Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství ČR mužů, žen, párů
a masters 2017 - výsledky (sobota)

Článek vydán 22. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 5514

Přinášíme Vám kompletní výsledky ze sobotní části dvoudenní vrcholné soutěže jarní sezóny Mistrovství České republiky mužů, žen, párů a masters 2017, které se konalo v sobotu 22. a v neděli 23. dubna na Výstavišti Lysá nad Labem. Do 13 kategorií kulturistiky se přihlásilo celkem 98 závodníků, z nichž 94 nakonec nastoupilo na soutěžní pódium. Přímý přenos ze sobotní části sledovalo 5.714 diváků.


SOBOTA | NEDĚLE


Kulturistika mužů do 67,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Tomáš Lukáč M-klub Roudnice nad Labem 1978 66,8 3 3 6 9
2. 33 Martin Křivánek Fitness Slunce Tábor 1990 66,2 6 6 12 18
3. 92 Tiep Bui Duc Extrifit Club 1991 60,1 10 9 22 31
4. 37 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 66,8 11 12 20 32
5. 53 Robin Grenar TJ Valašské Meziříčí 1995 67,5 15 15 32 47
6. 83 Robert Redlich TJ Jiskra Nový Bor 1974 63,6 18 18 34 52
7. 17 Ondřej Partyngl SF7 Team 1988 67,5 21 - - 21
8. 68 Daniel Szafranek Kubík fitness Ostrava 1988 61,5 24 - - 24

Kulturistika mužů do 75 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 95 Petr Michálek SK Moog Brno 1976 74,2 5 3 10 13
2. 24 Miroslav Pražma Fitness Slunce Tábor 1982 72,0 4 7 8 15
3. 30 Lukáš Kelnar TJ Nový Jičín 1979 67,9 10 9 16 25
4. 64 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 73,4 10 10 24 34
5. 89 Petr Šulc Eurogym Fitness Olomouc 1982 74,1 19 17 32 49
6. 56 Dominik Šesták Profi Fitness Eva Plzeň 1996 71,6 19 16 34 50
7. 36 Martin Kišela Fit HB Havlíčkův Brod 1987 72,3 20 - - 20
8. 38 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 72,9 20 - - 20

Kulturistika mužů do 82,5 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 87 Aleš Trpišovský Fitness Star 1989 81,1 4 3 6 9
2. 13 Ladislav Mráz Fitness Centrum Aura Plzeň 1979 79,7 5 6 12 18
3. 16 Jakub Richter FFF Bodybuilding Rakovník 1992 79,3 13 13 20 33
4. 100 Tomáš Adámek Extrifit Club 1987 81,4 14 10 26 36
5. 66 Radek Lysý Fitness Factory Jihlava 1988 80,4 9 13 26 39
6. 26 Martin Popelka BBK Fitness Sokol Znojmo 1990 81,1 19 18 36 54
7. 20 Tomáš Blahout Sportcentrum Cheb 1992 81,7 20 - - 20

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 96 Jan Křenek Extrifit Club 1986 87,3 7 7 12 19
2. 59 Ondřej Štípek Profi Studio Jablonický 1991 87,5 7 6 14 20
3. 101 Radim Kolář Bodyflex Fitness Litoměřice 1993 86,1 9 7 16 23
4. 46 Michal Herman Fitcentrum Dragon Ostrava 1988 86,4 8 10 20 30
5. 28 Michal Dlouhý Fitness Mania Gym Kladno 1987 86,7 18 17 30 47
6. 65 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 89,2 16 16 36 52
7. 99 Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava 1970 84,9 22 - - 22
8. 4 Jan Doležálek Fitness studio TP Chotěboř 1990 88,0 23 - - 23
9. 5 Zdeněk Zvolánek Fitness studio TP Chotěboř 1993 83,8 26 - - 26

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 41 Martin Komárek T&M Olympia Fitness Praha 1979 91,5 3 4 6 10
2. 6 Jakub Caha Pro Life Fitness Telč 1988 100,6 8 6 14 20
3. 31 Lukáš Motús Kubík fitness Ostrava 1992 94,7 7 7 14 21
4. 18 Jan Kittner Bodyflex Fitness Litoměřice 1989 105,4 12 12 24 36
5. 39 Jakub Valášek BBK Fitness Sokol Znojmo 1991 91,6 16 16 30 46
6. 11 Rudolf Bičánek Profi Fitness Eva Plzeň 1979 107,0 17 17 36 53
7. 84 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 106,1 21 - - 21
8. 90 Radim Kučera Fit klub Ludvík 1978 101,0 24 - - 24
9. 60 Tomáš Dvořáček Mišmaš Fitness Brno 1986 91,0 27 - - 27

Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 87 Aleš Trpišovský Fitness Star 1989 81,1


Kulturistika vozíčkářů

p. č. jméno oddíl / stát nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Petr Klíma Fitpeople Jihlava 1992 3 3 6 9
2. 23 Petr Lindák Sportstudio Prima Karlovy Vary 1972 6 6 12 18


Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 7 Pavel Forman Irongym Kyjov 1971 85,0 3 3 6 9
2. 95 Petr Michálek SK Moog Brno 1976 74,2 7 6 14 20
3. 99 Bohuslav Krajíček Fitness Factory Jihlava 1970 84,9 8 9 16 25
4. 64 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 73,4 14 12 24 36
5. 37 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 66,8 15 15 30 45
6. 50 Daniel Tomeš T&M Olympia Fitness Praha 1975 90,6 17 17 36 53
7. 54 Pavel Brožek T&M Olympia Fitness Praha 1970 97,5 22 - - 22
8. 85 Aleš Šlechta Extrifit Club 1971 79,9 24 - - 24
9. 9 Luboš Tengler Fitness team Ronnie.cz 1972 84,5 27 - - 27
10. 52 Marcel Maček SK Moog Brno 1975 81,1 30 - - 30
11. 29 Pavel Fanta City Flex Gym Kralupy nad Vltavou 1973 92,5 33 - - 33

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 84 Michal Kičák Hard Core Gym Františkovy Lázně 1965 106,1 4 5 8 13
2. 3 Jiří Chládek MD Fitness Lanškroun 1966 81,8 5 7 12 19
3. 19 Jiří Němec TJ Slovácká Slávia 1958 74,9 12 7 24 31
4. 1 Zbyněk Bulava Kubík fitness Ostrava 1967 79,5 10 12 22 34
5. 14 Petr Urban FC KARO Slavia Havířov 1967 81,0 14 14 30 44
6. 61 Miloslav Birnbaum Fitness Mania Gym Kladno 1963 79,3 18 18 36 54
7. 78 Jaroslav Husák TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem 1964 99,5 21 - - 21

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 74 Vladimír Semerád LaKu Bodybuilder Team 1953 90,2 3 3 6 9
2. 97 Milan Vanďurka Fit - K.O. Staré Město 1957 86,9 9 7 14 21
3. 55 Vladimír Dvořák Fitness při CVČ Most 1956 81,3 6 8 16 24
4. 86 Jaroslav Mlček KSK Jalex Team Krnov 1955 76,2 12 12 24 36
5. 88 Aleš Vrzák Fitnesscentrum B + M 1957 79,0 15 15 30 45

Kulturistika mužů masters nad 65 let

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 34 Milan Bodlák Fitness Centrum Aura Plzeň 1952 79,7 3 3 6 9
2. 49 Vladimír Štěpánek Fitness studio TP Chotěboř 1949 68,0 6 6 12 18
3. 43 Jaroslav Kokeš Fitness Sport Club Kadaň 1949 73,7 10 10 20 30
4. 15 Pavel Beránek Gym 2000 Kladno 1947 73,1 11 12 22 34
5. 51 Jan Horáček TJ Slavoj Děčín 1946 79,8 15 14 26 40

Kulturistika mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 7 Pavel Forman Irongym Kyjov 1971 85,0


Klasická kulturistika do 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 35 Tomáš Vykydal InCore Fitness Brno 1990 175,0 77,1 4 3 10 13
2. 77 Tomáš Hlava MD Fitness Lanškroun 1988 179,0 80,3 8 7 14 21
3. 32 David Jirkovský T&M Olympia Fitness Praha 1990 174,5 78,3 8 8 18 26
4. 47 Richard Bilik SK Luna Fitness Havířov 1979 179,0 82,8 9 11 18 29
5. 22 Bohumil Ševc Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1977 176,0 80,0 18 15 34 49
6. 8 Petr Hrabal MD Fitness Lanškroun 1991 178,0 81,4 17 18 32 50
7. 80 Jan Šmíd SK Tři studně 1986 178,0 80,6 20 - - 20

Klasická kulturistika nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 91 Jan Bláha Muscle Factory Březnice 1994 182,0 88,0 5 3 10 13
2. 71 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 184,0 85,9 5 7 14 21
3. 27 Jakub Šostý SF7 Team 1989 189,0 94,2 8 9 14 23
4. 93 Karel Šnajdr Fit Life 24 Hours Ostrava 1991 188,0 92,9 14 12 28 40
5. 70 Jiří Schäfer Fitkouč 1971 181,0 85,0 18 14 30 44
6. 48 Karel Slavík Března Fitness Club Česká Lípa 1989 189,0 94,5 16 17 30 47
7. 21 Vlastislav Kříž Hard Core Gym Františkovy Lázně 1978 192,0 98,0 19 - - 19
8. 98 David Gebel SK PEPA centrum Opava 1992 187,0 93,7 24 - - 24
9. 79 Alexey Musatov Fitness team Ronnie.cz 1981 192,0 96,9 27 - - 27

Klasická kulturistika masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 Miroslav Dopirák TJ Valašské Meziříčí 1977 184,0 85,9 3 3 6 9
2. 70 Jiří Schäfer Fitkouč 1971 181,0 85,0 8 8 14 22
3. 22 Bohumil Ševc Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1977 176,0 80,0 7 7 16 23
4. 63 Patrik Šerý Arny Gym Club Profesional 1975 183,0 88,6 13 13 24 37
5. 62 Martin Prokeš Extrifit Club 1968 185,5 93,4 14 14 30 44
6. 82 Petr Mohyla SK Radoch Ostrava 1972 175,0 71,3 18 18 36 54
7. 69 Jiří Adámek TJ Nový Jičín 1960 178,0 71,6 21 - - 21

Klasická kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 91 Jan Bláha Muscle Factory Březnice 1994 182,0


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty