Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Partners Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 14. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1258

V sobotu 15. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice a klasické kulturistice mužů, physique, bodyfitness a bikiny fitness - Partners Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 118.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Richard Čaja (Slovensko)
• 3. Vojtěch Ječný (Fitness Aris Jičín)
• 4. Ondřej Maleček (Eagle Fitness)
• 5. Andrej Ondruš (Extrifit Club)
• 6. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 7. Viktor Rieger (Hop)
• 8. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. David Bačkovský (Extrifit Club)
• 2. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 3. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 4. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Dominik Fujtík (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Miroslav Hotový (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. Petr Kočár (Obořil Elite Team)
• 8. Adam Szollosy (Kubík fitness Ostrava)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Guran Bartosz (Polsko)
• 2. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 3. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 4. Libor Kousal (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Ondřej Pírek (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika

• 1. Dominik Chejlava (Fit Club Energy Kdyně)
• 2. Aleš Dušek (Delta Fitness Praha)
• 3. Michal Hodul (Slovensko)
• 4. Martin Houska (Extrifit Club)
• 5. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Radek Pakandl (Prom-In Team)
• 8. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 9. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 10. Lukáš Uhlík (Fitness při CVČ Most)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Jakub Bugris (Fitness Victory)
• 2. Vojtěch Burian (Extrifit Club)
• 3. Dominik Čížek (Prom-In Team)
• 4. Štěpán Ginzel (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Václav Kment (Atlas Club Hořovice)
• 6. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 7. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 8. Lukáš Macek (SK Moog Brno)
• 9. Petr Malý (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Milan Manasil (Extrifit Club)
• 11. Jiří Matuška (Infitness Zlín)
• 12. Nikita Mikheyev (Hammer Strength Fitness)
• 13. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 14. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 15. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 4. David Gerry (Fitness při CVČ Most)
• 5. Ondřej Hůlka (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Petr Jaroš (Fit Park Ostrava)
• 7. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Roderik Olišar (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 11. Tomáš Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 12. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Patrik Doležal (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 2. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 3. Marek Gerhardt (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 5. Jan Krasinský (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 8. Petr Poc (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 9. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 10. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 11. Robin Weiermuller (HELP CZ Bodyfitness Club)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Alena Caltová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Zuzana Kučerová (Fit klub Ludvík)
• 6. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)
• 7. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 8. Kateřina Morawcová (Fitness Station)
• 9. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 10. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 11. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 12. Olha Zhelamska (Eagle Fitness)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Monika Bagárová (Xfitness Praha)
• 2. Kamila Bartoňová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 5. Simona Harabszová (Fit Park Ostrava)
• 6. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 7. Dita Láblerová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 8. Kristýna Moravová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 10. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 11. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 4. Iveta Olšáková (Xfitness Praha)
• 5. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Markéta Šváchová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 2. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 3. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 4. Katarína Hraňová (Slovensko)
• 5. Hana Jahelková (AKV Jesenice)
• 6. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 7. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 8. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 10. Nikola Pavelková (Slovensko)
• 11. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 12. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 13. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 14. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 15. Gabriela Volfová (Fit Joh Svitavy)
• 16. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 17. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 18. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty