Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

RCO Fitness Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 27. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 2180

V neděli 30. dubna Vás srdečně zveme do kongresového sálu Pegasus RCO v Olomouci na RCO Fitness Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 86.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci FINÁLOVOU ČÁST soutěže (od 14:30) sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Lukáš Borák (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 3. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 4. Marek Ošťádal (Fitness Factory Olomouc)
• 5. Jakub Richter (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 6. Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
• 7. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 8. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 2. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)
• 3. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 4. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)
• 5. Aleš Trpišovský (Fitness Star)

Kulturistika mužů nad 90 kg

Kategorie bude pravděpodobně na místě sloučena s předchozí kategorií.

• 1. Lukáš Belák (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika

• 1. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Radek Holbus (Fit Park Ostrava)
• 3. Martin Kortiš (Fitness Instructor Kaplice)
• 4. Matěj Novák (Eurogym Fitness Olomouc)
• 5. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)
• 6. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 7. Jakub Šostý (SF7 Team)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Kamil Bubeník (Unnosport Ostrava)
• 2. Petr Hýbl (Unnosport Ostrava)
• 3. Jiří Malíř (Eurogym Fitness Olomouc)
• 4. Jiří Novotný (TJ Olympia Zlín)
• 5. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 6. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 7. Vojtěch Trejtnar (Infitness Zlín)
• 8. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 9. Ladislav Vopravil (Sport Studio Sandow Mariánské Lázně)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Pavel Jurča (SF7 Team)
• 3. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Jan Liška (Target Team)
• 5. Petr Šorf (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 6. Tomáš Tichý (Fitness AVE Přerov)
• 7. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 3. Štěpán Kmoch (Fitcentrum I-R Club Pardubice)
• 4. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 5. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Pavel Kubát (Gym Cornicula Praha)
• 7. Lukáš Mička (Šali Team Bruntál)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. David Procházka (SF7 Team)
• 10. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 11. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Michaela Kotorová (SK Přerov)
• 2. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Petra Kuncová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 3. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Margaryta Říčařová (Fitness Star)
• 5. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 6. Lenka Růžičková (Fitness Gym Vrábel)
• 7. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Monika Lipnická (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 2. Hana Marková (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 4. Monika Michálková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 5. Marina Mocanu (Target Team)
• 6. Silvie Sher (SK Luna Fitness Havířov)
• 7. Kateřina Stratilová (Kubík fitness Ostrava)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Anna Helekalová (Gold Team Karviná)
• 3. Kateřina Kabelíková (Factory Fitness Bystrc)
• 4. Marie Lišaníková (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Kateřina Poulíčková (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 6. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 7. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 8. Gabriela Marková (SK PEPA centrum Opava)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Eliška Chromíková (Infitness Zlín)
• 3. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 4. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 6. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 7. Denisa Snovická (Slovan Moravská Třebová)
• 8. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 9. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 10. Markéta Šuráňová (Mišmaš Fitness Brno)
• 11. Simona Vozihnojová (Pro Life Fitness Telč)
• 12. Martina Vymazalová (Champions Academy Lucie Vajsové)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty