Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Smartlabs Cup 2016 - startovní listiny

Článek vydán 03. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1657

V sobotu 5. listopadu Vás srdečně zveme do Dělňáku Líšně v Brně na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, fitness dětí, bikiny fitness a bodyfitness žen - Smartlabs Cup 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 136.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Josef Drda
• 2. Richard Hanuška (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 3. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Jan Kelar
• 5. Tomáš Nedoma (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 6. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 7. Dominik Roman (Profi Studio Jablonický)
• 8. Dominik Schier
• 9. Miroslav Semkiv
• 10. Michael Šach
• 11. Erik Šmíd
• 12. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 13. Jaromír Vondra (Pajič Trainings)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Petr Dědoch (Remi Sport Prostějov)
• 2. Josef Drda
• 3. Alexandr Kolárik
• 4. Radek Mandl
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 7. Petr Polák
• 8. Petr Quis (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Petr Samohýl (Fitness AVE Přerov)
• 10. Stanislav Skalička
• 11. Michael Šach
• 12. Erik Šmíd
• 13. Vladimír Vacík
• 14. Tomáš Vlha (Fitness Centrum Jalex)
• 15. Jiří Vojáček (T&M Olympia Fitness Praha)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Lukáš Müller
• 4. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 5. Stanislav Skalička
• 6. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 3. Pavel Pánek (SIWI Fitness Brno)
• 4. Martin Roh (S. K. Maximus Praha)
• 5. Oldřich Štefka (Logymfitness Sadská)
• 6. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Baďura
• 2. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 5. Jiří Drha
• 6. Tomáš Hnilo
• 7. Lukáš Hrůza (Hulk Gym Brno)
• 8. Tomáš Jankůj
• 9. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Štěpán Kmoch
• 12. Tomáš Kowalski (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Tomáš Kozák (SIWI Fitness Brno)
• 14. Lukáš Kutálek
• 15. Martin Lingán (Harmony Wellnes Club Písek)
• 16. Václav Neužil
• 17. Tomáš Novák
• 18. Petr Olejníček (Fitness Factory Jihlava)
• 19. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 20. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Jan Polášek
• 22. Josef Prokeš (Logymfitness Sadská)
• 23. Petr Řeháček
• 24. Lukáš Roh (T&M Olympia Fitness Praha)
• 25. Radek Roll
• 26. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 27. Tomáš Slavětínský
• 28. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 29. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 30. Filip Uličník (Fitness Hala Zlín)
• 31. Petr Uřinovský
• 32. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 33. Karel Zeman (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 34. Robin Žák
• 35. Petr Žalkovský

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 3. Marie Kulhánková
• 4. Kristýna Vacková (MD Fitness Lanškroun)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Eva Blahůtová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 2. Aneta Bublíková
• 3. Iveta Chrástková (InCore Fitness Brno)
• 4. Eliška Chromíková
• 5. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 6. Lucia Černíková
• 7. Michaela Hlávková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Simona Hrbáčková
• 10. Nikola Hrušáková
• 11. Karolína Juráčková (Extrifit Club)
• 12. Lucie Jurková
• 13. Radka Kameníčková
• 14. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 15. Karolína Kováčová (Pro Life Fitness Telč)
• 16. Radka Křiváková (Big1One Fitness)
• 17. Kateřina Mlčáková (Fitness AVE Přerov)
• 18. Mariana Mullerová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 19. Denisa Navrátilová
• 20. Markéta Pápayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 21. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 22. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 23. Kateřina Slaninová
• 24. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 25. Sylvie Staňková (Hulk Gym Brno)
• 26. Lucie Šedá
• 27. Tereza Terešáková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 28. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)
• 29. Martina Vacíková
• 30. Pavlína Vlachová
• 31. Tereza Vondráčková (Logymfitness Sadská)
• 32. Jana Votrubová (World Fitness Vlašim)
• 33. Jaroslava Vyklická (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 34. Veronika Wagnerová (Fitness Slunce Tábor)
• 35. Ivana Mešková (Slovensko)

Fitness dívek

Závodnice budou rozděleny do dvou věkových kategorií.

• 1. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 2. Klára Dubšíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Sára Janáčková (All Stars fitness tým Lužice)
• 5. Tereza Kafková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Kristýna Koblihová (Fitness AVE Přerov)
• 7. Adéla Kupková (Fitness AVE Přerov)
• 8. Linda Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 9. Nela Laurichová (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 10. Sára Libá (Sportovní akademie P&M Petry Kadlecové)
• 11. Sára Maděryčová (All Stars fitness tým Lužice)
• 12. Adeli Nesvadbová (Fitness AVE Přerov)
• 13. Veronika Pekařová (All Stars fitness tým Lužice)
• 14. Barbora Slavíková (All Stars fitness tým Lužice)
• 15. Kateřina Smičková (Fitness AVE Přerov)
• 16. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 17. Nicol Celeriková (Slovensko)
• 18. Petra Holešová (Slovensko)
• 19. Lucia Mikušová (Slovensko)
• 20. Vanesa Habánková (Slovensko)

Fitness chlapců

• 1. Matěj Kalaš (SK Moog Brno)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty