Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

IFBB Diamond Cup 2016 - výsledky

Článek vydán 24. 05. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 3054

O víkendu 21. a 22. května se v Žilině odehrála za účasti závodníků z šestadvaceti evropských zemí mezinárodní amatérská soutěž v kulturistice a fitness IFBB Diamond Cup. Na Slovensko se vydalo o přízeň rozhodčích bojovat také jednatřicet závodníků z České republiky, kteří zde nakonec dokázali vybojovat třináct medailí a jedno absolutní vítězství.

Na celkový triumf dosáhl vítěz zápolení ve physique mužů nad 178 cm Ondřej Kmošťák, jenž si tak otevřel cestu do profesionálního tábora. Zlato kromě něj vybojovali také Jan Turek (kulturistika mužů nad 100 kg), Nikol Raszyková (bikiny fitness žen masters nad 35 let), Petra Štruncová (bodyfitness žen do 163 cm) a Shepol Lopehs (physique mužů do 170 cm). Výsledky všech našich účastníků žilinského IFBB Diamond Cupu shrnuje následující tabulka. V případě, že je v kolonce umístění "E", závodník nepostoupil z eliminačního kola do semifinále.

Ondřej Kmošťák, absolutní vítěz physique mužů


IFBB Diamond Cup 2016

jméno kategorie umístění
Jan Turek kulturistika mužů nad 100 kg 1. místo
Nikol Raszyková bikiny fitness masters nad 35 let 1. místo
Ondřej Kmošťák physique mužů nad 178 cm 1. místo
Petra Štruncová bodyfitness do 163 cm 1. místo
Shepol Lopehs physique mužů do 170 cm 1. místo
František Huf kulturistika mužů do 95 kg 2. místo
Jan Rys klasická kulturistika mužů 2. místo
Nikol Raszyková bikiny fitness do 169 cm 2. místo
Petr Vogel kulturistika juniorů 2. místo
Kateřina Berdychová bikiny fitness masters nad 35 let 3. místo
Miroslav Hanák kulturistika mužů do 85 kg 3. místo
Roman Širlo kulturistika juniorů 3. místo
Veronika Zubačová bodyfitness do 163 cm 3. místo
Aleš Lamka physique mužů do 174 cm 4. místo
Kateřina Berdychová bikiny fitness do 166 cm 4. místo
Radim Mahovský physique mužů do 170 cm 4. místo
Andrea Moleková bikiny fitness do 166 cm 5. místo
Bedřich Hrbáček physique mužů do 174 cm 5. místo
Radek Čejka kulturistika mužů masters od 40 do 49 let 5. místo
Štěpánka Weissová bikiny fitness do 163 cm 5. místo
Tatiana Naddennaia bodyfitness do 163 cm 5. místo
Panos Plangesis physique mužů do 178 cm 6. místo
Pavel Dvořák kulturistika mužů masters od 40 do 49 let 6. místo
Stanislav Paseka physique mužů do 170 cm 6. místo
Viktor Minář physique mužů nad 178 cm 6. místo
Jakub Caha kulturistika mužů do 100 kg 7. místo
Lukáš Macek physique mužů do 178 cm 7. místo
Nikola Cihlářová bikiny fitness do 163 cm 7. místo
Pavel Dvořák kulturistika mužů do 100 kg 8. místo
Miroslav Přibáň physique mužů nad 178 cm 9. místo
Karel Slavík klasická kulturistika mužů 10. místo
Anna Faltová bikiny fitness do 169 cm 11. místo
Petr Jaroš physique mužů nad 178 cm 14. místo
Oleg Malyshev physique mužů nad 178 cm E

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty