Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2017 - startovní listiny

Článek vydán 11. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 4472

V neděli 14. května Vás srdečně zveme do kulturního domu v Čelákovicích na Mistrovství Čech dorostu a juniorů 2017. Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 161.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live.


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Pro závodníky jen připomínáme, že k prezentaci na soutěži musí přinést kromě platného registračního průkazu i občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti s fotografií (např. pas) pro kontrolu věku pro danou kategorii. Zde platí, že ročníky narození 2001, 2002 mohou startovat v mladším dorostu (závodníci mladší než 16 let, startují po celý rok, kdy oslaví 16 a méně let). Ročníky 1999, 2000, 2001, 2002 mohou startovat ve starším dorostu (závodníci mladší než 18 let, startují po celý rok, kdy oslaví 18 a méně let). Ročníky 1994, 1995, 1996, 1997 atd. mohou startovat v juniorech (mladší než 23 let, startují po celý rok, kdy oslaví 23 a méně let). Uvedené vyplývá z dlouhodobě platného znění pravidel soutěží SKFČR.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

• 1. Lukáš Engelthaler (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 2. Dominik Hodek (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 3. Štěpán Jehlička (Fitness Centrum Alice)
• 4. Sebastian Jindrák (SKK Hrádek nad Nisou)
• 5. Tomáš Pojar (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 6. Daniel Šerý (Fitness Centrum Alice)
• 7. Filip Šetek (Extrifit Club)
• 8. Martin Šilhavý (Fitness Centrum Alice)

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

• 1. Adam Korec (Extrifit Club)
• 2. Michal Pšenička (Fitness Centrum Alice)
• 3. Štěpán Salaba (Fitness Aris Jičín)
• 4. Martin Salač (Xfitness Praha)
• 5. Matěj Šeps (Extrifit Club)
• 6. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 7. Jan Štechmiler (FFF Bodybuilding Rakovník)
• 8. Dominik Tóth (TJ Sokol Žižkov I.)
• 9. Jakub Ullrich (TJ Jiskra Nový Bor)
• 10. Matěj Weissgráb (Eagle Fitness)

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

• 1. Jiří Cáb (SKK Hrádek nad Nisou)
• 2. Andrej David (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Vojtěch Jindřišek (GG TJ Sokol Lázně Bělohrad)
• 4. Lukáš Koubalík (Muscle Factory Březnice)
• 5. Vojtěch Průcha (Pulse Fitness Club Praha)
• 6. Jindřich Řehák (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 7. Václav Šampalík (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 8. Patrik Šiman (Extrifit Club)
• 9. Tomáš Šimko (Pajič Trainings)
• 10. Jan Tuma (Gym 2000 Kladno)
• 11. Petr Vaníček (Factory Pro Praha)
• 12. Marek Vlasák (Infinity Fitness Český Brod)

Physique dorostu

• 1. Tadeáš Bešta (Target Team)
• 2. Roman Dymitskyi (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 4. Tomáš Klíma (Factory Pro Praha)
• 5. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Lukáš Mlejnek (Pro Life Fitness Telč)
• 7. Daniel Morong (Fitness Deukalion Praha)
• 8. Jakub Pilnaj (Fitness Beseda Litoměřice)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness dorostenek

• 1. Kristýna Federica Adamcová (Gym Cornicula Praha)
• 2. Eliška Benešová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 3. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)
• 4. Adéla Dolejšová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 5. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 6. Anežka Hadincová (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Aneta Hérová (Eagle Fitness)
• 8. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 9. Kateřina Nygrýnová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Barbora Rudovská (Fitness club Jařest)
• 11. Diana Sedláčková (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 12. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 13. Eliška Urbanová (Fitness Mamut Úvaly)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 15. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)


Kulturistika juniorů do 70 kg

• 1. Ota Birnbaum (Fit Effect)
• 2. Milenko Burlica (Extrifit Club)
• 3. Petr Kašpar (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Petr Kovářík (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Václav Malinovský (BBC Praha)
• 6. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 7. Dominik Peták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Ondřej Pospíšil (Fitness Beseda Litoměřice)
• 9. František Prkno (Fitness při CVČ Most)
• 10. Matyáš Skolil (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 11. Dominik Šesták (Profi Fitness Eva Plzeň)

Kulturistika juniorů do 77 kg

• 1. Vojtěch Baloun (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 2. Tomáš Bár (Leon Team Praha)
• 3. Marek Berka (Muscle Factory Březnice)
• 4. Alex Brechličuk (Eagle Fitness)
• 5. Tomáš Koprla (Extrifit Club)
• 6. Lukáš Petrůj (Extrifit Club)
• 7. Ondřej Šesták (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 8. Pavel Šťastný (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 9. Tomáš Vlha (KSK Jalex Team Krnov)
• 10. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)

Kulturistika juniorů nad 77 kg

• 1. Miroslav Bezděk (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Štěpán Bodnár (Athletic & Fitness Club Ústí nad Orlicí)
• 3. Jakub Dostál (Extrifit Club)
• 4. Robert Ivanič (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 5. Lukáš Kalčík (Fitness team Ronnie.cz)
• 6. David Kozák (Dream Gym Mladá Boleslav)
• 7. Filip Musil (MTV Fitness Praha)
• 8. Ondřej Pešek (Extrifit Club)
• 9. Jan Rojík (Fit Club Energy Kdyně)
• 10. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 11. Michal Soukup (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 12. Vladimír Vacík (Fitness centrum Kutná Hora)
• 13. Jakub Vass (Muscle Factory Březnice)

Klasická kulturistika juniorů

• 1. Josef Antoš (Fit klub Ludvík)
• 2. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 3. Jakub Jarzebczyk (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 4. David Jeništa (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 5. Jan Kaščák (Fitness při CVČ Most)
• 6. Matěj Landecký (Pajič Trainings)
• 7. Dan Muller (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 8. Jiří Šmelhaus (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 9. David Varga (SKK Hrádek nad Nisou)

Physique juniorů do 178 cm

• 1. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 2. Vojtěch Žák (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 3. Vojtěch Dvořák (Muscle Factory Březnice)
• 4. David Gärtner (Fitness Beseda Litoměřice)
• 5. Petr Kaiser (Cardio Fitness ČS Česká Lípa)
• 6. Zdeněk Kalous (Gladiators Ústí nad Labem)
• 7. Vladislav Kršík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Jan Liška (Target Team)
• 9. Milan Manasil (Extrifit Club)
• 10. Martin Pipek (Fitness centrum Kutná Hora)
• 11. Patrik Voříšek (Extrifit Club)
• 12. Miroslav Vrábel (Fitness Victory)

Physique juniorů nad 178 cm

• 1. Matěj Brož (Fitness Mania Gym Kladno)
• 2. Iurka Ciubotaru (Extrifit Club)
• 3. Marek Kavina (Fitness při CVČ Most)
• 4. David Korynta (Fitness Victory)
• 5. Lukáš Kotera (LaKu Bodybuilder Team)
• 6. Filip Kroček (Armal Gym Praha)
• 7. Pavel Kubát (Gym Cornicula Praha)
• 8. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 9. Jiří Matoušek (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 10. Philip Stehlík (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 11. David Veselý (Eagle Fitness)
• 12. Jan Zbránek (TJ Spartak Třebíč)

Bodyfitness juniorek

• 1. Kateřina Hanšová (Fitness Victory)
• 2. Gabriela Linhartová (Pajič Trainings)
• 3. Kateřina Maňhalová (Univerzitní sportovní klub Plzeň)
• 4. Markéta Martinásková (M-klub Roudnice nad Labem)
• 5. Martina Ryšavá (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 6. Andrea Trávníková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 7. Kateřina Zuntová (SKK Týn nad Vltavou)

Bikiny fitness juniorek do 164 cm

• 1. Adéla Dolejšová (V.I.P. Gym České Budějovice)
• 2. Nicola Hetverová (Marvel Gym Mladá Boleslav)
• 3. Věra Kaasová (Fitness Hulk Plzeň)
• 4. Nikola Keprtová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 5. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 6. Marie Kovaříková (Target Team)
• 7. Lucie Nováková (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 8. Josefína Ostřanská (BBC Praha)
• 9. Eliška Reindlová (Fitnesscentrum Pouzar)
• 10. Barbora Rudovská (Fitness club Jařest)
• 11. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 12. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 13. Lucie Varmužová (Xfitness Praha)
• 14. Alena Víšková (Března Fitness Club Česká Lípa)

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

• 1. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 2. Nikol Droščáková (Fit klub Ludvík)
• 3. Anna Faltová (Xfitness Praha)
• 4. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Adriana García (Fitness Centrum Alice)
• 6. Anežka Hadincová (LaKu Bodybuilder Team)
• 7. Michaela Hemmerová (Dream Body Fitness Kladno)
• 8. Aneta Hérová (Eagle Fitness)
• 9. Pavlína Králová (Fitpeople Jihlava)
• 10. Olga Lesková (Fit klub Ludvík)
• 11. Klára Moravcová (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 12. Kateřina Nygrýnová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 13. Jana Štěpánková (Family Fitness Olgy Šípkové)
• 14. Tereza Terešáková (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 15. Eliška Urbanová (Fitness Mamut Úvaly)
• 16. Barbora Viktorie Vaňková (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Tereza Zdražilová (Gladiators Ústí nad Labem)
• 18. Sára Borůvková (Sportovní centrum NMnM)


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty