Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Grand Prix Ronnie.cz 2016
- startovní listiny

Článek vydán 17. 11. 2016 - Informace svazu - zhlédnutí: 1141

V neděli Vás srdečně zveme do Městského kulturního zařízení Březnice na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů a masters, physique mužů, bikiny fitness žen a masters a bodyfitness žen - GP Ronnie.cz 2016. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 154.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu
(pouze e-mailem na martin@skfcr.cz)

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. David Bartošík
• 2. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jan Černý (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Viktor Dvořáček
• 5. Adam Hanzel
• 6. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 8. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Martin Medvedyk
• 10. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 11. Tomáš Svoboda (Atlas Club Hořovice)
• 12. Erik Šmíd
• 13. Dominik Švarc (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 14. Jakub Ullrich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 15. David Urbanský
• 16. Jaromír Vondra (Pajič Trainings)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Vojtěch Baloušek (Pro Life Fitness Telč)
• 2. David Bartošík
• 3. Aleš Bek
• 4. Marek Bímon (Muscle Factory Březnice)
• 5. Lukáš Hejhal (Muscle Factory Březnice)
• 6. Marek Ješko (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 7. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Martin Kříž
• 9. Václav Malinovský
• 10. Tomáš Malý (Muscle Factory Březnice)
• 11. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 12. Tomáš Oberreiter
• 13. Petr Polák
• 14. Petr Samohýl (Fitness AVE Přerov)
• 15. Stanislav Skalička
• 16. Michal Soukup
• 17. Vladimír Vacík
• 18. Jan Jiří Vícha

Kondiční kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vojtěch Baloušek (Pro Life Fitness Telč)
• 2. Jakub Hrnčíř
• 3. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 4. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Lukáš Müller
• 6. Martin Nentvich
• 7. David Pašek (Muscle Factory Březnice)
• 8. Rudolf Pokorný
• 9. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 10. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Michal Soukup

Kondiční kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. David Bartošík
• 2. Lukáš Hanuska
• 3. Adam Hanzel
• 4. Vladislav Havrlík (Muscle Factory Březnice)
• 5. Lukáš Hejhal (Muscle Factory Březnice)
• 6. Pavel Hincák
• 7. Petr Mankovický (Fitness Victory)
• 8. Pavel Pánek (SIWI Fitness Brno)
• 9. Vojtěch Řezáč (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Lukáš Řezníček
• 11. Roman Samko
• 12. Stanislav Skalička
• 13. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)
• 14. Ondřej Švabovský
• 15. Kamil Vaněk

Kondiční kulturistika masters

• 1. Antonín Hrudník (Fitness Aquapalace)
• 2. David Pašek (Muscle Factory Březnice)
• 3. Martin Škrýba (Muscle Factory Březnice)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Tomáš Baďura
• 2. Jan Bláha (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Michal Chamula (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Josef Chovančík (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 5. Vladimír Černý (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 6. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 7. Martin Holý
• 8. Petr Kaiser
• 9. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 10. Marek Kinčl
• 11. Štěpán Kmoch
• 12. Jakub Kochta
• 13. Dominik Konečný
• 14. Tomáš Kowalski (Mišmaš Fitness Brno)
• 15. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 16. Lukáš Kverka (Fitness Aquapalace)
• 17. Tomáš Lipovský
• 18. Michal Malicher
• 19. Martin Mašek
• 20. Temirlan Muratali (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 21. Daniel Oktábec
• 22. Daniel Pavlíček (Studio PEPA Opava)
• 23. Lukáš Roh (T&M Olympia Fitness Praha)
• 24. Tomáš Rožnovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 25. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 26. Robert Šafář (Fitness team Ronnie.cz)
• 27. Jan Šedivý
• 28. Petr Šimůnek (Muscle Factory Březnice)
• 29. Ján Škrabák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 30. David Šváb (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 31. Lukáš Vokatý (Muscle Factory Březnice)
• 32. Tomáš Výborný (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 33. František Zbahna
• 34. Karel Zeman
• 35. Tomáš Zikmund

Kondiční bodyfitness

• 1. Klaudia Bartová
• 2. Simona Hošková
• 3. Anna Kodídková (BBC Praha)
• 4. Marie Kulhánková
• 5. Aneta Mlčochová (Fitness U Pešků Liberec)
• 6. Anna Rohnová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Nikola Selixová (Fitness Mamut Úvaly)

Kondiční bikiny fitness masters

Pro malý počet přihlášených závodnic byla spojena s kategorií kondiční bikiny fitness.

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do tří výškových kategorií.

• 1. Jessica Adamcová
• 2. Eva Aronová
• 3. Barbora Šárová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 4. Eva Blahůtová (Harmony Wellnes Club Písek)
• 5. Kateřina Bursíková
• 6. Eliška Chromíková
• 7. Barbora Čechurová
• 8. Michaela Čečatková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 9. Lucia Černíková
• 10. Michaela Dlesková
• 11. Anna Gerschonová (BBC Praha)
• 12. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 13. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 14. Kateřina Hanousková (BBC Praha)
• 15. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 16. Radka Kameníčková
• 17. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 18. Pavlína Kirschnerová
• 19. Klára Kolářová
• 20. Barbora Koutenská (Muscle Factory Březnice)
• 21. Michaela Králová (Dream Body Fitness Kladno)
• 22. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 23. Michaela Krejčí (Eagle Fitness)
• 24. Sandra Krtičková
• 25. Aneta Lemperová
• 26. Michaela Líbalová (Gladiator Arena Ústí nad Labem)
• 27. Jaroslava Liehmannová (BBC Praha)
• 28. Dagmar Macháčková (Fitness Centrum Alice)
• 29. Kateřina Mlčáková (Fitness AVE Přerov)
• 30. Mariana Mullerová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 31. Mariya Oleynik (T&M Olympia Fitness Praha)
• 32. Tatyana Presňakova
• 33. Miluše Řeháková (Fitness Centrum Alice)
• 34. Markéta Řehová (TJ Jiskra Nový Bor)
• 35. Eliška Rubínová (Fitness při CVČ Most)
• 36. Kristýna Seidlová
• 37. Andrea Slavíková
• 38. Lucie Šedá
• 39. Tereza Terešáková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 40. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)
• 41. Aneta Valdhansová (Fitness team Ronnie.cz)
• 42. Tereza Vondráčková (Logymfitness Sadská)
• 43. Olexandra Voronina (Fitness Victory)
• 44. Jana Votrubová (World Fitness Vlašim)
• 45. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)
• 46. Tereza Vrchovská (Infitness Zlín)
• 47. Jaroslava Vyklická (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 48. Lenka Zuzánková
• 49. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty