Svaz kulturistiky a fitness ČR Svaz kulturistiky a fitness ČR
Úvodní stránka
Informace svazu
Kalendář soutěží
Střední školy
Stanovy a pravidla
Formuláře svazu
Výkonný výbor
Rozhodčí
Trenéři
Odborné komise
Oddíly a kluby
Reprezentace
Antidoping
Odkazy


Extrifit - generální partner Svazu kulturistiky a fitness České republiky. www.extrifit.cz
SVAZ KULTURISTIKY A FITNESS ČESKÉ REPUBLIKY

NUTREND Mistrovství České republiky
o nejzdatnější mládež a střední školu 2008

Článek vydán 23. 04. 2008 - Střední školy - zhlédnutí: 3879

V úterý 15. dubna se v Čelákovicích konalo NUTREND Mistrovství České republiky o nejzdatnější mládež a nejzdatnější střední školu 2008. Soutěže se zúčastnilo celkem 25 závodníků a závodnic ze čtyř středních škol. Níže najdete kompletní výsledky a řadu fotografií.

Chlapci

p. č. jméno škola tlak b. troj. b. leh. b. šplh b. med. b. 60m b. běh b. plav. b. celk.
1. 22 J. Mikoláš SŠT 60 60 8,7 54 41 41 23 46 13,1 51 8,1 28 10,41 50,5 1,27 53 383,5
2. 25 J. Plachký SŠT 40 40 8,9 58 41 41 13 26 15,2 72 7,8 34 9,54 74,0 1,49 31 376,0
3. 12 T. Voňavka SGK 38 38 9,2 64 44 44 9 18 16,6 86 7,4 42 11,51 20,0 1,35 45 357,0
4. 8 J. Kubík SGK 48 48 8,1 42 36 36 10 20 14,7 67 8,2 26 10,31 55,5 1,30 50 344,5
5. 19 T. Gregor ISB 31 31 7,4 28 28 28 15 30 12,9 49 7,9 32 9,02 100,0 2,11 9 307,0
6. 9 T. Komárek SGK 24 24 7,9 38 30 30 4 8 14,0 60 7,7 36 10,32 55,0 1,38 43 294,0
7. 24 T. Gulda SŠT 36 36 8,3 46 41 41 10 20 13,4 54 8,1 28 11,11 35,5 1,55 25 285,5
8. 7 F. Hamrozi GČ A 20 20 8,2 44 40 40 10 20 11,7 37 7,9 32 10,02 70,0 2,02 18 281,0
9. 20 V. Daneš ISB 32 32 8,1 42 27 27 11 22 12,7 47 8,3 24 12,02 20,0 1,48 32 246,0
10. 4 J. Filipec GČ A 22 22 7,2 24 20 20 3 6 9,8 18 7,9 32 9,42 80,0 1,40 41 243,0
11. 17 V. Rataj SGK 37 37 7,5 30 14 14 15 30 7,8 0 8,2 26 9,03 99,5 2,20 0 236,5
12. 23 D. Peczi SŠT 41 41 7,3 26 38 38 15 30 11,0 30 8,9 12 10,49 46,5 2,27 0 223,5
13. 21 A. Smolík ISB 54 54 7,5 30 19 19 16 32 11,0 30 8,0 30 13,33 20,0 2,19 1 216,0
14. 3 J. Panec GČ B 25 25 6,7 14 20 20 12 24 10,6 26 8,3 24 11,18 31,0 1,58 22 186,0
15. 1 M. Štrunc GČ B 14 14 6 0 33 33 2 4 10,1 21 9,8 0 12,05 20,0 1,39 42 134,0
16. 6 D. Ohanesyan GČ A 23 23 6,7 14 14 14 17 34 9,8 18 9,3 4 12,53 20,0 2,21 0 127,0
17. 2 D .Maizner GČ B 14 14 6,2 4 10 10 3 6 11,5 35 9,2 6 11,16 33,0 2,10 10 118,0
SŠT - Střední škola technická Opava, GČ - Gymnázium Čelákovice,
SGK - Sportovní Gymnázium Kladno, ISB - ISŠT Benešov

Dívky

p. č. jméno škola tlak b. troj. b. leh. b. šplh b. med. b. 60m b. běh b. plav. b. celk.
1. 29 D. Zábranská SGK 26 26 6,8 36 50 30 7,4 16 15,7 154 9,7 8 10,35 20 1,25 55 345
2. 30 M. Klesnilová SGK 32 32 6,3 26 52 32 9,2 0 10,8 56 8,7 28 7,45 100 1,53 27 301
3. 42 A. Pačesová 49 49 7,0 40 64 44 5,9 31 9,2 24 9,1 20 9,49 38 2,18 2 248
4. 39 K. Kycltová 20 20 6,9 38 44 24 5,8 32 8,9 18 9,1 20 11,32 20 1,51 29 201
5. 37 N. Machová SGK 26 26 6,6 32 46 26 7,0 20 10,5 50 8,9 24 12,52 20 2,22 0 198
6. 26 M. Salamánková SGK 20 20 5,3 6 38 18 8,9 1 7,9 0 10,4 0 9,05 62 1,10 70 177
7. 43 N. Vaverová 30 30 6,2 24 40 20 5,2 38 8,4 8 9,8 6 11,30 20 2,18 2 148
8. 38 K. Vavrošová 14 14 5,9 18 44 24 0,0 0 9,9 38 9,6 10 12,03 20 1,59 21 145
SGK - Sportovní Gymnázium Kladno, GČ - Gymnázium Čelákovice

Družstva chlapci

p. škola body
1. SŠT Opava 1045,0
2. Sportovní gymnázium Kladno 995,5
3. ISŠT Benešov 769,0
4. Gymnázium Čelákovice 651,0

Družstva dívky

p. škola body
1. Sportovní gymnázium Kladno 844,0
2. Gymnázium Čelákovice 597,0

Školy

p. škola body
1. Sportovní gymnázium Kladno 1839,5
2. Gymnázium Čelákovice 1248,0

Generální partner

Vyhledávání

 
© 2017 • RSS
  Kalendáře soutěží Informace svazu Kontakty