Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Jalex Krnov 2016
- startovní listiny

Článek vydán 10. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1531

V neděli Vás srdečně zveme do Klubu Kofola v Krnově na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - GP Jalex Krnov 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 99.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 3. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 4. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 6. Michael Šach
• 7. Erik Šmíd
• 8. Rostislav Vondra

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Aleš Bek
• 2. Petr Dědoch (Remi Sport Prostějov)
• 3. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Jakub Ivanecký (Pro Life Fitness Telč)
• 5. Jaroslav Ježek (Fit Darja Bohumín)
• 6. Václav Malinovský
• 7. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 8. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Petr Polák
• 10. Petr Quis (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Petr Rudolf (No Limits Krnov)
• 12. Lukáš Růžička
• 13. Stanislav Skalička
• 14. Ondřej Svatoň (Pro Life Fitness Telč)
• 15. Michael Šach
• 16. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)
• 17. Ondřej Zmuda (No Limits Krnov)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Petr Dědoch (Remi Sport Prostějov)
• 3. Ladislav Fojtík
• 4. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 5. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Stanislav Skalička
• 8. Lukáš Špaček
• 9. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Pavel Pánek (SIWI Fitness Brno)
• 3. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 4. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 5. Petr Urban (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Banovec (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Drha
• 5. Tomáš Gacek
• 6. Tomáš Guzdek
• 7. Tomáš Hnilo
• 8. Petr Hýbl
• 9. Tomáš Jankůj
• 10. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 11. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Tomáš Kowalski (Mišmaš Fitness Brno)
• 13. Dominik Král
• 14. Michal Medek
• 15. Mario Nitzke (FC KARO Slavia Havířov)
• 16. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 17. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 18. Jan Polášek
• 19. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 20. Petr Rybár
• 21. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 22. Jindřich Suchý
• 23. Vojtěch Trejtnar (Remi Sport Prostějov)
• 24. Petr Uřinovský
• 25. Jaroslav Zámečník
• 26. Karel Zeman
• 27. Tomáš Zikmund

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Anna Kodídková (BBC Praha)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Aneta Bublíková
• 3. Eliška Chromíková
• 4. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 5. Veronika Fidlerová
• 6. Anna Gerschonová (BBC Praha)
• 7. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Kateřina Hanousková (BBC Praha)
• 10. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 11. Simona Hrbáčková
• 12. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 13. Karolína Juráčková (Extrifit Club)
• 14. Radka Kameníčková
• 15. Klára Kolářová
• 16. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 17. Sandra Krtičková
• 18. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 19. Ivana Mešková
• 20. Denisa Navrátilová
• 21. Silvie Paličková
• 22. Markéta Pápayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 23. Eliška Rubínová (Fitness při CVČ Most)
• 24. Michaela Sichálková
• 25. Kateřina Slaninová
• 26. Andrea Slavíková
• 27. Sylvie Staňková
• 28. Petra Stárková (Fit Park Ostrava)
• 29. Lucie Šedá
• 30. Martina Vacíková
• 31. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty