Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech mužů a žen 2017 - startovní listiny

Článek vydán 10. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 8845

V neděli 16. dubna Vás srdečně zveme do Kulturního domu Lorec v Kutné Hoře na Mistrovství Čech mužů a žen 2017.

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 179.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Kulturistika mužů do 67,5 kg

• 1. Tiep Bui Duc (Extrifit Club)
• 2. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 3. Robert Redlich (TJ Jiskra Nový Bor)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. Tomáš Bár (Leon Team Praha)
• 2. Martin Černý (O. K. Universal Gym Ústí nad Labem)
• 3. Martin Kišela (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 4. Tomáš Koprla (Extrifit Club)
• 5. Tomáš Lukáč (M-klub Roudnice nad Labem)
• 6. Ladislav Mráz (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 7. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 8. Adam Pivoňka (Fitness KWK Fit)
• 9. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 10. Miroslav Pražma (Fitness Slunce Tábor)
• 11. Jan Púček (MTV Fitness Praha)
• 12. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 13. Dominik Šesták (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 14. František Ševčík (Pajič Trainings)
• 15. Václav Weinfurt (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Kulturistika mužů do 82,5 kg

• 1. Zdeněk Zvolánek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 2. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 3. Tomáš Blahout (Sportcentrum Cheb)
• 4. Milan Bodlák (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Petr Fric (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 6. Zbyněk Hlaváček (MTV Fitness Praha)
• 7. Pavel Jeřábek (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 8. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 9. Karel Kunz (Fitness při CVČ Most)
• 10. Filip Novák (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 11. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 12. Radim Volák (Gold Team Karviná)
• 13. Jan Voráček (Fitness Centrum Aura Plzeň)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Adámek (Extrifit Club)
• 2. Michal Dlouhý (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Jan Doležálek (Fitness studio TP Chotěboř)
• 4. Josef Kašpar (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 7. Aleš Šlechta (Extrifit Club)
• 8. Luboš Tengler (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Aleš Trpišovský (Fitness Star)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Jan Havlík (FC Stami Gym Volary)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Jan Kittner (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 4. Radim Kučera (Fit klub Ludvík)
• 5. Zdeněk Pražák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 6. Martin Prokeš (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 8. Ervín Wallisch (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Zdeněk Budíček (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hofman (SK Factory Team Ústí nad Labem)
• 3. David Jirkovský (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Andrej Ondruš (Extrifit Club)
• 5. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 6. Jan Šmíd (SK Tři studně)
• 7. Lukáš Uhlík (Fitness při CVČ Most)
• 8. Václav Vaněk (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Kamil Vaněk (SK Factory Team Ústí nad Labem)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Lubomír Augustín (Pulse Czech Republic)
• 2. Rudolf Bičánek (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Jan Bláha (Muscle Factory Březnice)
• 4. Vlastislav Kříž (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Alexey Musatov (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. Filip Pospíšil (Extrifit Club)
• 7. Jiří Schäfer (Fitkouč)
• 8. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Lukáš Červený (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 2. Alessandro De Martino (Eagle Fitness)
• 3. Petr Květoň (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 4. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 5. Tomáš Lipovský (Extrifit Club)
• 6. Josef Šefl (Fitness Aquapalace)
• 7. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Lukáš Dočkal (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 3. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 4. Patrik Herčzík (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 5. Jaroslav Janouch (Fit klub Ludvík)
• 6. Richard Kaván (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 7. Milan Manasil (Extrifit Club)
• 8. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 9. Petr Poddaný (Pure Health & Fitness Praha)
• 10. Tomáš Slavětínský (Factory Pro Praha)
• 11. Marek Sviridov (Extrifit Club)
• 12. Radomír Šefr (SK Sportaktiv Jablonec nad Nisou)
• 13. Patrik Voříšek (Extrifit Club)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Martin Mikšíček (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Tomáš Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Michael Špaček (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Petr Bůžek (Dream Gym Hněvousice)
• 3. Stanislav Čech (Rami Sport Fitness Nymburk)
• 4. Pavel Dressler (Fitness KWK Fit)
• 5. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 6. Jan Herynk (Hammer Strength Fitness)
• 7. Jiří Hofrichtr (Fitness KWK Fit)
• 8. Jan Hrázský (Infinity Fitness Český Brod)
• 9. Štěpán Kmoch (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 10. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 11. Petr Poc (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 12. Jan Šedivý (Hammer Strength Fitness)
• 13. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 14. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)
• 15. Petr Verner (Hammer Strength Fitness)
• 16. David Veselý (Eagle Fitness)
• 17. Jan Vlček (Hammer Strength Fitness)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Aneta Brožková (Pajič Trainings)
• 2. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 3. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 4. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 5. Tatiana Naddennaia (Fitness Mania Gym Kladno)
• 6. Denisa Pilařová (Fitness Club Luky Karlovy Vary)
• 7. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Lucie Janů (Infinity Fitness Český Brod)
• 4. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 5. Margaryta Říčařová (Fitness Star)
• 6. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 7. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 8. Anna Vaculíková (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 9. Lucie Vostrá (Fitness studio Mike)
• 10. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Marcela Blechtová (Xfitness Praha)
• 3. Jana Brašničková (Extrifit Club)
• 4. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 5. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 6. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Daniela Franová (Xfitness Praha)
• 8. Helena Jenisová (Xfitness Praha)
• 9. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 10. Marie Kovaříková (Target Team)
• 11. Michaela Králová (Dream Body Fitness Kladno)
• 12. Michaela Krejčí (Eagle Fitness)
• 13. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 14. Marina Mocanu (Target Team)
• 15. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 16. Martina Průšová (LaKu Bodybuilder Team)
• 17. Roksana Roshkaniuk (Fitnesscentrum Pouzar)
• 18. Veronika Svobodová (Fitness při CVČ Most)
• 19. Monika Tichá (Harmony Wellnes Club Písek)
• 20. Denisa Votápková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Martina Chocholoušová (Fitness Victory)
• 2. Pavla Halabrínová (Xfitness Praha)
• 3. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 4. Lenka Hlaváčková (Posilovna SA Jičín)
• 5. Soňa Hořáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 8. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 9. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 10. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 11. Michaela Šandorová (Fit klub Ludvík)
• 12. Tereza Šeráková (Eagle Fitness)
• 13. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Jana Feřtová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Yulia Grishchuk (Target Team)
• 4. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 5. Martina Holúbková (MTV Fitness Praha)
• 6. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 8. Alena Neffová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Vladimíra Nosková (Extrifit Club)
• 10. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Kateřina Poulíčková (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 12. Tatyana Presňakova (Fitness team Ronnie.cz)
• 13. Markéta Řehová (TJ Jiskra Nový Bor)
• 14. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 15. Marie Sázelová (T&M Olympia Fitness Praha)
• 16. Kateřina Švástová (MTV Fitness Praha)
• 17. Eliška Urbanová (Fitness Mamut Úvaly)
• 18. Martina Vymazalová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 19. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty