Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

BFC Cup 2017 - startovní listiny

Článek vydán 04. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 4022

V neděli 7. května Vás srdečně zveme do kulturního domu Crystal v České Lípě na pohárovou soutěž v kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - BFC Cup 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 156.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti,
zkontaktujte bez prodlení sekretariát svazu! (VÝHRADNĚ na e-mailu: martin.jebas@skfcr.cz)


Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 3. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 5. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 6. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Michal Trapl (Sportcentrum Delfín)
• 8. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 9. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 3. Patrik Hamouz (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 4. Lukáš Helebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 6. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 8. Jiří Šmelhaus (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. Vladimír Semerád ml. (LaKu Bodybuilder Team)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 3. Jiří Benda (Extrifit Club)
• 4. Petr Fric (Sportovní klub policie Hvězda Karlovy Vary)
• 5. Roman Kaucký (Fitness Instructor Kaplice)
• 6. Martin Křivánek (Fitness Slunce Tábor)
• 7. Jan Púček (MTV Fitness Praha)
• 8. Lukáš Rejholec (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 10. Jaroslav Svoboda (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 11. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 12. Ilyas Cidem (Rakousko)
• 13. Michael Horvath (Rakousko)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 2. Radim Kolář (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Jan Křenek (Extrifit Club)
• 4. Roman Maršálek (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Vladimír Semerád ml. (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Ondřej Sobotka (Extrifit Club)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Guran Bartosz (Polsko)
• 3. Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar)
• 4. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 5. Jan Kittner (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 6. Petr Richtár (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Jiří Surý (Armal Gym Praha)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Alex Brechličuk (Eagle Fitness)
• 2. Zbyněk Hlaváček (MTV Fitness Praha)
• 3. Lukáš Rusin (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Lukáš Slabý (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Bohumil Ševc (Pro Nutrition team Nové Město n. Met.)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Martin Adámek (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. David Bednár (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Tomáš Bronerský (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jiří Hrabák (Fitness team Ronnie.cz)
• 5. Karel Slavík (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Jiří Vinš (Března Fitness Club Česká Lípa)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Petr Chludil (Hulk Gym Brno)
• 3. Jakub Fedák (TJ Sport Chomutov)
• 4. Martin Gabko (SK Fitness Siesta Mělník)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 7. Vladislav Kršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 9. Tomáš Lipovský (Extrifit Club)
• 10. Vít Oravec (TJ Sport Chomutov)
• 11. Martin Pipek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 12. David Vasilievič (Fit Park Ostrava)
• 13. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 14. Miroslav Vrábel (Fitness Victory)
• 15. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 16. Christoph Forstinger (Rakousko)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Zdeněk Vrána (Gym Cornicula Praha)
• 4. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 5. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 6. Kirill Pyzhyanov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 7. Tomáš Tichý (Fitness AVE Přerov)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Matúš Barna (Target Team)
• 2. Tomáš Bašta (Fitness team Ronnie.cz)
• 3. Matěj Brož (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Petr Bůžek (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 5. Lukáš Kotera (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Jaroslav Krejčí (TJ Jiskra Nový Bor)
• 7. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 8. Petr Kubec (Dee Gym Liberec)
• 9. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Petr Poc (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 12. Pavel Šohaj (Gym Cornicula Praha)
• 13. Jaromír Tykal (Delta Fitness Praha)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Alexandra Ferešová (Fitness club Jařest)
• 2. Andrea Jančíková (Hammer Strength Fitness)
• 3. Marie Kulhánková (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 4. Alena Pokorná (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 5. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Kristýna Vojtíšková (Fitnesscentrum Dobříš)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Veronika Brtníková (SIWI Fitness Brno)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Kateřina Hanšová (Fitness Victory)
• 5. Lenka Hlaváčková (Posilovna SA Jičín)
• 6. Petra Kuncová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 7. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 9. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 10. Lenka Suchopárová (Fitness Victory)
• 11. Jitka Šipošová (Oddíl silového trojboje a kulturistiky - TJ Turnov)
• 12. Vladimíra Žeravíková (Profi Fitness Eva Plzeň)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Kateřina Blažčíková (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Martina Crlová (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 4. Štěpánka Dolejšová (TJ Sport Chomutov)
• 5. Petra Halamová (Fitness Hulk Plzeň)
• 6. Monika Lipnická (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 7. Barbora Maršálková (Fitness při CVČ Most)
• 8. Marina Mocanu (Target Team)
• 9. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 10. Jana Petrášová (Fitness Victory)
• 11. Martina Průšová (LaKu Bodybuilder Team)
• 12. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Nikola Pavelková (Slovensko)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Nikol Droščáková (Fit klub Ludvík)
• 2. Lenka Živnůstková (Harmony Wellnes Club Písek)
• 3. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Ivana Halamová (Fitness při CVČ Most)
• 5. Soňa Hořáková (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Veronika Horáková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Kateřina Kostiková (Fitness Daun Znojmo)
• 8. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 9. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 10. Miriam Sudková (Fitness Hulk Plzeň)
• 11. Dominika Suská (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 12. Barbora Viktorie Vaňková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 13. Patrycja Zawistowska (Polsko)
• 14. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 15. Jana Dutková (Slovensko)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 3. Kateřina Holmanová (Extrifit Club)
• 4. Martina Holúbková (MTV Fitness Praha)
• 5. Jana Horová (Fitness Slunce Tábor)
• 6. Sabina Kaderková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Monika Luprichová (Fitness U Pešků Liberec)
• 9. Vladimíra Nosková (Extrifit Club)
• 10. Dominika Pobudová (Fitness team Ronnie.cz)
• 11. Tereza Terešáková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 12. Martina Vymazalová (Champions Academy Lucie Vajsové)
• 13. Karolina Wijata (Polsko)
• 14. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 15. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 16. Gabriela Halmová (Slovensko)
• 17. Tamara Humer (Rakousko)
• 18. Ines Alzesberger (Rakousko)
• 19. Anna Mayer (Rakousko)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty