Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2017 - výsledky

Článek vydán 14. 05. 2017 - Informace svazu - zhlédnutí: 711

V sobotu 13. května se na zimní stadión v Bohumíně sjelo celkem 169 závodníků z původně přihlášených 182, aby bojovali o medaile na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu a juniorů 2017. Na mistrovství se v dorosteneckých a juniorských kategoriích závodilo v bikiny fitness, bodyfitness, v kulturistice a ve physique.

Přímý přenos ze dnešní soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live.


Kulturistika staršího dorostu do 65 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 71 David Koždoň Kubík fitness Ostrava 1999 63,1 4 4 8 12
2. 82 Daniel Bukovský SK Moog Brno 1999 59,2 5 5 10 15
3. 20 Martin Kulíšek Fit Darja Bohumín 1999 58,6 10 10 20 30
4. 145 Šimon Vopelka SC Kaze 2000 64,0 11 11 22 33
5. 56 Jan Nikodím Gold Team Karviná 2000 58,9 17 16 32 48
6. 117 Pavel Pumperla FIT-GYM Havířov 2000 61,6 20 17 34 51
7. 16 Ondřej Bajda Fitnesscentrum Šembi Orlová 2001 55,5 21 - - 21
8. 73 David Kotlařík Irongym Kyjov 2000 61,6 22 - - 22
9. 122 Sebastián Židel FIT-GYM Havířov 2001 64,1 26 - - 26
10. 158 Jan Poledník Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 64,9 29 - - 29
11. 98 Jan Skýba Sportovní klub Slavia Orlová 2003 59,0 33 - - 33

Kulturistika staršího dorostu do 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 12 Josef Špetík TJ Zbrojovka Vsetín 1999 66,0 4 7 10 17
2. 94 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 71,9 8 4 14 18
3. 49 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 70,8 7 8 14 22
4. 80 Jan Lenárt FIT-GYM Havířov 2000 69,3 10 10 18 26
5. 147 Filip Jakub Kubík fitness Ostrava 1999 68,4 16 15 30 45
6. 4 Marek Stoniš SK PEPA centrum Opava 1999 69,2 20 18 36 54
7. 120 Vojtěch Martiniak Profi Fitness Jurys 1999 65,1 22 - - 22
8. 61 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 65,7 24 - - 24
9. 114 Bohumil Juřík Šali Team Bruntál 2000 71,1 26 - - 26
10. 116 Leoš Horka Fitcentrum Dragon Ostrava 1999 68,6 29 - - 29
11. 31 Jaroslav Zapletal TJ Zbrojovka Vsetín 2000 71,1 35 - - 35
12. 55 Ondřej Kulhánek FC KARO Slavia Havířov 2000 69,0 36 - - 36
13. 150 Nikolas Dunička FC KARO Slavia Havířov 2001 67,5 37 - - 37
14. 50 Jiří Jirsa SK PEPA centrum Opava 2000 71,8 42 - - 42

Kulturistika staršího dorostu nad 72 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 65 Lukáš Hellebrand SK PEPA centrum Opava 1999 83,7 3 3 6 9
2. 79 Petr Svoboda TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1999 79,5 6 6 12 18
3. 48 Lukasz Kantor Toro Gym Vysoké Mýto 1999 85,5 9 9 18 27
4. 13 Erik Šmíd Infitness Zlín 1999 82,2 11 11 24 35
5. 81 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 73,9 13 14 34 48
6. 115 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 75,8 18 17 32 49
7. 10 Jaroslav Fiala SF7 Team 1999 78,2 21 - - 21
8. 112 Daniel Dluhoš SK PEPA centrum Opava 2000 80,0 25 - - 25
9. 38 Miloš Novák Pro Life Fitness Telč 1999 72,5 26 - - 26
10. 148 Filip Stoklassa SK PEPA centrum Opava 1999 79,3 33 - - 33
11. 132 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 76,1 34 - - 34
12. 113 Jakub Otipka SK PEPA centrum Opava 1999 75,1 35 - - 35
13. 6 David Vykouřil Big1One Fitness 2000 72,6 39 - - 39
14. 67 Jiří Penc Caesar Fitness Nový Jičín 1999 73,5 43 - - 43
15. 119 Jiří Toman Irongym Kyjov 2000 89,3 43 - - 43
16. 19 Lukáš Jukl SK Tři studně 2000 85,1 46 - - 46

Kulturistika staršího dorostu - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 65 Lukáš Hellebrand SK PEPA centrum Opava 1999


Kulturistika juniorů do 70 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 157 Daniel Konečný Fitness AVE Přerov 1997 68,3 3 3 6 9
2. 95 Vojtěch Fojtík KSK Jalex Team Krnov 1997 68,4 8 8 14 22
3. 141 Nikolas Golas Gold Team Karviná 1997 69,1 7 7 20 27
4. 87 Lukáš Váhala Caesar Fitness Nový Jičín 1996 66,9 11 11 18 29
5. 40 David Brázdil Fitness AVE Přerov 1998 67,0 14 14 28 42
6. 102 Robin Grenar TJ Valašské Meziříčí 1995 66,5 21 18 36 54
7. 100 Peter Vavro SF7 Team 1994 67,2 21 - - 21
8. 18 Miroslav Horváth Kovona Karviná 1996 68,2 23 - - 23
9. 71 David Koždoň Kubík fitness Ostrava 1999 63,1 25 - - 25
10. 145 Šimon Vopelka SC Kaze 2000 64,0 28 - - 28
11. 32 Jaroslav Ježek Kubík fitness Ostrava 1994 67,5 34 - - 34
12. 147 Filip Jakub Kubík fitness Ostrava 1999 68,4 36 - - 36
13. 61 Robin Hellebrand SK PEPA centrum Opava 2001 65,7 40 - - 40
14. 4 Marek Stoniš SK PEPA centrum Opava 1999 69,2 41 - - 41
15. 33 Matěj Klimek FC KARO Slavia Havířov 1997 65,2 44 - - 44

Kulturistika juniorů do 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 143 Lukáš Sedlařík SK Přerov 1994 76,5 3 3 6 9
2. 154 Sebastian Otisk FC KARO Slavia Havířov 1996 76,9 7 6 12 18
3. 105 Lukáš Veselý Extrifit Club 1996 73,9 10 11 22 33
4. 133 Tomáš Svoboda Fit HB Havlíčkův Brod 1994 72,7 13 13 24 37
5. 69 Milan Zeman Wolfberry Team 1994 75,8 12 12 26 38
6. 27 Lukáš Bodnár Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 71,9 18 18 36 54
7. 49 Václav Onderka SK PEPA centrum Opava 2000 70,8 23 - - 23
8. 81 Jakub Gřunděl Kubík fitness Ostrava 1999 73,9 24 - - 24
9. 94 Filip Botur Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 71,9 25 - - 25
10. 138 Stanislav Teml SK Tři studně 1996 73,7 32 - - 32
11. 132 Martin Adamczyk Fitnesscentrum Šembi Orlová 1999 76,1 33 - - 33
12. 60 Michal Vlach Pro Life Fitness Telč 1996 73,4 37 - - 37
13. 41 Pavel Moštěk Obořil Elite Team 1994 77,0 38 - - 38
14. 113 Jakub Otipka SK PEPA centrum Opava 1999 75,1 39 - - 39
15. 14 Lukáš Wodecki FIT-GYM Havířov 1998 72,2 45 - - 45
16. 50 Jiří Jirsa SK PEPA centrum Opava 2000 71,8 47 - - 47

Kulturistika juniorů nad 77 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 93 Jan Červenka Hulk Gym Brno 1994 79,3 3 3 6 9
2. 65 Lukáš Hellebrand SK PEPA centrum Opava 1999 83,7 7 6 12 18
3. 97 Vladimír Žižka Extrifit Club 1997 94,3 8 10 18 28
4. 153 Martin Adamus Armal Gym Praha 1995 92,1 12 11 26 37
5. 15 Lukáš Štefek Fitcentrum Radim Mičulka 1995 87,9 15 15 28 43
6. 11 Tomáš Novotný Fitness Gym Vrábel 1998 102,5 17 17 34 51
7. 79 Petr Svoboda TJ Sokol Bystřice nad Pernšt. 1999 79,5 21 - - 21
8. 66 Miroslav Holub TJ Olympia Zlín 1998 86,7 26 - - 26
9. 124 Radek Kuric Gold Team Karviná 1995 91,4 26 - - 26
10. 85 Tomáš Sajdok Bodyland Fitness Ostrava 1995 85,3 30 - - 30
11. 46 Lukáš Kula SK PEPA centrum Opava 1994 88,1 31 - - 31


Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 156 Matěj Novák Eurogym Fitness Olomouc 1995 184,5 87,1 3 3 6 9
2. 129 Jakub Kolínek Obořil Elite Team 1996 179,5 75,2 6 7 12 19
3. 139 Josef Klanica TJ Valašské Meziříčí 1995 183,5 83,2 11 10 18 28
4. 99 Martin Herudek SK PEPA centrum Opava 1994 178,0 77,3 10 12 26 38
5. 22 Martin Dostál Remi Sport Prostějov 1994 180,0 80,0 16 15 28 43
6. 142 Ondřej Hlinka Kubík fitness Ostrava 1997 185,0 81,4 18 16 34 50
7. 8 Jakub Ivanecký Pro Life Fitness Telč 1994 188,0 84,9 20 - - 20
8. 118 Dominik Guzdek SK PEPA centrum Opava 1997 183,0 81,2 25 - - 25
9. 92 Blažej Kožár Kubík fitness Ostrava 1994 180,5 78,6 28 - - 28
10. 45 Vojtěch Nádeníček MD-Posilovna Brno 1997 180,0 70,8 29 - - 29
11. 70 Marek Sakmar SK Quatro Fitness Ostrava 1996 173,5 71,6 30 - - 30

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 93 Jan Červenka Hulk Gym Brno 1994


Physique dorostu

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Alexandr Hykel Kubík fitness Ostrava 1999 176,0 4 6 10
2. 101 Radek Baron Fitness Centrum Jalex 1999 187,0 9 9 18
3. 54 Viktor Zetocha SPORT Javorník 1999 180,5 9 9 18
4. 108 Matěj Hájek Infitness Zlín 1999 184,5 11 8 19
5. 109 Sebastian Olešovský HELP CZ Bodyfitness Club 1999 174,0 12 13 25
6. 42 David Štencl SIWI Fitness Brno 2000 175,0 19 18 37
7. 84 Filip Uličník Fitness Hala Zlín 1999 186,5 19 - 19
8. 68 Peter Gračka SF7 Team 2000 173,0 25 - 25
9. 78 Vojtěch Kunčický FC KARO Slavia Havířov 1999 195,5 26 - 26
10. 7 Stanislav Šimek SC Kaze 1999 182,5 30 - 30


Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 3 David Zumer Club Femm Ostrava 1995 171,5 5 5 10
2. 36 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 173,5 6 8 14
3. 64 Adam Palovčík Eurogym Fitness Olomouc 1996 170,0 8 8 16
4. 1 Filip Geryk Caesar Fitness Nový Jičín 1994 176,0 12 13 25
5. 35 Daniel Gruber SF7 Team 1994 174,5 15 13 28
6. 144 Matěj Večerek SK PEPA centrum Opava 1998 174,5 18 18 36
7. 24 Robin Žurek SK PEPA centrum Opava 1997 173,0 22 - 22
8. 53 Jakub Mik Turek Team 1994 177,0 25 - 25
9. 130 Miroslav Schmied Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 175,0 26 - 26
10. 91 Dominik Knopp Superior 14 1997 170,5 32 - 32
11. 34 Adam Macháč Superior 14 1995 167,0 33 - 33
12. 42 David Štencl SIWI Fitness Brno 2000 175,0 34 - 34
13. 58 Aleš Michalec Eurogym Fitness Olomouc 1996 168,5 40 - 40
14. 68 Peter Gračka SF7 Team 2000 173,0 41 - 41

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 90 David Procházka SF7 Team 1995 182,5 3 3 6
2. 125 Radek Kuba TJ Valašské Meziříčí 1994 185,0 8 6 14
3. 103 Radim Zábranský SF7 Team 1994 182,5 8 10 18
4. 63 Jan Zbránek TJ Spartak Třebíč 1998 185,0 10 10 20
5. 39 Martin Kalášek Oddíl kulturistiky ASK Blansko 1996 185,0 17 16 33
6. 140 Robin Kott BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 184,0 17 16 33
7. 108 Matěj Hájek Infitness Zlín 1999 184,5 19 - 19
8. 104 Tomáš Gacek Prom-In Team 1998 180,5 25 - 25
9. 146 Marek Broda Fitnesscentrum Šembi Orlová 1998 182,0 28 - 28
10. 77 Dominik Žemlička FC KARO Slavia Havířov 1996 179,5 30 - 30
11. 76 Zdeněk Ondryáš TJ Valašské Meziříčí 1995 189,0 32 - 32
12. 78 Vojtěch Kunčický FC KARO Slavia Havířov 1999 195,5 36 - 36

Physique - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 3 David Zumer Club Femm Ostrava 1995


Bodyfitness juniorek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 57 Natálie Danielová Fitness Bobycentrum 1995 - 3 3 6
2. 26 Kateřina Brachtlová SIWI Fitness Brno 1996 - 6 6 12
3. 72 Markéta Jandová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1996 - 10 9 19
4. 51 Nikol Fojtíková KSK Jalex Team Krnov 2001 - 11 12 23
5. 96 Kristýna Pavelková FC KARO Slavia Havířov 1999 - 15 15 30


Bikiny fitness dorostenek

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 29 Katrin Walicová Extrifit Club 1999 166,0 4 4 8
2. 107 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 7 9 16
3. 152 Tereza Balíková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 162,5 9 9 18
4. 110 Simona Hrbáčková TJ Valašské Meziříčí 2000 180,0 10 10 20
5. 28 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 170,0 12 13 25
6. 74 Marcela Sikorová Fitness Studio Návsí 1999 179,5 18 17 35
7. 43 Tereza Čapková Infitness Zlín 1999 170,0 23 - 23
8. 128 Kateřina Pavelková Fitness klub Omega Olomouc 1999 170,0 23 - 23
9. 52 Marie Kubíková Kubík fitness Ostrava 2003 164,0 26 - 26
10. 136 Michaela Karásková Pure Health & Fitness Praha 2000 177,0 30 - 30


Bikiny fitness juniorek do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 88 Eva Dlabajová Mišmaš Fitness Brno 1996 163,0 3 3 6
2. 152 Tereza Balíková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 162,5 9 8 17
3. 121 Karin Ševčíková Extreme Fitness Kroměříž 1997 162,0 9 11 20
4. 127 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,5 12 9 21
5. 25 Lucie Adamusová Extrifit Club 1997 162,5 14 14 28
6. 89 Natálie Sobotková SK Tři studně 1998 163,0 19 18 37
7. 86 Monika Michálková Extreme Fitness Kroměříž 1996 163,0 20 - 20

Bikiny fitness juniorek nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 23 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995 169,0 8 6 14
2. 149 Barbora Králová Kubík fitness Ostrava 1997 175,0 7 7 14
3. 29 Katrin Walicová Extrifit Club 1999 166,0 8 9 17
4. 17 Aneta Szurmanová Fitnesscentrum Šembi Orlová 1995 174,0 10 11 21
5. 62 Pavlína Valigurová TJ Valašské Meziříčí 1994 168,0 14 12 26
6. 131 Dominika Holušová FC KARO Slavia Havířov 1998 168,0 20 18 38
7. 110 Simona Hrbáčková TJ Valašské Meziříčí 2000 180,0 23 - 23
8. 107 Barbora Lechnerová Infitness Zlín 1999 165,0 26 - 26
9. 74 Marcela Sikorová Fitness Studio Návsí 1999 179,5 27 - 27
10. 44 Marie Lišaníková Dave Fit Club Zlín 1995 167,5 27 - 27
11. 28 Simona Horáková BBK Fitness Sokol Znojmo 2000 170,0 27 - 27
12. 21 Michaela Sichálková Infitness Zlín 1998 168,0 36 - 36
13. 128 Kateřina Pavelková Fitness klub Omega Olomouc 1999 170,0 40 - 40
14. 111 Natálie Pitnerová Fit - K.O. Staré Město 1997 168,5 42 - 42
15. 43 Tereza Čapková Infitness Zlín 1999 170,0 43 - 43
16. 123 Kristýna Byrtusová SK PEPA centrum Opava 1994 168,0 48 - 48

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar.
1. 23 Denisa Ryndová Extreme Fitness Kroměříž 1995


Rozhodčí


Ceny pro vítěze jednotlivých kategorií


Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty