Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2017 - startovní listiny

Článek vydán 11. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 1610

V sobotu Vás srdečně zveme na zimní stadión v Bohumíně na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 182.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2001, 2002 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 1999, 2000, 2001, 2002 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1994, 1995, 1996, 1997 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Ondřej Bajda (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Daniel Bukovský (SK Moog Brno)
• 3. Nikolas Dunička (FC KARO Slavia Havířov)
• 4. Filip Jakub (Kubík fitness Ostrava)
• 5. David Kotlařík (Irongym Kyjov)
• 6. David Koždoň (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ondřej Kulhánek (FC KARO Slavia Havířov)
• 8. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 9. Vojtěch Martiniak (Profi Fitness Jurys)
• 10. Jan Nikodím (Gold Team Karviná)
• 11. Jan Poledník (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 12. Pavel Pumperla (FIT-GYM Havířov)
• 13. Jan Skýba (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 14. Josef Špetík (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 15. Šimon Vopelka (SC Kaze)
• 16. Jaroslav Zapletal (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 17. Sebastián Židel (FIT-GYM Havířov)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Matyáš Brančík (Fitness Factory Olomouc)
• 3. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Leoš Horka (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 5. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Bohumil Juřík (Šali Team Bruntál)
• 7. Jan Lenárt (FIT-GYM Havířov)
• 8. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Jiří Penc (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 10. Pavel Psota (TJ Olympia Zlín)
• 11. Marek Stoniš (SK PEPA centrum Opava)
• 12. David Vykouřil (Big1One Fitness)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Martin Adamczyk (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Jiří Toman (Irongym Kyjov)
• 3. Daniel Dluhoš (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Jaroslav Fiala (SF7 Team)
• 5. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Lukáš Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 8. Lukáš Jukl (SK Tři studně)
• 9. Lukasz Kantor (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. Miloš Novák (Pro Life Fitness Telč)
• 11. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Filip Stoklasa (SK PEPA centrum Opava)
• 13. Petr Svoboda (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 14. Erik Šmíd (Infitness Zlín)

Physique dorostu

• 1. Radek Baron (Fitness Centrum Jalex)
• 2. Peter Gračka (SF7 Team)
• 3. Matěj Hájek (Infitness Zlín)
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Vojtěch Kunčický (FC KARO Slavia Havířov)
• 6. Sebastian Olešovský (HELP CZ Bodyfitness Club)
• 7. Stanislav Šimek (SC Kaze)
• 8. David Štencl (SIWI Fitness Brno)
• 9. Filip Uličník (Fitness Hala Zlín)
• 10. Viktor Zetocha (SPORT Javorník)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Tereza Balíková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 2. Tereza Čapková (Infitness Zlín)
• 3. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Simona Hrbáčková (TJ Valašské Meziříčí)
• 5. Michaela Karásková (Pure Health & Fitness Praha)
• 6. Marie Kubíková (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 8. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 9. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 10. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 11. Marcela Sikorová (Fitness Studio Návsí)
• 12. Katrin Walicová (Extrifit Club)
• 13. Barbora Žáková (TJ Nový Jičín)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. David Brázdil (Fitness AVE Přerov)
• 2. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Robin Grenar (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Robin Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Miroslav Horváth (Kovona Karviná)
• 6. Filip Jakub (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Jaroslav Ježek (Kubík fitness Ostrava)
• 8. Jiří Jirsa (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 11. David Koždoň (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Stanislav Teml (SK Tři studně)
• 13. Lukáš Váhala (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 14. Peter Vavro (SF7 Team)
• 15. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 16. Šimon Vopelka (SC Kaze)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Martin Adamczyk (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Lukáš Bodnár (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 3. Filip Botur (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 4. Nikolas Golas (Gold Team Karviná)
• 5. Jakub Gřunděl (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Pavel Moštěk (Obořil Elite Team)
• 7. Václav Onderka (SK PEPA centrum Opava)
• 8. Jakub Otipka (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Sebastian Otisk (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Lukáš Sedlařík (SK Přerov)
• 11. Marek Stoniš (SK PEPA centrum Opava)
• 12. Tomáš Svoboda (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 13. Lukáš Veselý (Extrifit Club)
• 14. Michal Vlach (Pro Life Fitness Telč)
• 15. Lukáš Wodecki (FIT-GYM Havířov)
• 16. Milan Zeman (Wolfberry Team)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Martin Adamus (Armal Gym Praha)
• 2. Jan Červenka (Hulk Gym Brno)
• 3. Daniel Dluhoš (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Lukáš Hellebrand (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Miroslav Holub (TJ Olympia Zlín)
• 6. Lukáš Kula (SK PEPA centrum Opava)
• 7. Radek Kuric (Gold Team Karviná)
• 8. Tomáš Novotný (Fitness Gym Vrábel)
• 9. Tomáš Sajdok (Bodyland Fitness Ostrava)
• 10. Filip Stoklasa (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Petr Svoboda (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 12. Lukáš Štefek (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 13. Vladimír Žižka (Extrifit Club)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Martin Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 2. Miroslav Guzdek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Martin Herudek (SK PEPA centrum Opava)
• 4. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jakub Ivanecky (Pro Life Fitness Telč)
• 6. Josef Klanica (TJ Valašské Meziříčí)
• 7. Jakub Kolínek (Obořil Elite Team)
• 8. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Vojtěch Nádeníček (MD-Posilovna Brno)
• 10. Matěj Novák (Eurogym Fitness Olomouc)
• 11. Marek Sakmar (SK Quatro Fitness Ostrava)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Filip Geryk (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 2. Peter Gračka (SF7 Team)
• 3. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 4. Dominik Knopp (Superior 14)
• 5. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Adam Macháč (Superior 14)
• 7. Jiří Malíř (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Aleš Michalec (Eurogym Fitness Olomouc)
• 9. Jakub Mik (Turek Team)
• 10. Adam Palovčík (Eurogym Fitness Olomouc)
• 11. Miroslav Schmied (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 12. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 13. David Zumer (Club Femm Ostrava)
• 14. Robin Žurek (SK PEPA centrum Opava)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Marek Broda (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 2. Tomáš Gacek (Prom-In Team)
• 3. Matěj Hájek (Infitness Zlín)
• 4. Richarda Hulva (Fitcentrum Eso Ostrava)
• 5. Martin Kalášek (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 6. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)
• 7. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 9. Dominik Žemlička (FC KARO Slavia Havířov)
• 10. Vojtěch Kunčický (FC KARO Slavia Havířov)
• 11. Lukáš Mička (Šali Team Bruntál)
• 12. Radim Zábranský (SF7 Team)
• 13. Zdeněk Ondryáš (TJ Valašské Meziříčí)
• 14. David Procházka (SF7 Team)
• 15. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Natálie Danielová (Fitness Bobycentrum)
• 3. Nikol Fojtíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 4. Markéta Jandová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 5. Kristýna Pavelková (FC KARO Slavia Havířov)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Lucie Adamusová (Extrifit Club)
• 2. Eva Dlabajová (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Kristýna Kišelová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 4. Aneta Lemperová (Fit HB Havlíčkův Brod)
• 5. Monika Michálková (Extreme Fitness Kroměříž)
• 6. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 7. Karin Ševčíková (Extreme Fitness Kroměříž)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Kristýna Byrtusová (SK PEPA centrum Opava)
• 2. Eliška Chromíková (Infitness Zlín)
• 3. Tereza Čapková (Infitness Zlín)
• 4. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Simona Hrbáčková (TJ Valašské Meziříčí)
• 7. Michaela Karásková (Pure Health & Fitness Praha)
• 8. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Katrin Walicová (Extrifit Club)
• 10. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 11. Marie Lišaníková (Dave Fit Club Zlín)
• 12. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 13. Natálie Pitnerová (Fit - K.O. Staré Město)
• 14. Denisa Ryndová (Extreme Fitness Kroměříž)
• 15. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 16. Marcela Sikorová (Fitness Studio Návsí)
• 17. Natálie Sobotková (SK Tři studně)
• 18. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Orlová)
• 19. Pavlína Valigurová (TJ Valašské Meziříčí)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty