára Fišerová MD Fitness Lanškroun 2000 172,0 31 - 31

 

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 33 Adriana Vašutová Fitcentrum Assen Ostrava 1997

 


Rozhodčí

 


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty