Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Arnold Classic Europe 2016 - výsledky

Článek vydán 27. 09. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 803

Šestý ročník mezinárodní amatérské soutěže v kulturistice a fitness Arnold Classic Europe, který se konal ve dnech 22. až 25. září v Barceloně, se stal opět příležitostí i pro české závodníky. Nejlépe se z nich dařilo Pavlu Beranovi (kulturistika juniorů) a Jozefu Furinovi (kulturistika mužů do 90 kg), kteří ve svých kategoriích shodně dokázali překonat všechny soupeře a vybojovali tak zlato. Bronz přidal Lumír Štefek (klasická kulturistika mužů nad 180 cm). Umístění všech českých závodníků na Arnold Classic Europe 2016 najdete v následujícím přehledu (čísla v závorkách značí počet startujících v dané kategorii):

  • Bodyfitness žen do 168 cm (27)
    - (>10.) - Jana Cocherová

  • Bodyfitness juniorek (9)
    - 9. místo - Aneta Brožková

  • Bodyfitness masters (29)
    - (>10.) - Jana Cocherová

  • Klasická kulturistika mužů nad 180 cm (22)
    - 3. místo - Lumír Štefek

  • Kulturistika mužů masters nad 60 let (9)
    - 5. místo - Milan Bodlák

  • Bikiny fitness masters (44)
    - 8. místo - Karolína Tlustá

  • Physique mužů do 178 cm (47)
    - (>10.) - Panos Plangesis
    - (>10.) - Radek Vítek
    - (>10.) - Jan Švec

  • Physique mužů do 181 cm (33)
    - (>10.) - Pavel Nožička
    - (>10.) - Milan Kolář

  • Physique mužů muscular (25)
    - (>10.) - Michal Kulštejn
    - (>10.) - Radim Mahovský

  • Bikiny fitness žen do 160 cm (46)
    - 12. místo - Karolína Tlustá

  • Bikiny fitness žen do 166 cm (37)
    - 6. místo - Andrea Moleková

  • Bikiny fitness žen do 172 cm (29)
    - 5. místo - Jana Jeřábková

  • Bikiny fitness žen nad 172 cm (21)
    - 8. místo - Eva Havelková
    - (>10.) - Klára Šturmová

  • Kulturistika juniorů (26)
    - 1. místo - Pavel Beran
    - 6. místo - Pavel Červinka
    - (>10.) - Jan Zapletal

  • Kulturistika mužů do 80 kg (12)
    - 9. místo - Lukáš Brunclík

  • Kulturistika mužů do 90 kg (31)
    - 1. místo - Jozef Furin

  • Kulturistika mužů do 100 kg (16)
    - 9. místo - Ján Jankovčin
    - 11. místo - Pavel Bretšnajdr
    - 12. místo - Martin Kasal

  • Kulturistika mužů nad 100 kg (18)
    - 7. místo - Jan Turek

(>10.) = závodník se umístil mimo top 10

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty