Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

MČR v atletickém fitness mužů a žen 2016 a GP Fitness Motivace ve fitness dětí - startovní listiny

Článek vydán 06. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1150

V sobotu 8. října Vás srdečně zveme do haly TJ TESLA BRNO na mistrovskou soutěž v atletickém fitness - Mistrovství České republiky v atletickém fitness mužů a žen 2016. Soutěž je určena jak pro začínající závodníky (závodníky neregistrované), tak pro závodníky registrované (soutěžit mohou tedy všichni začínající závodníci, pro které se bude jednat o jejich první soutěž, i závodníci federace IFBB a jiných sportovních asociací spolupracujících s ADV ČR. Přidružena je také pohárová soutěž GP Fitness Motivace ve fitness dětí 2016 (proběhne zde nominace na Mistrovství Evropy ve fitness dětí, které se bude konat ve dnech 28. až 30. října v maďarské Budapešti). Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 32.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Atletické fitness mužů

• 1. Aleš Bejr (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 2. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Ivo Brázda (Oddíl kulturistiky TJ Sokol Rosice)
• 4. Radovan Hrbek
• 5. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Dan Kotlík (Fitpeople Jihlava)
• 7. Lukáš Néger
• 8. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 9. Mykhaylo Pryymachuk
• 10. Josef Rác
• 11. Kamil Šmehlík
• 12. Marcel Tison
• 13. Marek Voborný
• 14. Lukáš Volf

Fitness chlapců

• 1. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)

Fitness dívek

• 1. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 6. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 7. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 8. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 9. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 11. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 12. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 13. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 14. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 16. Michaela Tóthová (The Queen Club)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty