Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Fitness Brno 2016 - výsledky

Článek vydán 30. 10. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1169

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Grand Prix Fitness Brno 2016, která se koná v neděli 30. října v Kulturním centru Líšeň v Brně. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness.


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 25 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 79,1 3 3 6 9
2. 62 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 79,5 8 6 12 18
3. 11 Lukáš Váňa Obořil Elite Team 1996 76,2 9 10 20 30
4. 17 Viktor Rieger Hop´s Fitness Gym Jaroměř 1974 77,7 11 13 22 35
5. 46 Miroslav Trnečka Metal Gym Moravská Třebová 1975 75,4 15 14 30 44
6. 19 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 78,3 19 18 36 54
7. 54 Petr Buráň Infitness Zlín 1993 70,5 20 - - 20
8. 6 Eduard Zábrana Fit - K.O. Staré Město 1994 77,1 24 - - 24

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 26 Pavel Felcán Fitness Victory 1985 97,4 3 3 6 9
2. 3 Miroslav Zgažar Marvel Gym Mladá Boleslav 1991 82,4 6 6 12 18
3. 43 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 86,5 9 9 18 27

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 78 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 180,0 84,6 3 3 6 9
2. 51 Petr Strnad SIWI Fitness Brno 1991 173,0 72,3 6 7 12 19
3. 85 Michal Gruna TJ Tesla Brno 1987 186,0 84,1 9 7 18 25

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 25 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 79,1


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 172,5 3 3 6
2. 91 Paweł Lozowski Polsko 1991 177,5 7 6 13
3. 16 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 174,0 8 9 17
4. 15 Radim Mahovský OS Wellness 2000 Vyškov 1983 171,0 14 13 27
5. 4 Jakub Fedák TJ Sport Chomutov 1994 177,0 17 15 32
6. 20 Vojtěch Burian Extrifit Club 1988 174,0 16 17 33
7. 49 Marek Žižlavský Extreme Fitness Kroměříž 1995 178,0 19 - 19

Physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 18 Petr Bílek Fitpelc Veselí nad Moravou 1985 180,0 3 4 7
2. 83 Jan Skala Klub kulturistiky Ostrava 1997 182,0 8 7 15
3. 65 Pavel Čermák Března Fitness Club Česká Lípa 1993 181,0 7 8 15
4. 45 Pavel Nožička Infitness Zlín 1992 181,0 12 12 24
5. 93 Matěj Povolný Fitness team Ronnie.cz 1994 192,0 14 14 28
6. 55 Petr Jaroš Fit Park Ostrava 1995 180,0 20 18 38
7. 42 Jan Vavrečka KSK Jalex Team Krnov 1992 180,5 21 - 21
8. 21 Jan Šafář Fitness Korzo Šumperk 1998 181,0 23 - 23
9. 32 Jiří Rozprým Klub kulturistiky Ostrava 1995 179,5 26 - 26
10. 82 Dominik Tesař Fitko Kameňák 1994 180,0 30 - 30

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 52 Jakub Tomšů Queen Club Třinec 1994 172,5


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Ida Tvarůžková Fitness Factory Olomouc 1985 6 4 10
2. 61 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 6 7 13
3. 2 Mária Hudec Wolfberry Team 1964 7 8 15


Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 50 Soňa Kroščáková InCore Fitness Brno 1980 165,0 5 7 12
2. 84 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 161,5 8 5 13
3. 67 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 166,0 9 10 19
4. 36 Michaela Koudelková Pajič Trainings 1982 164,0 10 13 23
5. 41 Eva Baraniková Klub kult. a silového trojboje TJ Třebíč 1981 166,0 12 14 26
6. 31 Pavlína Šobrová Fitcentrum Assen Ostrava 1994 160,0 19 16 35
7. 125 Daniela Křenová Big1One Fitness 1997 153,0 21 - 21
8. 47 Tereza Smejkalová Fitpeople Jihlava 1993 163,5 26 - 26
9. 28 Lucie Škrabánková InCore Fitness Brno 1988 166,5 26 - 26
10. 9 Pavlína Komendová OS Wellness 2000 Vyškov 1990 162,0 26 - 26

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 64 Veronika Rynešová Extrifit Club 1985 184,5 4 3 7
2. 86 Pavlína Štouračová InCore Fitness Brno 1990 177,0 5 6 11
3. 48 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 174,0 9 9 18
4. 13 Lenka Matějková Studio Ella - Špička fitness Jesenice 1978 178,0 12 12 24
5. 60 Alžběta Kalousová OS Wellness 2000 Vyškov 1998 173,0 17 15 32
6. 59 Alena Neffová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1977 175,0 17 18 35
7. 33 Veronika Zbořilová Fitness klub Omega Olomouc 1996 170,0 21 - 21
8. 87 Sabina Fillová Big1One Fitness 1997 173,0 23 - 23

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 64 Veronika Rynešová Extrifit Club 1985 184,5


Soutěž o nejhezčí zadeček - ženy

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 84 Kateřina Blažčíková Profi Fitness Eva Plzeň 1991 161,5


Soutěž o nejhezčí zadeček - muži

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 25 Daniel Švach Kubík fitness Ostrava 1992 79,1


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty