Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

RCO Fitness Cup 2017 - výsledky

Článek vydán 30. 04. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1797

Výsledky pohárové soutěže jarní sezóny RCO Fitness Cup 2017, která se konala v neděli 30. dubna v kongresovém sálu Pegasus RCO v Olomouci. Na soutěž se přihlásilo 86 závodníků do kategorií kulturistiky, klasické kulturistiky, bodyfitness, bikiny fitness a physique mužů. Na pódium nakonec nastoupilo 74 soutěžících.


Bodyfitness do 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 92 Margaryta Říčařová Fitness Star 1990 164,5 3 3 6
2. 70 Michaela Kotorová SK Přerov 1991 160,5 7 7 14
3. 27 Alena Pokorná Champions Academy Lucie Vajsové 1983 157,0 9 10 19
4. 30 Lenka Růžičková Fitness Gym Vrábel 1978 166,0 10 10 20

Bodyfitness nad 166 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 89 Veronika Brtníková SIWI Fitness Brno 1985 171,0 3 3 6
2. 117 Veronika Olejárová Kubík fitness Ostrava 1991 170,0 6 6 12
3. 25 Markéta Šulcová Eurogym Fitness Olomouc 1986 168,0 10 10 20
4. 127 Petra Kuncová Champions Academy Lucie Vajsové 1987 171,0 11 10 21

Bodyfitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 92 Margaryta Říčařová Fitness Star 1990


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 82 Marina Mocanu Target Team 1991 157,0 6 5 11
2. 86 Barbora Maršálková Fitness při CVČ Most 1991 158,5 8 8 16
3. 21 Silvie Sher SK Luna Fitness Havířov 1989 159,0 9 8 17
4. 69 Monika Michálková Extreme Fitness Kroměříž 1996 163,0 13 13 26
5. 17 Hana Marková MD Fitness Lanškroun 1979 161,5 14 13 27
6. 124 Monika Lipnická Family Fitness Olgy Šípkové 1987 162,5 13 17 30

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 108 Kateřina Poulíčková FFF Bodybuilding Rakovník 1992 165,5 3 3 6
2. 31 Marie Lišaníková Dave Fit Club Zlín 1995 167,0 6 9 15
3. 121 Jana Štěpánková Family Fitness Olgy Šípkové 1994 166,0 9 10 19
4. 119 Gabriela Marková SK PEPA centrum Opava 1988 166,5 12 9 21
5. 71 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 16 14 30
6. 23 Kateřina Kabelíková Factory Fitness Bystrc 1992 165,0 19 18 37
7. 126 Anna Helekalová Gold Team Karviná 1986 168,0 20 - 20
8. 94 Zuzana Hajduková Kubík fitness Ostrava 1980 167,0 21 - 21

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Kateřina Holmanová Extrifit Club 1993 170,5 5 6 11
2. 19 Tatjana Butić Gym Cornicula Praha 1988 173,0 8 6 14
3. 97 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 168,5 9 9 18
4. 120 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 173,0 9 9 18
5. 118 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 173,5 17 16 33
6. 109 Simona Vozihnojová Pro Life Fitness Telč 1985 170,5 18 16 34
7. 81 Jiřina Ročeňová BBC Praha 1992 169,5 23 - 23
8. 116 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 173,0 23 - 23
9. 90 Martina Vymazalová Champions Academy Lucie Vajsové 1992 176,0 24 - 24

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 108 Kateřina Poulíčková FFF Bodybuilding Rakovník 1992


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 123 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993 80,0 4 3 6 9
2. 15 Martin Křivánek Fitness Slunce Tábor 1990 66,5 5 7 12 19
3. 125 Jakub Richter FFF Bodybuilding Rakovník 1992 78,3 9 9 20 29
4. 102 Miloš Růžička SK Morava Kroměříž 1977 72,9 11 11 24 35
5. 24 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 78,9 18 15 26 41
6. 5 Marek Šajnar Fitness AVE Přerov 1988 77,0 21 18 36 54
7. 107 Lukáš Borák Kubík fitness Ostrava 1993 73,9 23 - - 23
8. 110 Petr Havlík Slovan Moravská Třebová 1968 70,3 23 - - 23
9. 26 Tomáš Söhnel Fitness Gym Vrábel 1983 75,5 25 - - 25
10. 36 Marek Ošťádal Fitness Factory Olomouc 1995 74,1 29 - - 29

Kulturistika mužů nad 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 98 Jan Křenek Extrifit Club 1986 88,3 3 5 6 11
2. 122 Aleš Trpišovský Fitness Star 1989 84,6 6 5 12 17
3. 103 Ondřej Sobotka Extrifit Club 1993 96,4 9 9 18 27
4. 11 Lukáš Belák Kubík fitness Ostrava 1987 106,3 12 12 24 36

Klasická kulturistika

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 99 Tomáš Bronerský Kubík fitness Ostrava 1984 191,0 98,4 5 6 10 16
2. 112 Matěj Novák Eurogym Fitness Olomouc 1995 183,5 90,8 7 3 14 17
3. 75 Jakub Šostý SF7 Team 1989 187,0 91,7 9 11 12 23
4. 12 Bohumil Ševc Pro Nutrition team Nové Město n. Met. 1997 178,0 80,4 11 9 24 33
5. 87 Pavel Štůrala FC KARO Slavia Havířov 1992 181,5 88,8 18 15 30 45
6. 111 Radek Holbus Fit Park Ostrava 1993 185,0 88,9 14 18 34 52
7. 91 Karel Šnajdr Fit Life 24 Hours Ostrava 1991 188,0 95,3 21 - - 21
8. 10 Martin Kortiš Fitness Instructor Kaplice 1992 186,0 80,4 24 - - 24

Kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 123 Jan Zapletal TJ Olympia Zlín 1993


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 16 Jiří Malíř Eurogym Fitness Olomouc 1995 176,5 3 3 6
2. 28 Vojtěch Trejtnar Infitness Zlín 1992 167,0 6 7 13
3. 80 Jan Liška Target Team 1994 177,0 9 7 16
4. 115 Ladislav Vopravil Sport Studio Sandow Marián. Lázně 1991 174,0 10 10 20
5. 93 Jiří Novotný TJ Olympia Zlín 1992 176,5 13 13 26
6. 77 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 169,5 18 18 36
7. 105 Dušan Vopelka KSK Jalex Team Krnov 1987 176,5 21 - 21
8. 114 Sebastian Olešovský HELP CZ Bodyfitness Club 1999 173,0 24 - 24

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 4 Pavel Jurča SF7 Team 1989 180,0 3 3 6
2. 1 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,5 7 7 14
3. 38 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 11 11 22
4. 6 Petr Šorf SK Quatro Fitness Ostrava 1989 178,5 13 14 27
5. 29 Tomáš Tichý Fitness AVE Přerov 1976 179,0 15 14 29
6. 95 Zdeněk Vrána Gym Cornicula Praha 1971 179,0 14 16 30

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 106 David Procházka SF7 Team 1995 183,0 3 3 6
2. 113 Filip Kroček Armal Gym Praha 1998 184,0 6 6 12
3. 12 Pavel Kubát Gym Cornicula Praha 1998 183,0 9 9 18
4. 35 Radek Kuba TJ Valašské Meziříčí 1994 185,0 14 13 27
5. 72 Michal Švestka MD Fitness Lanškroun 1985 183,5 16 15 31
6. 76 Matúš Barna Target Team 1989 186,5 16 17 33
7. 37 Štěpán Kmoch Fitcentrum I-R Club Pardubice 1994 189,5 21 - 21

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 16 Jiří Malíř Eurogym Fitness Olomouc 1995


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty