Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Beautiful and Strong 2016 - výsledky

Článek vydán 16. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2538

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Beautiful and Strong 2016, která se konala v neděli 16. října ve Sportcentru Sluneta v Ústí nad Labem. Klání se účastnilo 54 závodníků ve physique mužů, závodnice v kategoriích bikiny fitness a fitness dětí.


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Pavlína Šobrová Fitcentrum Assen Ostrava 1994 158,5 5 5 10
2. 52 Štěpánka Dolejšová TJ Sport Chomutov 1992 161,0 5 5 10
3. 79 Zuzana Šimončičová Slovensko 1977 161,5 9 9 18
4. 98 Nikola Pavelková Slovensko 1990 160,0 12 12 24
5. 37 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 161,0 16 16 32
6. 15 Dita Láblerová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 156,0 18 17 35
7. 8 Pavlína Komendová OS Wellness 2000 Vyškov 1990 161,0 21 - 21

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 58 Lucie Vajsová Let´s Go Hoštka 1986 165,0 3 3 6
2. 78 Veronika Tupcová Profi Fitness Eva Plzeň 1987 166,0 6 6 12
3. 1 Veronika Horáková Března Fitness Club Česká Lípa 1987 166,0 9 9 18
4. 54 Markéta Šváchová Gladiators Ústí nad Labem 1997 165,0 12 12 24
5. 47 Gabriela Halmová Slovensko 1978 168,0 15 15 30

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 22 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 169,0 4 3 7
2. 51 Tereza Zdražilová Gladiators Ústí nad Labem 1999 173,0 6 6 12
3. 64 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 176,0 9 9 18
4. 40 Monika Luprichová Fitness U Pešků Liberec 1979 171,0 13 12 25
5. 62 Petra Drahotová BBC Praha 1987 176,0 16 15 31
6. 76 Lenka Matějková Studio Ella - Špička fitness Jesenice 1978 178,0 18 18 36
7. 35 Marina Bedřichová Extreme Fitness Kroměříž 1984 171,0 21 - 21
8. 25 Alena Neffová Kult. a bikiny fitness Lanškroun 1977 174,0 24 - 24

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 22 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 20 Ondřej Krátký PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav 1996 176,0 5 6 11
2. 45 Michal Polena Fitness Hulk Plzeň 1988 174,0 8 6 14
3. 44 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 172,5 7 7 14
4. 32 Tomáš Topolančin TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1991 173,0 11 14 25
5. 85 Lukáš Macek SK Moog Brno 1982 178,0 14 13 27
6. 70 Petr Malý Fitness Centrum Aura Plzeň 1996 178,0 19 17 36
7. 28 Jiří Matuška Infitness Zlín 1992 171,0 22 - 22
8. 97 Miroslav Hotový Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1991 176,0 24 - 24
9. 68 Marek Žižlavský Extreme Fitness Kroměříž 1995 178,0 25 - 25

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 61 Jiří Čížek SK Fitness Siesta Mělník 1987 180,0 3 3 6
2. 17 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 179,0 7 6 13
3. 11 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,0 8 9 17
4. 83 David Opočenský Gladiators Ústí nad Labem 1994 180,0 12 12 24

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 77 Marek Kavina Fitness při CVČ Most 1996 184,0 3 3 6
2. 75 Jonáš Fidler TJ Slavoj Litoměřice 1993 182,5 7 7 14
3. 26 Jan Krasinský Fitness Hulk Plzeň 1991 188,0 8 8 16
4. 86 Petr Poc Black Widow Fitness Mladá Boleslav 1992 188,0 12 11 23
5. 63 Marek Gerhardt Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1990 183,0 15 15 30

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 61 Jiří Čížek SK Fitness Siesta Mělník 1987 180,0


Fitness dívek do 11 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Kristýna Dubcová All Stars fitness tým Lužice 2005 3 4 5 12
2. 30 Michaela Tóthová The Queen Club 2005 6 5 4 15
3. 33 Linda Laurichová Sport. akademie P&M P. Kadlecové 2008 9 9 11 29
4. 74 Eliška Palyzová Fitness PEPA Opava 2005 14 15 12 41
5. 39 Anežka Peterová Fitness PEPA Opava 2006 13 15 15 43
6. 13 Sophie Dornearová Fitness PEPA Opava 2006 17 16 21 54
7. 34 Simona Radková Fitness PEPA Opava 2007 21 21 16 58

Fitness dívek nad 11 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 59 Lucie Dulovcová All Stars fitness tým Lužice 2002 3 3 4 10
2. 43 Nela Laurichová Sport. akademie P&M P. Kadlecové 2004 6 6 9 21
3. 49 Sára Libá Sport. akademie P&M P. Kadlecové 2004 9 9 5 23
4. 9 Barbora Nováková Fitness PEPA Opava 2004 12 13 15 40
5. 80 Barbora Kubánková Fitness PEPA Opava 2003 17 16 18 51
6. 57 Jasmína Voldánová All Stars fitness tým Lužice 2002 17 16 21 54
7. 41 Kristina Kubáňová Fitness PEPA Opava 2003 21 20 13 54


Fitness chlapců

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 50 Jan Štěpánek Fitness PEPA Opava 2006 3 3 5 11
2. 2 Nicolas Voldán All Stars fitness tým Lužice 2008 6 6 4 16


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty