Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2016
- startovní listiny

Článek vydán 27. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1710

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - GP Fitness Brno 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Buráň (Infitness Zlín)
• 2. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 3. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 4. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 5. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 6. Lukáš Váňa (Obořil Elite Team)
• 7. Eduard Zábrana (Fit - K.O. Staré Město)
• 8. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Pavel Felcán (Fitness Victory)
• 3. Jan Fobl (Obořil Elite Team)
• 4. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Miroslav Zgažar (Marvel Gym Mladá Boleslav)

Klasická kulturistika

• 1. Michal Gruna (TJ Tesla Brno)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Marek Kříž (Pro Life Fitness Telč)
• 4. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 6. Michael Šustr (Infitness Zlín)

Physique mužů

• 1. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 6. Petr Jaroš (Fit Park Ostrava)
• 7. Radim Mahovský (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 9. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 10. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 12. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 13. Jan Šafář (Fitness Korzo Šumperk)
• 14. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 15. Dominik Tesař (Fitko Kameňák)
• 16. Jakub Tomšů (Queen Club Třinec)
• 17. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 18. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 19. Marek Žižlavský (Extreme Fitness Kroměříž)
• 20. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 21. Vojtěch Burian (Extrifit Club)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Mária Hudec (Wolfberry Team)
• 3. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)

Bikiny fitness

• 1. Eva Baraniková (Klub kulturistiky a silového trojboje TJ Třebíč)
• 2. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 4. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 5. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 6. Sabina Fillová (Big1One Fitness)
• 7. Alžběta Kalousová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 8. Pavlína Komendová (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 9. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 10. Daniela Křenová (Big1One Fitness)
• 11. Soňa Kroščáková (InCore Fitness Brno)
• 12. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 14. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 15. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 16. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 17. Veronika Rynešová (Extrifit Club)
• 18. Marcela Sľúková (Arny Gym Club Profesional)
• 19. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 20. Lucie Škrabánková (InCore Fitness Brno)
• 21. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 22. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 23. Gabriela Volfová (Fit Joh Svitavy)
• 24. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty