Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Adel Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 20. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 999

V sobotu 22. října Vás srdečně zveme do městské sportovní haly v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness - BFC Adel Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 76.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kamila Bartoňová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Simona Harabaszová (Fit Park Ostrava)
• 3. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 4. Dita Láblerová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 5. Kristýna Moravová (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Katarína Hraňová (Slovensko)
• 3. Veronika Jáchimová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 5. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)

Bikiny fitness do 172 cm

• 1. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 2. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 3. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)

Bikiny fitness nad 172 cm

• 1. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 2. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 3. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 4. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 5. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 6. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 7. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)

Bodyfitness

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Alena Caltová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Zuzana Kučerová (Fit klub Ludvík)
• 5. Kateřina Morawcová (Fitness Station)
• 6. Andrea Remeňová (AKV Jesenice)
• 7. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 8. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
• 9. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 10. Tereza Vinšová (Fitness Centrum Alice)
• 11. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 12. Olha Zhelamska (Eagle Fitness)

Kulturistika do 80 kg

• 1. Vojtěch Ječný (Fitness Aris Jičín)
• 2. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 3. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 4. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika do 90 kg

• 1. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Petr Kočár (Obořil Elite Team)

Kulturistika nad 90 kg

• 1. Guran Bartosz (Polsko)
• 2. David Frýba (Posilovna SA Jičín)
• 3. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 4. Josef Podhrázský (S. K. Maximus Praha)

Klasická kulturistika

• 1. Miroslav Hotový (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 2. Martin Houska (Extrifit Club)
• 3. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Vojtěch Burian (Extrifit Club)
• 2. Nikita Mikheyev (Hammer Strength Fitness)
• 3. Slávek Novotný (Fitness Studio Louny)
• 4. Jaroslav Samko
• 5. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 2. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 3. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 2. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 4. Ondřej Hůlka (Fitness U Pešků Liberec)
• 5. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Roderik Olišar (Fitness U Pešků Liberec)
• 7. David Opočenský (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 8. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 9. Tomáš Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Marek Žižlavský (Extreme Fitness Kroměříž)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 3. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 4. Petr Poc (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 5. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty