Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2016
- startovní listiny

Článek vydán 10. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1553

V sobotu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU Ostrava na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 108.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. David Bartošík
• 2. Tomáš Buberník
• 3. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 6. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 7. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 9. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. David Bartošík
• 3. Aleš Bek
• 4. Karel Hynek (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Jakub Ivanecký (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Jaroslav Ježek (Fit Darja Bohumín)
• 7. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Václav Malinovský
• 9. Radek Mandl
• 10. Dominik Murin (Naparia Bodybuilding Team)
• 11. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 12. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 13. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 14. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 15. Petr Polák
• 16. Jan Polášek
• 17. Petr Quis (Kubík fitness Ostrava)
• 18. Petr Rudolf (No Limits Krnov)
• 19. Stanislav Skalička
• 20. Ondřej Svatoň (Pro Life Fitness Telč)
• 21. Vladimír Vacík
• 22. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Roman Barabasch (Kubík fitness Ostrava)
• 2. David Bartošík
• 3. Richard Čaja
• 4. Ladislav Fojtík
• 5. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 7. Robert Novotný (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Stanislav Skalička
• 10. Lukáš Špaček
• 11. Michal Zbur

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Pavel Hincák
• 2. Jaroslav Plánka (Power - Gym Krnov)
• 3. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 5. Petr Urban (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Baďura
• 2. Dalibor Bělohoubek (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Ondřej Bozděch (Fitness team Ronnie.cz)
• 4. Jiří Drha
• 5. Jaroslav Filák
• 6. Tomáš Gacek
• 7. Petr Hýbl
• 8. Tomáš Jankůj
• 9. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 10. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 11. Tomáš Kozák (SIWI Fitness Brno)
• 12. Dominik Král
• 13. Michal Medek
• 14. Mario Nitzke (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Jan Polášek
• 17. Jiří Rozprým (Klub kulturistiky Ostrava)
• 18. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 19. Jindřich Suchý
• 20. Ondřej Ulbrich
• 21. Petr Uřinovský
• 22. Lukáš Vymazal
• 23. Jaroslav Zámečník
• 24. Karel Zeman
• 25. Tomáš Zikmund
• 26. Petr Žalkovský

Kondiční bodyfitness

• 1. Aneta Bílková
• 2. Anna Kodídková (BBC Praha)

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Aneta Bublíková
• 2. Kateřina Bursíková
• 3. Eliška Chromíková
• 4. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 5. Veronika Fidlerová
• 6. Anna Gerschonová (BBC Praha)
• 7. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 9. Kateřina Hanousková (BBC Praha)
• 10. Alica Heverová
• 11. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 12. Simona Hrbáčková
• 13. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 14. Karolína Juráčková (Extrifit Club)
• 15. Lucie Jurková
• 16. Radka Kameníčková
• 17. Pavlína Kirschnerová
• 18. Klára Kolářová
• 19. Michaela Králová (Dream Body Fitness Kladno)
• 20. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 21. Aneta Lemperová
• 22. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 23. Ivana Mešková
• 24. Veronika Mullerová
• 25. Denisa Navrátilová
• 26. Silvie Paličková
• 27. Markéta Pápayová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 28. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 29. Eliška Rubínová (Fitness při CVČ Most)
• 30. Kateřina Slaninová
• 31. Andrea Slavíková
• 32. Petra Stárková (Fit Park Ostrava)
• 33. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty