Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Granite Muscles 2016 - startovní listiny

Článek vydán 03. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1618

V neděli 6. listopadu Vás srdečně zveme do KKS ve Skutči na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Granite Muscles 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 64.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 2. Josef Drda
• 3. Daniel Kešner
• 4. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 5. David Urbanský
• 6. Lukáš Vokatý (Muscle Factory Březnice)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Josef Drda
• 2. Lukáš Hejhal (Muscle Factory Březnice)
• 3. Alexandr Kolárik
• 4. Tomáš Malý (Muscle Factory Březnice)
• 5. Petr Polák
• 6. Petr Samohýl (Fitness AVE Přerov)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 3. Martin Roh (S. K. Maximus Praha)
• 4. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
• 5. Oldřich Štefka (Logymfitness Sadská)
• 6. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Šimon Bartl
• 2. Michal Chamula
• 3. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 4. Martin Holý
• 5. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 6. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 7. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 8. Štěpán Kmoch
• 9. Tomáš Kowalski (Mišmaš Fitness Brno)
• 10. Martin Lingán (Harmony Wellnes Club Písek)
• 11. Martin Mašek
• 12. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Josef Prokeš (Logymfitness Sadská)
• 14. Radek Roll
• 15. Tomáš Slavětínský
• 16. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 17. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 18. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 19. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)

Kondiční bodyfitness

• 1. Hana Čermáková
• 2. Aneta Mlčochová (Fitness U Pešků Liberec)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Eva Blahůtová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Aneta Bublíková
• 3. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Lucia Černíková
• 5. Michaela Hlávková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Nikola Hrušáková
• 8. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Klára Kolářová
• 10. Barbora Koutenská (Muscle Factory Březnice)
• 11. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 12. Kateřina Mlčáková (Fitness AVE Přerov)
• 13. Mariana Mullerová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 14. Veronika Müllerová
• 15. Denisa Navrátilová
• 16. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 17. Kristýna Seidlová
• 18. Tereza Terešáková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 19. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)
• 20. Martina Vacíková
• 21. Tereza Vondráčková (Logymfitness Sadská)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty