Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix PEPA Opava 2016
- startovní listiny

Článek vydán 27. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1747

V sobotu Vás srdečně zveme do Slezského divadla v Opavě na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, physique žen, bodyfitness a bikiny fitness, fitness dětí - GP PEPA Opava 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.


Nepřehlédněte změny v propozicích! Sobotní ranní prezentace proběhne mezi 8:30 a 9:30 ve Fitness PEPA v Obchodním centru Breda (tzn. na stejném místě, jako je prezentace páteční).


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz).

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Richard Čaja (Slovensko)
• 2. Jakub Richter (SK Moog Brno)
• 3. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 4. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 5. Daniel Švach (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)
• 7. František Vincourek (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 9. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 10. Edgaras Gladas (Litva)
• 11. Vilius Sosnovskis (Litva)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Dominik Fujtík (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
• 6. Adam Szollosy (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Matúš Tóth (Slovensko)
• 8. Mariusz Balazinski (Polsko)
• 9. Sebastian Szmyt (Polsko)
• 10. Bartosz Kowalski (Polsko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Martin Horký (Dave Fit Club Zlín)
• 2. Peter Vrbovský (Slovensko)
• 3. Tomasz Kornalewski (Polsko)
• 4. Jakub Potocki (Polsko)
• 5. Andrzej Kolodziejczyk (Polsko)
• 6. Deividas Dubinas (Litva)

Kulturistika masters

• 1. David Bednář (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Jiří Chládek (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. František Vincourek (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Andrzej Kolodziejczyk (Polsko)
• 6. Jakub Potocki (Polsko)
• 7. Sebastian Szmyt (Polsko)
• 8. Mariusz Balazinski (Polsko)

Klasická kulturistika

• 1. Richard Bilík (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Michal Bystriansky (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Michal Gruna (TJ Tesla Brno)
• 4. Adolis Mikelionis (Litva)
• 5. Marek Kříž (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 8. Pavel Szotkowski (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 10. Adam Špička (Eurogym Fitness Olomouc)
• 11. Marius Arlauskas (Litva)
• 12. Michael Šustr (Infitness Zlín)

Physique mužů

• 1. David Baron (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Petr Bílek (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 3. Pavel Čermák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jiří Čížek (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 6. Jonáš Fidler (TJ Slavoj Litoměřice)
• 7. Petr Jaroš (Fit Park Ostrava)
• 8. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 9. Pavel Nožička (Infitness Zlín)
• 10. Matěj Povolný (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Dalibor Pudich (Fit Park Ostrava)
• 12. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 13. Jan Skala (Klub kulturistiky Ostrava)
• 14. Jan Šafář (Fitness Korzo Šumperk)
• 15. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 16. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 17. Jan Švec (Fitness klub Omega Olomouc)
• 18. Ilija Tipovský (Unnosport Ostrava)
• 19. Jakub Tomšů (Queen Club Třinec)
• 20. Dominik Trnka (Pajič Trainings)
• 21. Matěj Vacek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 22. Jan Vavrečka (KSK Jalex Team Krnov)
• 23. Jiří Vevera (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 24. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 25. Vojtěch Burian (Extrifit Club)
• 26. Mateusz Dziekan (Polsko)
• 27. Natalia Damek (Polsko)
• 28. Dawid Rzeznik (Polsko)
• 29. Adrian Dzielak (Polsko)
• 30. Paweł Lozowski (Polsko)
• 31. Kamil Anuszkiewicz (Polsko)
• 32. Justinas Barkus (Litva)
• 33. Linas Petraitis (Litva)
• 34. Renatas Suleimanovas (Litva)

Physique žen

• 1. Olha Zhelamska (Eagle Fitness)
• 2. Agnieszka Luczak (Polsko)
• 3. Evelina Žiogienė (Litva)
• 4. Gordana Ević (Chorvatsko)

Bodyfitness

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
• 5. Zuzana Kučerová (Fit klub Ludvík)
• 6. Kateřina Morawcová (Fitness Station)
• 7. Andrea Remeňová (AKV Jesenice)
• 8. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Ida Tvarůžková (Fitness Factory Olomouc)
• 10. Sylwia Taczala (Polsko)
• 11. Ilona Eljasz-Peresiak (Polsko)
• 12. Katarzyna Dudek (Polsko)
• 13. Anna Halejak (Polsko)
• 14. Daiva Varnelienė (Litva)
• 15. Daiva Žuvaitienė (Litva)
• 16. Renatas Marcinkutė (Litva)

Bikiny fitness

• 1. Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Sandra Bártová (Fitness Aquapalace)
• 3. Marina Bedřichová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 4. Kateřina Blažčíková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 5. Eliška Dombková (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Petra Drahotová (BBC Praha)
• 7. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 8. Anna Kraváčková (Infitness Zlín)
• 9. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)
• 10. Lenka Matějková (Studio Ella - Špička fitness Jesenice)
• 11. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Michaela Rizeková (Delta Fitness Praha)
• 13. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 14. Veronika Rynešová (Extrifit Club)
• 15. Pavlína Šobrová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 16. Pavlína Štouračová (InCore Fitness Brno)
• 17. Lucie Vajsová (Let´s Go Hoštka)
• 18. Adriana Vašutová (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 19. Gabriela Volfová (Fit Joh Svitavy)
• 20. Katrin Walicová (Queen Club Třinec)
• 21. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
• 22. Veronika Zbořilová (Fitness klub Omega Olomouc)
• 23. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 24. Veronika Zemanová (Pure Health & Fitness Praha)
• 25. Juliana Melišová (Slovensko)
• 26. Katarína Hraňová (Slovensko)
• 27. Paula Mocior (Polsko)
• 28. Jakaterina Poplavska (Litva)
• 29. Indrė Širvytė (Litva)
• 30. Jūratė Vitkauskaitė (Litva)
• 31. Kristina Narbutaityte (Litva)
• 32. Asta Kočenaitė (Litva)

Fitness dívek

• 1. Nina Barbušová (Slovensko)
• 2. Linda Urdová (Slovensko)
• 3. Sofia Leštachová (Slovensko)
• 4. Viktória Beličková (Slovensko)
• 5. Karin Melničáková (Slovensko)
• 6. Lucia Michalovičová (Slovensko)
• 7. Michaela Kútniková (Slovensko)
• 8. Nicol Celeriková (Slovensko)
• 9. Petra Holešová (Slovensko)
• 10. Chiara Hudecová (Slovensko)
• 11. Nataša Šolcová (Slovensko)
• 12. Lucia Zavadzanová (Slovensko)
• 13. Sophie Dornearová (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 15. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 16. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 17. Barbora Kubánková (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Kristina Kubáňová (SK PEPA centrum Opava)
• 19. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 20. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 21. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Eliška Palyzová (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Anežka Peterová (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Simona Radková (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 26. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 27. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 28. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 29. Natálie Bílíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 30. Karolina Pietrzyk (Polsko)
• 31. Roza Andrzejewska (Polsko)
• 32. Liwia Stanczykowska (Polsko)
• 33. Maya Bartoszek (Polsko)

Fitness chlapců

• 1. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty