Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ostrava 2016 - výsledky

Článek vydán 12. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 2072

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny kondiční soutěže Grand Prix Ostrava, která se konala v sobotu 12. listopadu v Nové aule VŠB-TU Ostrava. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž se přihlásilo 108 závodníků, na pódium jich nastoupilo 105.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 103 David Bartošík Prostějov 1998 3 4 10 14
2. 104 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 6 5 10 15
3. 49 Karel Hynek FC KARO Slavia Havířov 1998 11 11 22 33
4. 22 Martin Kulíšek Fit Darja Bohumín 1999 15 12 24 36
5. 8 Dominik Murin Naparia Bodybuilding Team 1998 10 14 26 40
6. 2 Pavel Kutlák No Limits Krnov 2000 19 18 36 54
7. 96 Jan Makarov Kubík fitness Ostrava 2000 20 - - 20
8. 34 Tomáš Buberník Olomouc 1999 24 - - 24

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 105 Petr Quis Kubík fitness Ostrava 1997 8 7 12 19
2. 21 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 6 8 18 26
3. 47 Ondřej Svatoň Pro Life Fitness Telč 1993 6 9 18 27
4. 103 David Bartošík Prostějov 1998 10 10 22 32
5. 104 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 15 14 28 42
6. 5 Vladimír Vacík Kutná Hora 1995 20 18 30 48
7. 81 Jakub Ambrozek Eurogym Fitness Olomouc 1995 20 - - 20
8. 38 Marek Ošťádal Fitness Factory Olomouc 1995 26 - - 26
9. 68 Robert Novotný FC KARO Slavia Havířov 1993 26 - - 26
10. 61 Radek Mandl Havlíčkův Brod 1993 29 - - 29
11. 69 Václav Malinovský Praha 1995 34 - - 34
12. 35 Petr Polák Ústí nad Labem 1993 36 - - 36
13. 19 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 38 - - 38
14. 49 Karel Hynek FC KARO Slavia Havířov 1998 43 - - 43
15. 16 Stanislav Skalička Zlín 1995 43 - - 43
16. 4 Petr Rudolf No Limits Krnov 1995 - - - -
16. 8 Dominik Murin Naparia Bodybuilding Team 1998 - - - -
16. 40 Jaroslav Ježek Fit Darja Bohumín 1994 - - - -
16. 60 Aleš Bek Liberec 1996 - - - -
16. 75 Martin Němec Obořil Elite Team 1993 - - - -
16. 79 Jan Polášek Brno 1996 - - - -
16. 87 Jakub Ivanecký Pro Life Fitness Telč 1994 - - - -

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 29 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany 1989 7 7 14 21
2. 3 Lukáš Špaček Havířov 1988 7 10 12 22
3. 21 Tomáš Vlha KSK Jalex Team Krnov 1995 7 11 16 27
4. 103 David Bartošík Prostějov 1998 9 8 22 30
5. 24 Roman Barabasch Kubík fitness Ostrava 1989 18 14 30 44
6. 81 Jakub Ambrozek Eurogym Fitness Olomouc 1995 15 14 34 48
7. 17 Michal Zbur Kroměříž 1991 24 - - 24
8. 68 Robert Novotný FC KARO Slavia Havířov 1993 24 - - 24
9. 19 Daniel Koždoň SK PEPA centrum Opava 1993 26 - - 26
10. 97 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 27 - - 27
11. 26 Ladislav Fojtík Bílovec 1990 34 - - 34
12. 16 Stanislav Skalička Zlín 1995 35 - - 35

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 107 Jakub Sehnal Bodyland Fitness Ostrava 1973 3 4 6 10
2. 33 Petr Urban FC KARO Slavia Havířov 1967 8 8 14 22
3. 37 Pavel Hincák Mišmaš Brno 1984 7 7 16 23
4. 30 Jan Toman Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 12 12 24 36
5. 20 Jaroslav Plánka Power - Gym Krnov 1968 15 15 30 45

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 107 Jakub Sehnal Bodyland Fitness Ostrava


Kondiční physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 74 Richard Kaván Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1990 175,0 3 4 7
2. 52 Jiří Drha Zlín 1995 172,0 8 6 14
3. 58 Jan Polášek Zábřeh 1991 175,0 9 7 16
4. 67 Petr Uřinovský Hranice 1994 172,0 13 14 27
5. 28 Dalibor Bělohoubek FC KARO Slavia Havířov 1993 173,0 17 15 32
6. 32 Petr Žalkovský Brno 1992 175,0 17 17 34
7. 56 Dominik Král Opava 1999 171,0 22 - 22
8. 76 Petr Hýbl Český Těšín 1984 171,0 24 - 24
9. 70 Jiří Rozprým Klub kulturistiky Ostrava 1995 178,0 27 - 27
10. 82 Tomáš Kozák SIWI Fitness Brno 1997 173,0 28 - 28
11. 102 Tomáš Baďura Zlín 1995 165,0 31 - 31
12. 43 Jaroslav Zámečník Náchod 1990 173,0 36 - 36

Kondiční physique mužů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 63 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 184,0 4 5 9
2. 18 Mario Nitzke FC KARO Slavia Havířov 1995 181,0 7 9 16
3. 78 Jindřich Suchý Kubík fitness Ostrava 1982 181,0 9 9 18
4. 92 Ondřej Bozděch Fitness team Ronnie.cz 1992 180,0 12 12 24
5. 62 Lukáš Vymazal Třinec 1993 185,0 14 14 28
6. 100 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 186,0 20 16 36
7. 90 Jaroslav Filák Zlín 1987 184,0 23 - 23
8. 7 Ondřej Ulbrich Frýdek-Místek 1997 187,0 23 - 23
9. 27 Tomáš Jankůj Zlín 1994 188,0 26 - 26
10. 98 Tomáš Gacek Opava 1998 180,0 30 - 30
11. 44 Tomáš Zikmund Tachov 1994 181,0 33 - 33
12. 41 Michal Medek Brno 1994 182,0 36 - 36
13. 83 Karel Zeman Valtice 1984 179,0 39 - 39

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
1. 63 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 53 Aneta Bílková Blansko 1997 166,0 3 4 7
2. 106 Anna Kodídková BBC Praha 1997 168,0 6 5 11


Kondiční bikiny fitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 31 Aneta Lemperová Nové Město na Moravě 1998 162,0 4 4 8
2. 110 Petra Stárková Fit Park Ostrava 1989 159,0 8 8 16
3. 64 Anna Gerschonová BBC Praha 1995 160,0 9 9 18
4. 6 Jitka Pokorná Factory Fitness Bystrc 1978 155,0 11 12 23
5. 55 Veronika Fidlerová Slovensko 1997 164,0 17 11 28
6. 86 Michaela Líbalová Gladiator Arena Ústí nad Labem 1996 166,0 14 16 30
7. 89 Ivana Halamová Fitness při CVČ Most 1982 164,0 20 - 20
8. 84 Michaela Králová Dream Body Fitness Kladno 1992 160,0 22 - 22
9. 111 Aneta Bublíková Šumperk 1994 159,0 27 - 27
10. 94 Karolína Juráčková Extrifit Club 1996 161,0 27 - 27
11. 88 Kateřina Slaninová Nový Jičín 1997 166,0 35 - 35
12. 93 Denisa Navrátilová Brno 1985 164,0 35 - 35
13. 77 Andrea Slavíková Ústí nad Labem 1992 157,0 37 - 37
14. 39 Nikola Hvorková TJ Valašské Meziříčí 1990 165,0 38 - 38
15. 71 Klára Kolářová Praha 1993 162,0 44 - 44
16. 73 Silvie Paličková Krnov 2001 166,0 48 - 48

Kondiční bikiny fitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 85 Ivana Mešková Slovensko 1993 175,0 7 7 14
2. 57 Simona Hrbáčková Hranice 2000 180,0 8 8 16
3. 95 Radka Kameníčková Most 1991 168,0 7 9 16
4. 54 Simona Vozihnojová Pro Life Fitness Telč 1985 171,0 11 7 18
5. 9 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 175,0 10 14 24
6. 42 Eliška Chromíková Vsetín 1997 184,0 23 18 41
7. 91 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 169,0 23 - 23
8. 45 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167,0 24 - 24
9. 25 Michaela Čečatková Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 175,0 26 - 26
10. 51 Kateřina Bursíková Praha 1993 167,0 29 - 29
11. 46 Eliška Rubínová Fitness při CVČ Most 1987 169,0 34 - 34
12. 36 Kateřina Hanousková BBC Praha 1995 180,0 35 - 35
13. 80 Markéta Pápayová T&M Olympia Fitness Praha 1993 175,0 39 - 39
14. 23 Veronika Mullerová Chrudim 1985 174,0 41 - 41
15. 11 Pavlína Kirschnerová Praha 1993 169,0 45 - 45

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
1. 31 Aneta Lemperová Nové Město na Moravě


Ceny pro závodníky


Rozhodčí


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty