Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

FitBalance Czech IFBB International Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 20. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1411

V neděli 23. října Vás srdečně zveme do Areny Sparta Podvinný mlýn v Praze na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a juniorů, klasické kulturistice, bodyfitness žen, masters a juniorek, physique mužů, juniorů a žen, bikiny fitness žen, masters a juniorek, fitness mužů - FitBalance Czech IFBB International Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 113, přibydou ještě zahraniční soutěžící.

Nepřehlédněte změny v propozicích! Standardní prezentace závodníků proběhne v místě konání soutěže v neděli ráno mezi 7:00 - 8:00 (jak bylo původně avizováno), prezentace je možná ale už i v sobotu večer, a to v Hotelu Step mezi 18:00 - 20:30 (doporučujeme ale spíše využít nedělní ranní termín). Samotná soutěž začíná dle plánu v neděli v 9:00, předpokládaný čas konce semifinále je v cca 13:00, finále bude začínat už v 15:00. Vše najdete podrobně v propozicích.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(nejlépe telefonicky na čísle 734 156 666).

Bikiny fitness

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Monika Bagárová (Xfitness Praha)
• 3. Kamila Bartoňová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Martina Donátová (Pajič Trainings)
• 6. Alessia Facchin (Itálie)
• 7. Simona Harabaszová (Fit Park Ostrava)
• 8. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 9. Lucie Koudelová (Extrifit Club)
• 10. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 11. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 12. Karolína Machová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 13. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 14. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 15. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 16. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 17. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 18. Markéta Tůmová (Fitness U Pešků Liberec)
• 19. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 20. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
• 21. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
• 22. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 23. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)
• 24. Rita Rokoska (Maďarsko)
• 25. Karina Gavrikova (Maďarsko)
• 26. Vivien Benkovics (Maďarsko)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 2. Dita Láblerová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 3. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Kristýna Polomisová (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 6. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 7. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Rita Rokoska (Maďarsko)

Bikiny fitness masters

• 1. Zdeňka Drtinová (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Zdeňka Dvořáková Rennerová (Sportcentrum Delfín)
• 3. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 4. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 5. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 6. Zuzana Šimončičová (Slovensko)

Bodyfitness

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Alena Caltová (Sportcentrum Cheb)
• 3. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 4. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Ivana Dvořáková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 6. Andrea Remeňová (AKV Jesenice)
• 7. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
• 8. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 9. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 10. Bea Harcos (Maďarsko)

Bodyfitness masters

• 1. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 2. Erika Schmik Pál (Maďarsko)

Bodyfitness juniorek

• 1. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)

Physique žen

• 1. Lenka Červená (Fitness AVE Přerov)
• 2. Petra Urbánková (InCore Fitness Brno)
• 3. Olha Zhelamska (Eagle Fitness)

Kulturistika mužů

• 1. Petr Borč (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 2. Luboš Chmelenský (World Fitness Vlašim)
• 3. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Pavel Felcan (Fitness Victory)
• 5. Dominik Fujtík (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
• 7. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 8. Jakub Richter (SK Moog Brno)

Kulturistika juniorů

• 1. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Michal Hodul (Slovensko)
• 4. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Martin Houska (Extrifit Club)
• 6. Ondřej Maleček (Eagle Fitness)
• 7. Eduard Zábrana (Fit - K.O. Staré Město)

Klasická kulturistika

• 1. René Blahovský (Eagle Fitness)
• 2. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 3. Miroslav Hotový (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 4. Martin Houska (Extrifit Club)
• 5. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)

Physique mužů

• 1. Vyacheslav Arkhiereev (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Basta (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Adam Beňko (Eurogym Fitness Olomouc)
• 4. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 6. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 7. András Ortner (Maďarsko)
• 8. Petr Hřebec (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Ondřej Hůlka (Fitness U Pešků Liberec)
• 10. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 11. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 12. Roderik Olišar (Fitness U Pešků Liberec)
• 13. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 14. Petr Poc (Black Widow Fitness Mladá Boleslav)
• 15. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 16. Matěj Vacek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 17. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)
• 18. Jaroslav Vořech (Stan´s Gym Kladno)

Physique juniorů

• 1. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 2. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 3. Ondřej Krátký (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav)
• 4. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Nikita Mikheyev (Hammer Strength Fitness)
• 6. Dominik Ševců (Pure Health & Fitness Praha)

Fitness mužů

• 1. Radovan Hrbek (Axagym Praha)
• 2. Krisztián Gyulai (Maďarsko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty